Принтери етикеток: якими вони бувають

Принтери етикеток є спеціалізованим обладнання, яке використовується для друку етикеток, штрих-кодів а інших маркувальних елементів. Такі пристрої використовуються здебільшого для розробки маркування продовольчих товарів і харчових продуктів.

Візуально така апаратура має вигляд невеликого пристосування, візуально схожого на класичний принтер зменшеного розміру.

Принтери друкують на папері, який найчастіше представлений рулоном зі стрічкою. Здебільшого він має незначну щільність. Проте є моделі, які можуть взаємодіяти з більш щільним папером.

За типом нанесення друку все обладнання зазначеного типу можна умовно розподілити на три підвиди:

  • Прямий термодрук етикеток вважається найбільш поширеним форматом друку етикеток. Відрізняється економністю й невисокою собівартістю. Водночас відпадає потреба використовувати стрічку, тонер або чорнило. Друк здійснюється в чорно-білому форматі.
  • Термодрук етикеток. Як і вищезазначенийтип, ці прилади оптимально підійдуть для роздрукування чорно-білих етикеток. Техніка, яка належить до цієї категорії, реалізується за демократичними цінами завдяки обмеженому набору функцій.
  • Термотрансферний друк етикеток вважається найбільш сучасним типом друку. Апарати, які функціонують за цим принципом, можуть видавати стикери в кольоровому форматі. Друкують на спеціальній стрічці, яка постачається в рулонах.

Вибираючи апаратуру за таким принципом, потрібно орієнтуватися на передбачувану сферу експлуатації. Для простих чорно-білих варіацій стандартного формату підійдуть спрощені моделі техніки з мінімальним набором опцій. Якщо ж заплановано барвисту, яскраву друковану продукцію, що привертає увагу, — не обійтися без пристроїв, що працюють із термотрансферним друком. Також така техніка використовується для друкування етикеток.

Виробники принтерів етикеток намагаються зробити свою техніку максимально якісною й функціональною. Для зручності покупців розроблені такі апарати в трьох типах живлення:

  • Мобільні
  • Настільні
  • Промислові

Останні стануть оптимальним варіантом для друку етикеток нестандартних розмірів. Принтери зазначеного типу впораюься з частою експлуатації. Більшість моделей можуть взаємодіяти з папером щільного формату.

Як вибрати принтер етикеток

Вибираючи такі пристрої, потрібно орієнтуватися на кілька основних чинників для вдалого вибору. Зокрема, потрібно визначитися з частотою їх використання та зразковою сферою застосування. Від цього залежить потрібний набір функціональних режимів і потрібні технічні характеристики.

Компанія-виробник, яка виготовляє таку техніку, також відіграє дуже велику роль. Зокрема, неабияких успіхів на цьому терені вдалося досягти торговій марці zebra. Вона виробляє обладнання, яке гарантовано зможе витримати тривалий експлуатаційний термін і має чудові технічні характеристики.

Крім того, варто переглянути відгуки попередніх покупців. Клієнти, які вже встигли придбати обраний вами варіант, розкажуть про всі його переваги та вади, а також нададуть інформацію про те, як пристрій себе проявляє під час тривалої експлуатації.

Показати ще 60 товарів