Відгуки покупців про Bluetooth-адаптер RZTK BT 5.3

516 відгуків Код:  361337178
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Встав без бубнів та молитв. Ні драйверів, ні особливих умов не потрібно. Пів рокуі працює.

Переваги:
    Всунув і забув.
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

хороший прилад, затримрок майже немає, ловить на хорошій відстьані. за таку ціну супер. драйверів не встановлював, просто plug and play

• Василь Мельниченко

Все працює чудово

• Артем Гончарук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вибиває помилку: "Система Windows не может сохранить коды проверки подлинности Bluetooth (ключи связи) на локальном адаптере. Клавиатуры Bluetooth могут не работать с BIOS компьютера во время загрузки.", і в цю ж секунду вибиває світло в будинку, перевірив код помилки та взнав що це помилка драйверу, сам драйвер качав з розетки

Переваги:
    Працював добре)
    Недоліки:
    Драйвер

Добрий день, Артеме! Наш співробітник намагався зателефонувати Вам, але Ви не відповіли на виклик. Ми надіслали Вам у месенджер відео з інструкцією по встановленню драйвера. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Усик Юрій

Працює.

Вітаємо, Юрію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Користуйтесь із задоволенням! Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брав для Xbox Wireless Controller. Все працює, зʼєднання стабільне)

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Користуйтесь із задоволенням! Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Юрій Клім
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Використовую з гейпадом Xbox жодних нарікань нема.

Переваги:
    Ціна, bluetooth 5.3
    Недоліки:
    Поки не виявив

• Ольга Дордий

Працює

Вітаємо, Ольго! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Користуйтесь із задоволенням! Бажаємо впевненої та довготривалої експлуатації!

• Володимир Безбородько
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Працює все справно, правда на автоматично встановлених драйверах. Скачув з розетки драйвери, і це було найбільшою помилкою, комп'ютер після цього почав сильно виснути, змінилися параметри переходу в режим сну (точніше взагалі не переходив), хоча до цього на автоматично встановлених все було окей.

Переваги:
    Стандартний адаптер для закриття робочих потреб, нічого особливого
    Недоліки:
    Не встановлюйте драйвер по силці під товаром, таке враження ніби вірус підчепив, після чого необхідно було переустановити windows

Вітаємо, Володимире! Один із наших співробітників зв'яжеться з Вами протягом робочого дня для уточнення деталей та обговорення варіантів вирішення Вашого питання.
      Будь ласка, будьте готові надати додаткову інформацію, якщо це буде потрібно.

Вітаємо! Нам дуже прикро, що сталася така ситуація. В нашій практиці це перший такий випадок :( Ми беремо його до уваги та вживаємо заходів для покращення нашого продукту.
      Для вирішення питань, пов'язаних з гарантійним обслуговуванням, просимо Вас виконати наступні кроки: Перейдіть за посиланням: help.rozetka.com.ua/hc/uk/articles/360043587771. Ознайомтеся з інформацією щодо гарантії. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Алла Дранко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

частi обриви ч з геймпадом

Вітаємо, Алло! Найближчим часом Вам зателефонує наш спеціаліст та надасть консультацію стосовно даного питання. Гарного дня!

Вітаємо! Наш спеціаліст вже сконтактував з Вами. Будемо раді допомогти у вирішенні Вашого питання. Гарного дня!

• Сергей Кривошея
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Поставил драйвера. Все заработало.

Переваги:
    Работает хорошо
    Недоліки:
    Пока нет.

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо приємного користування!

• Богдан Гуцаленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Супер крута штук для пристроїв без блютусу...

Добрий день, Богдане! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Анастасія Мозолевська

Працює

Добрий день, Анастасіє! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Олександр Савчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

На удивление драйвера стали сразу без ошибок и тд. И всё заработало прекрасно
    Только сколько он так хорошо проработает это будем смотреть

Переваги:
    Легко ставятся драйвера и сама пипка
    Недоліки:
    Пока не нашел

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Євген

Я остался недоволен.

