Що таке проектори

Мультимедійні проектори – прилад нового покоління. Дійсно, ще двадцять років тому й подумати про таку розкіш не траплялося, а зараз на них складно не натрапити в будинку і квартирі звичайного сучасного мешканця.

Потрібні вони для передавання колірної картинки. Використовуються в тандемі з іще одним предметом, на який і передається зображення. Найчастіше для цієї мети користується біле полотно. Транслювати на них можна як звичайні фотографії, так і відео.

Сфера використання товару досить широка. Часто може застосовуватися для презентацій. Ділова сфера найкраща для цього ґаджета. В офісах із білими стінами можна навіть не застосовувати полотно. Багато офісних працівників, зокрема й директори, стикалися з проблемою проведення лекцій або просто представленням ідей. Не так давно для цієї мети користувалися простими комп'ютерами. Це досить незручно через маленьку роздільну здатність екрана. Тепер же всі покази й демонстрації відбуваються на найвищому рівні. Для показу контенту на велику аудиторію чудово підходять вироби з параметрами 1920x1080. Завдяки таким широким екранним можливостям хороша видимість буде навіть на останніх рядах великого концертного залу.

Конструкційні особливості

Насамперед треба проаналізувати кожен виріб на таку деталь, як лампи. Вони є основним джерелом світла в цих девайсах. Завдяки їм відбувається освітлення, а дані, що транслюються на екран, мають набагато якісніший вигляд.

Їх відрізняють залежно від параметрів. Залежно від типу, вони слугують певну кількість часу. Лампочки в найдешевших модифікаціях схильні до зношування й мають властивість перегоряти через 1000 годин роботи. Найбільш дорогі ж навпаки можуть функціонувати до 4000.

Усі вони діляться на кілька підвидів. Найпопулярнішою вважається різновид UHP. Головна перевага цих ламп — досить висока інтенсивність світлового випромінювання за досить компактного розміру джерела, а також хороші показники передавання кольору.

На заміну ламповим проекторам приходять світлодіодні. Led-технологія стає лідером з моменту її появи на ринку. Однак, є й вади такого механізму. Під час робочого процесу утворюється велика кількість зайвого шуму. Бувають також модифікації з 3D-технологіями. Завдяки цьому зображення буде об'ємним і максимально наближеним до реальності.

Важливим елементом можна вважати світловий потік. Найбільш продуктивні характеризуються показником 4500 люменів. Але й вартість вони мають відповідну.

Різновиди і як зробити вибір

Складно розділити весь товарний ряд на одну конкретну класифікацію, оскільки модифікацій налічується до 200. Вчені та фахівці умовно ділять усю продукцію на кілька типів відповідно до цільового призначення й місця використання. Згідно з цим вони бувають такі:

  • Геймерські. Такі варіації використовуються для передавання потужної ігрової графіки. Підтримують відтворення різних форматів. Бувають короткофокусним.
  • Для домашнього кінотеатру. Трапляються такі проектори у квартирах або в приватних будинках. Вони чудово замінюють дорогі домашні кінотеатри. Так можна заощадити великі суми грошей.
  • Для шкіл та вишів. Для таких цілей виготовляються простенькі екземпляри, що можуть впоратися з легкими завданнями. Не відрізняються високою технологічністю й можливістю підтримувати безліч форматів і режимів.
  • Офісні. Широко представлена категорія на ринку. Належать до середнього класу продукції. У цій моделі виробниками витримано поєднання ціни та якості.
  • Портативні. Перевагами можна назвати вагу, загальні габарити та якість передавання кольору. Також плюсом є бездротова будова приладу.
  • Професійні. Відрізняється від аналогів тільки підвищеною яскравістю. Решта параметрів не відрізняються від інших підвидів.
  • Ультрапортативні. Найлегші й найменші. Вони легко транспортуються й не займають багато місця в машині або навіть рюкзаку.

Перед тим як вибрати, рекомендується ознайомитися з нюансами товарного ряду. Також дуже важливо визначити потенційне цільове призначення. Головним призначенням є проектування на площину потрібної інформації. Прилад автономний і не потребує додаткового під’єднання або допоміжних девайсів. Експлуатують проектори та рекламісти. Для представлення продукції гріх не скористатися таким девайсом. Це забезпечить якість зображуваного об'єкта й інформації.

Показати ще 60 товарів