Радіокеровані моделі являють собою зменшену копію транспортного засобу (автомобілі, мотоцикли, літаки, яхти тощо) або військової техніки (танки, вертольоти, планери тощо), якими можна керувати на відстані через пульт дистанційного керування. Також до радіокерованих моделей належать квадрокоптери (дрони) — літальні безпілотники, які разом з екшн-камерою використовуються для аерознімання.

Як правильно обирати радіокеровані моделі

Обирати радіокеровані моделі рекомендовано залежно від віку і досвіду моделіста. В інтернет-магазині ROZETKA представлено великий асортимент товарів для хобі та розваги:

 • для дітей — це найпростіші у використанні й недорогі іграшки, що працюють на дистанційному керуванні та мають мінімальний набір функцій; до радіокерованих моделей для дітей належать мінімашинки, мінілітаки або мінікатери з невеликою потужністю і швидкістю;
 • для дорослих — складніша техніка, що потребує певного досвіду у використанні; РК моделі для підлітків і дорослих коштують дорожче, але й вирізняються великим набором функцій, а також підвищеною потужністю і швидкістю;
 • професійні — найшвидші моделі з потужним двигуном, які підійдуть для досвідчених моделістів; вирізняється така техніка не тільки вартістю, але й більшими розмірами, тому професійні РК моделі призначені для використання надворі; також із їх участю можна організовувати вуличні перегони.

Керування РК моделями відбувається через спеціальний радіоприймач, який працює на відстані до 200 м, за умови гарної видимості моделі, заряду акумулятора та браку радіоперешкод.

Обираємо радіокеровані моделі на ROZETKA

Замовити оригінальні радіокеровані моделі з доставкою всією територією України можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлено великий модельний ряд РК іграшок для дорослих і дітей за доступною ціною:

 • Квадрокоптери. Унікальна техніка, за допомогою якої сьогодні вивчають місця аварій та подій, знімають пейзажі або вивчають нову територію. Квадрокоптери, вони ж Дрони, бувають трьох різновидів:
  • з установленням VPF (можливість перегляду відео/картинки в реальному часі)
  • з функцією повернення на точку зльоту
  • з почіпкою для екшн-камери
 • Машинки. Універсальний варіант, який підійде і для дітей, і для дорослих. Залежно від масштабу транспортного засобу машинки на радіокеруванні можуть використовуватися і для дому, і для вулиці. На нашому сайті ви можете купити зменшену копію позашляховика, багі, ралі, дрифтових машин та інші РК моделі.
 • Вертольоти. Здатні злітати, приземлятися, а також виконувати різні трюки в повітрі. Залежно від конструкції лопатей радіокеровані вертольоти бувають двох різновидів: співвісні та класичні гвинти.
 • Літаки та планери. Як і РК вертольоти, літаки здатні злітати й приземлятися (як на землю, так і на воду), виконувати різні трюки в повітрі (наприклад, мертва петля), а також планувати. У каталозі ви знайдете тренувальні, пілотажні літаки, фан-флаєри. Також на сайті ROZETKA ви можете замовити великі авіамоделі — зменшені копії реальних літаків і планерів.
 • Яхти й катери. Ідеальний варіант для тих, хто любить відпочивати біля водойми. Катери можуть їздити в різних напрямках на великій швидкості, яхти обладнані вітрилами, підводні човни здатні занурюватися вглиб і назад спливати на поверхню води. Також у продажу представлено великі кораблі — зменшені копії крейсерів і лінкорів.
 • Танки. Військова техніка на радіокеруванні може видавати звуки, рухатися в різних напрямках, а також обертатися навколо своєї осі, стріляти, підіймати й опускати гармату.

Обираючи радіокеровані моделі, крім типу транспортного засобу та віку моделіста, важливо враховувати й масштаб техніки. Це можуть бути як невеликі моделі 1:18, так і більші 1:10.

Обираючи радіокеровані моделі в інтернет-магазині ROZETKA, ви купуєте товар найкращої якості за доступною ціною. Також на нашому сайті ви можете купити акумулятори та змінні запчастини для РК моделей. З докладнішою інформацією, а також відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще 60 товарів