- Полтавская Н***Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU. Колір: Темно-синій з білим. Розмір: 44.5
Не чорні а темно сині
- Василь К***
Теж думав що чорні , хоче на зображені темно сіні
- Дмитро Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 43
Нога 27 см 10 см ширини - підійшов р.43. На широку ногу, мабуть, не підійдуть. М"який верхній матеріал - це і перевага, і недолік. Розмір відповідає - встілка у р.43 має 27,8...28,0 см. Кеди виготовлені у В"єтнамі, р.43 європейський, відповідно 10US. Ширина по підошві 10,5 см. А от встілка не така м"яка, ну і модель дешевша, без м"якої пінки, але пружна. За ціну акційну цілком норм, якщо не єдині в арсеналі. #МійЛук
- Переваги:
- бренд, зручність
- Недоліки:
- м"який верхній матеріал
- Євген К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 41
Забрал кеды, с ними все хорошо. Но почему-то розетка уже второй раз подряд отправляет посылку не на указанное имя, можете решить эту проблему?
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
- Дієв В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 43
Ношу месяц. Не рекомендую людям с широкой стопой. Не влезете. У меня длина стопы 275 (42,5) Заказал, оказались маленькие. Заказал 43, все равно впритык. По качеству пока вопросов нет.
- Недоліки:
- Размерная сетка не совпадает
- влад о***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 42.5
Доволен товаром.
Только вот жаба давит, что буквально неделю после моей покупки по стандартной цене, акционная цена стала на 210 грн дешевле... )
Ну это такое дело... Надеюсь повезет в другом... )- Переваги:
- Дизайн, Соответствие размера.
- Недоліки:
- Не попал на акцию )
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність розміру
Відповідає
- Сергей В***Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 44
Покупал на другом сайте, не рекомендую к покупке. Ношу аккуратно, в сухую погоду, лопнула сверку немного кожа на изгибе, видно теперь небольшую чёрную полосу на изгибе. Носил не более 20 дней.
- Переваги:
- Красивые, но качество плохое.
- Недоліки:
- Не удивлюсь если начнут рваться.
