Будь-який товар, що піддається маркуванню, вимагає витратних матеріалів для торгового обладнання. Такі вироби сприяють швидким продажам. Продукція представлена в широкому асортименті на ринках продажів.

Основні типи й характеристики витратних матеріалів

Як зробити правильний вибір — це популярне питання серед покупців. У виборі варто враховувати форму, бренд, розмір, тип кріплення тощо.Варто розглянути основні типи витратних матеріалів:

  • Касова стрічка. Призначена для друку чеків у контрольно-касових машинах.  Треба заздалегідь визначитися, який розмір потрібен. Стандартна ширина становить 28, 37, 57 міліметрів.
  • Фарбувальний валик. Застосовуються для нанесення інформації на етикетки. Підбираються під бренд і клас пістолета, позаяк кожен продукт має власний спосіб кріплення.
  • Рібон. Призначені для ідентифікації продукту й маркетингового просування бренду. Зображуються різні логотипи, акції та знижки.
  • Текстильна стрічка. Використовується для виконання ярликів для одягу, на яких подається потрібна інформація про товар. Зазвичай ця назва бренду, у яких умовах можна прати і прасувати виріб, матеріал виготовлення та інші характеристики. Застосовується саме для ярликів, через наявність потрібних якостей, які вимагаються від ярлика. Стійкі до механічних пошкоджень.
  • Термотрансферна етикетка. Є спеціальними маркувальними елементами. Витратним матеріалом є фарбувальна стрічка, структура багатошарова.
  • Термоетикетка. Виготовляються з термопаперу білого кольору, згортаються в рулон і продаються в такому вигляді. Працює за такою системою: виконується нагрівання термопаперу в потрібних точках, а потім здійснюється друк. Вважаються найбільш доступними в ціновій політиці. Вводяться в експлуатацію у звичайних крамницях, на базах, у торгових центрах тощо.
  • Етикетка-стрічка. Призначається для етикет-пістолетів і нумераторів. Фарбувальним роликом наносяться певні цифри й букви, які стосуються товару. Виготовляється в прямокутній або хвилястій формі.

Рекомендується купляти вироби відомих виробників. Цінова політика досить різна. У купівлі і виборі витратних матеріалів варто прочитати і прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або тих, хто вже використовував таку продукцію.

Показати ще 60 товарів