- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Как брал , все отлично , а вот размер подвел , у меня 43 , заказал 43 а они маленькие , пальцы давят (((
- Переваги:
- Хорошо смотрятся
- Недоліки:
- Размер не совпадает описанию
- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 44.5
Дуже погано, чере 2 тижні розлізлися, подошва спереду просто відійшла.
- Переваги:
- Гарні на вигляд
- Недоліки:
- Погана якість
- Руслан Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий з чорним. Розмір: 42
Через 3 тижні не самої інтенсивної носки, почала відклеюватись підошва. Надівав на прогулянку разів 10.
- Переваги:
- Гарні
- Недоліки:
- Якість не вражає, м'яко кажучи
- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Заказал 43 размер , оказались маленькими
- Переваги:
- Хорошо выглядят
- Недоліки:
- С размерами ерунда какая то
- Станіслав Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 42.5
Непогані кеди, схоже що дійсно шкіра. Але майте на увазі - підошва всередині має структуру сітки і з часом устілка просяде і сітка почне тиснути.
- Надія Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 43
Хочу обміняти розмір або повернути(
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 41
Купував влітку по акції. Почав носити восени, десь з жовтня. Дуже зручні та м'які. Але з січня почала відставати підошва, як на правому так і на лівому. Зрозумів би, якщо десь зачепився ними, але ж ні, навіть під сильний дощ в них не потрапляв. Таке враження, що якийсь неякісний клей, або брак при поклейці. Дуже шкода, бо кеди сподобались. Поставив би 5 зірок, як би не брак...
- Переваги:
- М'які, зручні.
- Недоліки:
- Почала відставати підошва через 4 місяці...
- НикитаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 41
Все добре, гарна якість.
- Марина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий. Розмір: 42.5
Все добре. Розмір відповідає. Якість супер.
- Марина
а я заказывала по размерной сетке и прям впритык, нет запаса. думаю брать на размер больше
- Володимир Р***Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 46
Розчарований, верх дуже з якісної шкіри, діпршва через місяць стерлась, тканина на задніках теж порвалась, суцільний жах за такі гроші
- Переваги:
- якісна шкіра
- Недоліки:
- підошва і підкладка
