На сьогодні захисні плівки для ноутбука — оптимальний варіант для запобігання механічним пошкодженням. На екрані монітора з часом з'являються подряпини. Це робить його неестетичним. Акуратного користування і спеціальних серветок буде недостатньо. Для цього найкраще використовувати захисне покриття — тонкий, прозорий аксесуар, призначений для збереження поверхні екрана та задньої панелі монітора від пилу, бруду.

Зазвичай його виготовляють з екологічно чистих матеріалів, які не шкодять здоров'ю людини. Є велика кількість таких товарів. У кожного з них є переваги та недоліки. Тому до вибору такого виробу потрібно ставитися серйозно.

Як вибрати захисну плівку для ноутбука

Більшість людей під час вибирання подібного ґаджета, насамперед, цікавлять зовнішні дані, а вже потім технічні характеристики. Якщо десять років тому лептопи були переважно чорні та сірі, то на сьогодні різноманітність кольорів просто вражає. Щоб якомога довше зберегти презентабельний вигляд, треба використовувати спеціальну продукцію. Багато покупців задаються питанням, як вибрати якісний аксесуар?

Купуючи плівку потрібно враховувати різні показники. Насамперед варто визначитися з розміром. Він має повністю відповідати монітору. Під час вибирання якісного товару бажано враховувати міцність, адже він послугує не один рік. Щоб зробити правильний вибір покупцеві бажано перевірити певні показники, зазначені на упаковці або в інструкції. Продукція має бути без потертостей, дірок та інших пошкоджень.

Матеріал виготовлення потрібно вибирати натуральним, адже людина багато часу проводить перед монітором комп'ютера. Важливо, щоб на екрані, після зняття плівки, не було залишків клею. Вона має повністю повторювати форму поверхні.

Види продукції

Щоб знати, як правильно вибрати такий аксесуар, покупець має добре орієнтуватися в асортименті товарів. Є кілька різновидів захисних виробів:

  • Глянцеві. Вона повністю прозора та непомітна на екрані та ніяк не впливає на якість зображення. Така продукція найбільш популярна серед інших. Її функція — захищати від різного роду пошкоджень. Вона також добре приховує різні пошкодження. Однак такий продукт має недоліки. Глянцевий варіант потрібно часто протирати, а також вона дуже швидко втрачає презентабельний вигляд.
  • Матові. Їх ще називають противідблисковими. Дуже добре захищають монітор ґаджета від подряпин, яких практично не видно, а також не залишають відбитків і захищає від сонячних променів. Але вона може трохи спотворювати зображення.

Стандартний розмір монітора, який найбільш часто трапляється, а відповідно й захисної плівки 15.6 дюймів. Вони представлені у великому асортименті. Є також універсальні аксесуари для ноутбуків, що зберігають їх первісний вигляд. Вони підходять більшості сучасним моделям. Наявність таких виробів набагато спрощує вибір. Але, крім захисних поверхонь для екрана, є також вироби, які кріпляться на кришку комп'ютера. Останнім часом вони стали дуже популярні.

Такі пристосування надзвичайно різноманітні: колір, текстура, виробник, ціна. Але під час вибирання потрібно особливу увагу приділяти якості товару. Щільність і натуральність матеріалу, наявність пошкоджень, колір, ціна — усі ці чинники мають дуже велике значення. Також під час наклеювання захисної плівки для ноутбука важливо, щоб на кришці лептопа не утворювалися бульбашки та нерівності. Товар має повністю повторювати всі вигини поверхні.

В інтернеті на різних форумах користувачі залишають багато відгуків. Через велике розмаїття такого товару покупці часто роблять помилки, придбаваючи неякісний «одноразовий» примірник. Треба пам'ятати, що дуже важко відшукати захисну плівку, яка б поєднувала в собі всі необхідні характеристики. У гонитві за аксесуаром улюбленого кольору, незвичайної форми або текстури важливо не забувати про якість. Тому вибір такого важливого та потрібного пристосування краще довірити професіоналу.

Показати ще 60 товарів