Во-первых, корпус.
    При заказе я не обратил внимания на исполнение (без металлической рамки, видимо сэкономили один-два цента).
    Я не думал, что это вызовет проблемы.
    У меня есть 2 ноутбука (один старый HP, другой - новый HP).
    В старом ноутбуке эта штука увиделась (но дрова автоматом не стали).
    В новом ноуте в обычных юсб-разъемах это изделие не видится вообще.
    А еще его можно по ошибке воткнуть не той стороной.
    Увиделся он на этом ноуте только через юсб type-C (через переходник)

Во-вторых, драйвера.
    Ни на одном ноуте (win 10 и win 11) драйвера не установились автоматом.
    На странице товара есть ссылка на инструкцию.
    В инструкции написано:
    "Встановіть драйвер. Ви можете завантажити драйвер зі сторінки товару на сайті rozetka.com.ua."
    Но ссылки на драйвера на странице товара я так и не нашел.
    Скачал со стороннего сайта, блютуз заработал.

Но осадочек остался.
    Это моя первая покупка изделия RZTK, и, думаю, последняя.

Переваги:
    цена
    Недоліки:
    корпус, драйвера

Вітаємо! Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

Вітаємо! Наш спеціаліст вже сконтактував з Вами, дякуємо за розмову. Будемо раді допомогти у вирішенні даного питання. Гарного дня!

• Євген Петрович Шкільний

Ок

Добрий день, Євгене! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Александр Мотиенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

У меня 6 usb порта и никакой не поддерживает это адаптер. Через час ко мне дошло впихнуть его в usb 2.0.... ОНО РАБОТАЕТ! Всё сразу потянулось и не пришлось ничего скачивать.
    Звук удивил (очень приятный за такую цену)
    У меня usb 2.0 выделен синем
    5/5 пока что

Если что спрашивайте

Переваги:
    Цена-возможности
    Недоліки:
    Пока что ненашёл

Вітаємо,Олександре! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо приємного користування!

• Артем Ткаченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Працює, але звук в іграх не дуже якісний

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Через вбудований блютуз з ноутом був кращий звук

Доброго дня! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Тарас Радченко

Не уверен, что это зависит от адаптера. В моем случае при подключении к ПК наушники звучат лучше, чем на смартфоне)

Вітаємо, Тарасе! Дякуємо за Ваш коментар. Гарного дня!

• Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вже декілька місяців працює.

Переваги:
    Не лагає, коштує дешевшево, малесенький, а ще й драйвера не треба було скачувати.

• Георгий Ляшко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Неплохая вещь на случай, если нет блютуз-приемника в пк.
    При первом подключении не стал устанавливать драйвера т.к. сразу же стало само по себе нормально работать. Потом, правда, адаптер отвалился, перестал работать, помогла установка фирменных драйверов со страницы продукта(желательно в Windows сначала скачать драйвер, потом в Диспетчере Устройств нажать "Обновить драйвер устройства", далее "Обновить вручную" и указать папку драйвера, вместо "Обнаружить драйвер на компьютере") После этого пашет без нареканий, даже после того как вынял на сутки и потом вставил обратно сразу же возобновляет функционирование.

Переваги:
    Блютуз наушники ловит даже через стенку, сижу в туалете и слушаю подкаст с компа.
    Недоліки:
    Изредка адаптер может "отваливаться", но переустановка драйвера его сразу же раздупляет.

Доброго дня! Дякуємо за вибір RZTK та інформативний відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Виталий

Отлично работает

• Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Для підключення геймпадів - хороший варіант за свою ціну, вставив в usb 3.0 і забув =)

Переваги:
    Ціна/якість
    Недоліки:
    Посилання на завантаження драйверів можна в більш помітне місце поставити, хоча можливо то Я з плохим зором

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо приємного користування!

• Олександр Миколайович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Легкість у встановленні та налаштуванні. Рекомендую!

Переваги:
    Якість, ціна, швидкість доставки
    Недоліки:

Доброго дня, Олександре! Щиро дякуємо за вибір нашого товару та за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо Вам подальшого комфортного використання та надійної роботи техніки! З найкращими побажаннями,
      Команда RZTK

• Максим Куликов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Рабочий. За такую цену - большего и не нужно.

