- Ярослав Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 43
Все чудово швидко і якісно
- Олександр П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 44
Товар не соответствует названию, наверное поэтому нету фото где хорошо видна внутренняя часть ботинка
- Переваги:
- Выглядят неплохо
- Недоліки:
- Это не зимние ботинки
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий з синім. Розмір: 44.5
Добре
- Дмитро С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 42.5
Для зими не підходять а так весна осінь в самий раз
- Переваги:
- Розмірна сітка без підвохіа
- Недоліки:
- Не для зими
- Анна К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 41
Качество отличные . Модель красивая . Муж ходит 3 месяц ,состояние идеальное . Сезон Деми или зима теплая
- Переваги:
- Сплошное достоинство
- Недоліки:
- Пока нет
- Володимир В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 42
Стильні, якісні, зручні.
- Недоліки:
- Демісезонні. Не зимні.
- Євген Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 48.5
У PUMA бувають невідповідності розмірам. В мене 13й / 48.5 / 31.5 см. З 4х пар, що брав на Розетці - одна була дуже замала, хоча розмір був наче такий як треба. В цьому ж випадку все супер.
Мені все сподобалося, рекомендую. З Розетки прямо в них і пішов. Для середньої одеської зими - саме те, що треба.- Переваги:
- Доволі теплі, колір відповідає картинці, зручні. З Розетки прямо в них і пішов. Для середньої зими дуже зручно.
- Недоліки:
- Може для когось це недолік - сильно ковзають. Але то таке.
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність підйому
Низький
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
+5°C
- НикВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 44
Натирают
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44.5
Классные ботинки, доволен покупкой.
- Переваги:
- Просто и удобно.
- Недоліки:
- Нет.
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 46
Дуже зручне і тепле взуття, ногам дуже комфортно
- Віктор Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Зручні, якісні, комфортні) Розмір підійшов ідеально 43 на 42.5
- Іванна В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 42
Проходив син зиму - залишились тільки хороші враження. Зручні, через 4 місяців користування - зовнішній вигляд не змінився. При мінусовій температурі жодного разу не скаржився на холод.
- Переваги:
- Зовнішній вигляд гарний
Відповідність повноті
Середнє
Відповідність підйому
Середній
Відповідність розміру
Відповідає
Комфортне для температури до
-15°C
- Дмитрий Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 46
Дизайн гарний, але в користування зовсім не зручні
- Переваги:
- Дизайн
- Недоліки:
- За 2 місяці у пятці продовила подошву
- Марина П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 42.5
Классные ботики, муж в восторге
- Недоліки:
- Не обнаружено
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Зимового в цьому взутті нічого немає,дуже слизькі!Навіть як трохи мокрий асфальт тупо їдиш а про лід взагалі в них не підеш...
На легкий мороз зверху дуже холодні.Для осені або весни то норм...- Переваги:
- Класно виглядають,легкі.
- Недоліки:
- Байка на пятці і все,холодні навіть
коли 2-5 градусів морозу.
- Владислав Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий з синім. Розмір: 44.5
підошва швидко просіла а потім і взагалі протерлась до дірки на пятці, термін придатності 1-2 місяці. Також якийсь час давили в області над великим пальцем, є і інші не приемні моменти.
- Переваги:
- не маю уяви що можна назвати
- Недоліки:
- підошва ніяка
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 42.5
Чудове взуття, правда краще підійде на холодну осінь!
- Переваги:
- Вигляд, якість
- Недоліки:
- Не виявив
- Олег Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 42.5
Добра якість
- Сергій З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44.5
На наші зими(до -5, думаю) - норм . На сильні морози-явно ні. Гарний дизайн, зручно одягаються
- Давид Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 44
Не для зимы. Не для нашей так уж точно. Пальцы мёрзнут. На носке дырочки. Как завязывать эти шнурки? Под стелькой были влажные. Увысочители делают ходьбу не удобной для голеностопного.
- Недоліки:
- Холодные
- КостянтинВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий. Розмір: 44.5
Розмір підійшов, кольори супер - краще ніж на сайті, м'які, з гарною фіксацією. Те що очікував
- Переваги:
- М'яка устілка, комфортна фіксація на ремені з вількро
- Недоліки:
- Не виявлено
- Ілля Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий. Розмір: 43
Це осінні або весняні черевики , а не зимові
- Ольга В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44
Обращайте внимание на размер, так как идёт евро и он на один размер меньше, чем украинский. Если вы носите 42, то надо заказывать 43
- Переваги:
- Лёгкие, кожа, без запаха
- Недоліки:
- Зима и на флисе без утепления, как будет носиться ещё не известно
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44
Гарні та зручні!
