Подарункові ручки: особливості форм і вибору

Гарний подарунок книга, а чудовий — подарункова ручка. Обличчям ділової людини є перо, яке він використовує для підписання важливих договорів. Хто як не цілеспрямовані, наполегливі особистості знають ціну гарному подарунку такого плану. Коли вдосталь брендів, дизайнів і елегантних форм, складно не запитувати себе про те, яку вибрати ручку в подарунок. Яку подарувати чоловікові, а яку жінці?

Ще в епоху аристократів якісне перо, подароване на честь важливого дня в життя людини, вважалося ознакою гарного тону, уважності до дрібниць. Тоді подарунки вибирали, ґрунтуючись виключно на особистих уподобаннях одержувача. У сучасному світі подарункова ручка — це вихід із ситуації, коли морочишся над подарунком знайомому або близькому другу/родичу. На ринку є кілька відомих, авторитетних імен, на продукцію яких орієнтуються всі інші.

Різновиди й типи подарункових ручок

Перша й значна ознака, за якою можна розділити ручки — це форма наконечника для письма. Є такі різновиди, як: перова, де наконечник — перо, кулькова, звична, і ролер. Перо — це класична форма писального наконечника, подавання чорнила в яку залежно від різних виробників різне. Найчастіше, у подарункових перових виробах використовується двоканальна система збирання та подавання чорнила, що забезпечує високу безпеку, захист від протікання.

Є кілька типів кулькових механізмів у подарункових ручках. Найбільш часто використовуваний — з фіксатором стрижня, що дає змогу відчути кожне клацання на письмі. Є два варіанти наповнення: оливна й гелієва пасти. Ролер — механізм, схожий на перовий, але з більш складною системою подавання чорнила. Потішить власника змогою написання до 1,5 км.

Як і в будь-якому подарунку тут неабиякий важливий чинник — це зовнішня оболонка. Дарувальника цікавлять такі характеристики, як: матеріали, з яких виготовлений корпус, їхня якість, а також наявність гравіювання, ковпачка й футляра. Залежно від моделі та цінової політики, наявність тих чи інших складників може змінюватися. Наприклад, деякі бренди виготовляють кулькові ручки без ковпачка тощо.

Варто звернути увагу на те, що не всі подарункові ручки йдуть у комплекті з футляром. На цей чинник варто звернути увагу, оскільки він може вплинути на фінансовий складник презенту. Додатковим критерієм зовнішнього вигляду, який відрізняє жіночі предмети написання від чоловічих — інкрустація. Щодо гравіювання, є кілька його різновидів: стандартне/заводське, індивідуальне. На ринку зараз широкий асортимент усіляких гравіювань, де можна знайти щось відповідне для нього або для неї. Якщо йдеться про індивідуальне гравіювання, його можна замовити в майстра. До того ж замовлення на оригінальні особисті написи приймають у салонах іменитих брендів і виконують усього за кілька годин. Часто разом із вигравіюваним ім'ям або побажанням, можна замовити інкрустацію за смаком.

Корпус у гарної подарункової ручки часто зроблений зі сплавів металів, до яких входять сталь, срібло, латунь, нікель і золото, а перо можуть виготовити майже з будь-якого дорогоцінного металу або ж будь-яких подібних сплавів.

Особливості вибору подарункових ручок для чоловіків і жінок

 Загалом, критерії вибору «начинки» залишаються ті самі: залежно від уподобань того, кому дарують сувенір, або ж того, кому дарують сувенір. Що стосується зовнішньої оболонки, тут є деякі тонкощі. Залежно від дизайну оболонки, футляра й гравіювання, вирізняють жіночі та чоловічі. Ручкам для жінок характерні витончені форми, елегантні матеріали, інкрустація й широка палітра кольорів на будь-який смак. Є нейтральні моделі жіночих подарункових ручок, з гравіюванням або ж без нього, зі строгим, але жіночним футляром.

Говорячи про ідеальну ручку для чоловіка, можна уявити її у витонченому футлярі, зі строгим витриманим корпусом, трохи інкрустованих деталей і більш стримана палітра. Також можна додати доречне гравіювання. Якщо ж ви вибрали ручку як подарунок своєму знайомому, переваги якого ще не так добре вивчені, можна підібрати класичну, преміум-класу. Вона увиразнить статус людини й викаже без слів вашу до нього повагу.

Показати ще 60 товарів