Для максимального комфорту та зручності відвідувачів під час процедур у салонах краси та СПА-центрах використовують косметологічні кушетки — це може бути стаціонарний або складаний стіл для процедур, а також універсальне крісло-кушетка.

Основні різновиди крісел для салонів краси

Залежно від призначення кушетки діляться на:

Зручне сидіння, регульована спинка та секції, призначені для ніг клієнта. Сидіння нерегульоване, а от інші частини можна налаштовувати за висотою.

Основа й узголів'я. Останню частину можна регулювати, рухаючи вгору або вниз. Для максимального комфорту більшість моделей мають спеціальний отвір для обличчя клієнта.

Схожі на масажний стіл. Головна відмінна риса — наявність підлокітників. Мають сидіння, регульовану спинку та відділення для ніг. Їх використовують майстри для різних косметологічних процедур: епіляції, нарощування вій, чищення обличчя тощо.

Типи механізмів

  • Механічні.

Це найпростіші та найбільш доступні за ціною моделі, регулюються вручну. Однак, є й мінус: деякі моделі неможливо регулювати за висотою.

  • Гідравлічні.

Завдяки ідеальному поєднанню ціни та якості — це найпоширеніший тип. Основа у них механічна. Однак, вони мають гідравлічний підіймач, завдяки якому висота регулюється одним лише легким натисканням на педаль. Але інші секції все ж таки доведеться налаштовувати вручну.

  • Електричні.

Наявність підіймача з електричним приводом. Це найзручніші моделі. Електричні кушетки слугуватимуть довго. Однак, за них доведеться віддати кругленьку суму.

Вибираємо косметологічну кушетку для салону краси

Під час вибору виробу особливу увагу приділіть матеріалу оббивки. Перевагу найкраще віддати заміннику шкіри — він довговічний, практичний і його легко підтримувати у чистоті.

Розкладні моделі найчастіше використовуються у невеликих салонах. Їх із легкістю можна скласти і вони не займають багато місця. Також складані моделі чудово підійдуть для роботи вдома. Стаціонарні підійдуть для великих салонів і СПА-центрів.

Купити косметологічну кушетку для салону краси можна в інтернет-магазині ROZETKA™, у каталозі якого представлені моделі на будь-який смак: від складаних до стаціонарних, з гідро- і електроприводом, різних кольорів і матеріалів.

Показати ще 60 товарів