Переваги:
    Недоліки:
    Драйвера нужно скачивать отдельно

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

Пару дней - полет нормальный

Недоліки:
    Пока не обнаружил

Вітаємо, Сергію! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Євген Дмитренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

постав у роз'єм як тільки купив, й досі не витягав. політ нормальний

Переваги:
    працює, дешевий
    Недоліки:
    поки не виявив

Вітаємо, Євгене! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Никита Иванов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Так как в моем пк нет встроенного блютуз-модуля, покупал для использовния стационарного компьютера с Apple AirPods Pro 2 (MTJV3) (2023) (Куплены в другом магазине)
    Эта шляпа исправно работает первых 7-10 минут, после качество звука становится отвратительным, репит, ничего разобрать невозможно.
    Пробовал подключать в другие юсб-порты/перезагружать/ставить драйвера и т.д. - бесполезно.
    Ситуация исправляется если наушники запейрить заново, но делать это каждых 10 минут желания нет.

Переваги:
    Работает
    Недоліки:
    Всего лишь 10 минут

Доброго дня, Микито! Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказані зауваження для вдосконалення товару в майбутньому. Гарного дня!

• Святослав Цимбал

Ну если ти не умееш пользиватса интернетом то поробуй зайти в звук через панель управление в пункте запись виключи головной телефон и попробуй если проблема будет такаяже то верни деньги за блютуз адаптер

Вітаємо, Святославе! Дякуємо за Ваш коментар. Гарного дня!

• Олексій

Все окей за свою ціну

Доброго дня! Щиро дякуємо за вибір нашого товару та за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо Вам приємного користування! З повагою, команда RZTK.

• Алексей

Прекрасно работает

Переваги:
    Исправен

• Олександр Солонар
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пытался установить драйвера, выбило ошибку, пытался вручную, точно так же. Буду возвращать если тех поддержка не поможет с решением проблемы

Переваги:
    Недоліки:
    Не работает

Вітаємо, Олександре! Наразі Ваше питання передано відповідальному співробітнику, очікуйте на дзвінок. Ми завжди раді допомогти!

Олександре! Наш співробітник сконтактував з Вами, дякуємо за розмову. Нам приємно, що ми змогли допомогти у вирішенні Вашого питання. При виникненні запитань в майбутньому телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Тарас Радченко

Убедитесь, что правильно вставили адаптер. У меня тоже не ставился драйвер и комп не видел устройство. Оказалось, что я вставил его не той стороной)

• Михайло Гриджук

Bluetooth адаптер топ рекомендую

Переваги:
    Драйвера автоматично встановилися

• Анастасія Косенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Это был подарок и сказали что это не 5,3... Работает, но надеялись немного на другое

Доброго дня, Анастасіє! Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказані зауваження для вдосконалення товару в майбутньому. Гарного дня!

• Олександра Дмитренко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сигнал тримає добре, затримок немає. Досить бюджетна ціна а якість на висоті.

Переваги:
    Ціна, стабільний сигнал

Доброго дня, Олександро! Щиро дякуємо за вибір нашого товару та за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо Вам приємного користування! З повагою, команда RZTK.

• Ярослав

5 минут полет нормально

Переваги:
    за такие деньги супер
    Недоліки:
    нету

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Васюк Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Найкраще рішення за свої грощі

Переваги:
    Дешевий, компактний, надійний
    Недоліки:
    Поки не виявив

Доброго дня, Андрію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Бажаємо успішної експлуатації! З повагою, підтримка бренду.

• Єгор Цимбал
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За декілька років перебрав 5 адаптерів (усі китайські, на чіпах від ріалтек).
    Дуже задоволений цим адаптером, пробиває через 3 залізобетонні несучі стіни, хоч на максимальній відстані сигнал трохи збоїть. За свої гроші - топ. На win10 драйвери встановились автоматично.

Переваги:
    Дистанція трансляції, компактний, не гріється, ціна
    Недоліки:
    Не виявлено

Вітаємо, Єгоре! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!