- Герман Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Коричневий. Розмір: 42.5
Не зовсім шкірні, а точніше зовсім не шкірні. Лише вставки. Не фіксується, сповзає і тре ногу хомут на липучці. Шкодую, що купив.
- Переваги:
- Зовнішній вигляд. Бренд.
- Недоліки:
- Ноги пріють.
- Анатолій Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Спокусився на ціну, це не кросівки це кеди, тонка підошва, в середині без утеплення , трохи флісу зверху і все. Такоє
- Переваги:
- Гарний вигляд
- Недоліки:
- Тонка підошва, в середині без утеплення, тійльки зверху трохи флісу.
Комфортне для температури до
+5°C
- Ирина Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 43
Візуально дуже сподобалися, на еврозиму або демі, більшомірять. Звичайно puma 44 у чоловіка, взяли 43
- СлавВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 41
За таку ціну можна знайти більш якісне взуття інших брендів. Якість матеріалів і "пошиття" не з найкращих. На перший погляд і після перших прогулянок, ці боти з натяжкою коштують витрачених на них грошей. Дизайн не критикую, бо це дуже індивідуально. По собі точно можу сказати, що якщо вам 28 років і ви вже виросли з того часу, коли хочеться похизуватися гарним логотипом на взутті/одязі, якщо ви збираєтеся просто ходити на роботу чи прогулюватися по вулицям і т.д., то це явно НЕ кращим вибір. Але один сезон походити звісно можна, раз вже купив. А потім мабуть віддам татові, щоб на дачі в них ходив :)
- Александра М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Оливковий. Розмір: 45
Все пришло вовремя, размер в размер, быстро обработали
- Недоліки:
- Нету
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий з синім. Розмір: 44
Тканина та підошва на пятці спеціально зроблені так щоб кросівки просіли після двух днів використання
- Переваги:
- Відсутні
- Недоліки:
- Суцільні
- Александр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44.5
Придбав дані кросівки. Так це не зима - але на таку зиму як наразі підійде. Вибирав ці кросівки на підміну до існуючих теж Puma але з ворсом.
По якості непогані, шкіряні. Ціна виявилась дешевшою ніж у більшості торгових марок.- Переваги:
- Якість, дизайн, ціна
- Недоліки:
- Не зима, на пінній підошві дещо зручніше
- Тетяна Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий з синім. Розмір: 42.5
Гарне взуття
- Володимир М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 44.5
Це не зима,довелось повертати(
- Переваги:
- Гарні
- Недоліки:
- Не зима
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 40.5
Черевики класні. зрузні. Застіжка майже не потрібна, хіба притулити шнурки. щоб не теліпались. Але можна й без неї.
- Переваги:
- зручні, якісні
- Недоліки:
- Це явно не зима, як в описі. На температуру близько 0
- Назар
Хотів би вас запитати чи є у вас в цих кросівках невеличка дірка під устілкою можете подивитись?я купив їх вчора і в мене в обох кросівках таких мені здається що це підробка
- Максим Т***
Щодо отвора під устілкою. Так - є. Не думаю що це якийсь брак. Схоже запаяний штифт кріплення підошви до верху кросівок. Отвір глухий
- ДанилоВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий з синім. Розмір: 43
Отличные тапки, но флис не на всей поверхности бот, а только на язычке и задней части (небольшой обман)
Очень удобные и приятные при носке
На раннюю зиму и осень самое то- Переваги:
- Удобные, на первый взгляд качественные
- Недоліки:
- Нет (как и во все продукции пумы )
- Ирина Б***
На узкую или среднюю ногу по ширине? Какой
размер обуви на фото? Вы уверены, что это кожа? - Владислав
Думаю більше на вузьку ногу. В мене середня, але впритул, не тисне з тонким носком.
Комбінований матеріал, є вставки зі шкіри, це відчувається, але кожзам теж є.
Носок, де постійно йде згин при ходьбі здається кожзам, але не впевнений.
- Дмитрий П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Розмір: 45
Забрав сьогодні. Стельки на см меньші ніж повинні бути. Ковзаються в середині, відчуваеться дискомфорт. Потрібно міняти
- Недоліки:
- Стельки малі попалися
- Сергій Т***
Ну шо ти, поміняв шось ?
