Відгуки покупців про Миша RZTK Click RGB USB Black

• Петренко Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прожила рік, і скролл почав глючити а на цей момент просто вмер

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Скролл вмер

Добрий день, Сергію! Нам шкода, що виникла така ситуація. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Олександр Конда

скрол почав жити своїм життям через 3 місяці

Переваги:
    ціна
    Недоліки:
    скрол

Добрий день, Олександре! Нам шкода, що виникла така ситуація. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Сергій Н
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через 2 місяці з'явився дабл клік лівої кнопки.

Переваги:
    Недорого
    Недоліки:
    Дабл клік

• Михайло Снєгов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна миша але після купівлі більш маленької,друга сподобалась більше

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Гучна

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за Ваш коментар. Гарного дня! З повагою, підтримка бренду.

• Яна Ткаченко-Легка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За 2-3 місяці скрол почав видавати хибні прокручування, більше не візьму таку мишку (стандартна китайська миша почанає чудити зі скролом під кінець свого життєвого циклу)

Переваги:
    Непогане співвідношення ціна/якість
    Недоліки:
    Скрол

Добрий день, Яно! Нам шкода, що виникла така ситуація. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Елена Ярош

Рекомендую,за такі кошти

Доброго дня! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Олег Віхтенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Скрол живе своїм життям, в роботі це заважає. Буду міняти на щось краще, вдруге таку мишку не придбав би.

Переваги:
    ціна, дизайн
    Недоліки:
    скрол

Добрий день, Олеже! Нам шкода, що виникла така ситуація. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• .Олександр Конда
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

через місяць почав скрипіти скрол, за таку ціну напевно норм

Переваги:
    ціна
    Недоліки:
    скрипить скрол

• Володимр Павлюх

Хороша мишка

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не знайшов

Вітаємо, Володимире! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Михаил Иванченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Очень хорошая бюджетная игровая мышка, подойдёт для каждого, советую к покупке

Переваги:
    Недоліки:
    Пока не нашёл

Доброго дня, Михайле! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Вячеслав Иванов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через півроку коліщатко перестало нормально працювати.

Переваги:
    гарна и дешева
    Недоліки:
    невеликий ресурс

Добрий день, В'ячеславе! Нам шкода, що виникла така ситуація. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Рома Кручковський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Топ за свою ціну, за пів року починає глючити ролік

Добрий день, Романе! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Для вирішення питань щодо гарантійного обслуговування звертайтеся за посиланням: посиланняПри виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Денис Підберезній
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Через день почавася невеликий люфт колеса миші, але не супер критично, в цілому нормальна мишка за таку ціну

Доброго дня, Денисе! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказане зауваження щодо люфту для вдосконалення товару в майбутньому. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!!

• Денис Оклей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка супер! Дитина задоволена)

Вітаємо, Денисе! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Олександр Кіряков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Класна мишка, здивований в наш час за таку ціну отримати якісну річ.

Переваги:
    Невелика що радує, хороша форма, рука не втомлюється. Чотири режими DPI , що дає більший комфорт в різних проектах.
    Недоліки:
    Не вимикається підсвітка, до бокової кнопки, що ближче до шнура не дістаю пальцем ( недоліки як розумієте суб'єктивні ).

Доброго дня, Олександре! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук ;)) Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Вова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Звичайна миша, працює добре, зручні габарити, за таку ціну хороша миша

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Поки не знайшов

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Иван Братешко

Норм мышка.

Переваги:
    Хорошо лежит в моей руп ой мужской руке
    Недоліки:
    Немного хрустит колесико

Доброго дня, Іване! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Думка клієнтів важлива для нас, ми зважаємо на зворотній зв'язок та стараємося покращувати якість та функціонал продуктів. Ми обов'язково врахуємо вказані зауваження для вдосконалення товару в майбутньому. Гарного дня!

• Иван Коваль

Норм,зручна...

Вітаємо, Іване! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Владислав Брильов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил две таких мышки и очень доволен

Переваги:
    Топ за свои деньги
    Недоліки:

Доброго дня, Владиславе! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Приємна мишка, в руці зручна, курсор чотко їздить
    Кабель довгий
    Є застібка для зміни довжини кабелю, зручно

Переваги:
    Ціна, якість збірки, доволі тиха
    Недоліки:
    Покі не знайшов

Вітаємо! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Прохоренко Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сьогодні отримав мишку, в цілому дуже пристойна миша за свої гроші. Дуже якісний кабель, і в цілому я б не сказав що це миша в ціновій категорії 200+) Однозначно рекомендую.

Переваги:
    Якісний кабель, налаштування чутливості.
    Недоліки:
    Не знайшов. Єдине я б сюди ще додав можливість вмикати якийсь один колір, щоб не мигало постійно.

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Тимофій Купець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишкою користуюсь вже довго окрім мінімального люфта кнопок і відчуття ніби всередині щось трясеться більше ніяких мінусів не замітив, на рахунок зриву в відео іграх не скажу бо в ігри типу кс не грав.

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Люфт кнопок, відчуття ніби всередині щось трясеться

Вітаємо, Тимофію! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів! В разі потреби звертайтеся до сервісного центру. Детальніша інформація за посиланням: посилання. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Ольга Черненко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка сподобалась, якість задовольняє більш ніж, ціна топ

Переваги:
    ціна, матеріал, зручна
    Недоліки:
    немає

Вітаємо, Ольго! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Евгений Панченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Как обычно: цена и качество!

Вітаємо, Євгенію! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мышка в качестве бюджетной игровой, или запасной к беспроводной мышке. Сенсор нормальный, меняется DPI есть боковые клавиши, красиво переливается RGB.

Переваги:
    За эти деньги отличная мышь
    Недоліки:
    Немного скрипит правая кнопка при нажатии

• Иван Герасименко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Товар відповідає опису, приємний на дотик пластик, провід покритий тканиною.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

користуюсь же пів року.недоліків не виявив.

Переваги:
    Звичайна миша
    Недоліки:
    не виявив

Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Було цікаво, купив. Миш приблизно як Razer Abyssus, але вона мені більш сподобалась по декільком причин. Кабель навіть краще. Немає дурної кнопки змінення режима. Ціна. І на останок, Український бренд.

Переваги:
    Якість, Ціна, Мінімалізм
    Недоліки:
    Нема

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

дякую за оперативну доставку та якість виробу RZTK. чудова миша, беріть!

Переваги:
    бачу з опису бренду, що миша відповідає технічному завданню на її виготовлення
    Недоліки:
    не бачу

Доброго дня, Михайле! Висловлюємо подяку за обрання продукції бренду RZTK і за Ваш відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Саня Псьол
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова мишка за свою цiну

Переваги:
    Цiна
    Недоліки:
    Нема

Вітаємо, Олександре! Висловлюємо вдячність за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Андрей Савин

Быстро доставили.

Переваги:
    Шустрая
  • Роман Сурмай
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

начал глючить скрол, отдал по гарантии, про результат отпишусь позже

Переваги:
    за эти деньги все супер
    Недоліки:
    через 3 месяца начал глючить скрол

Добрий день, Романе! Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. При виникненні додаткових запитань телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Гарного дня!

• Юра
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За такий цінник доволі не погана миша, є нюанси но за такі гроші гріх скаржитися

Переваги:
    Ціна, красива світова гама, як новорічна ялинка.
    Недоліки:
    Не дуже чіткий відкликання при натисканні зато не шумні
  • Вадим

За ці гроші топ

• Володимир Семенов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив для 3D моделювання.

Переваги:
    Найкраща якість у ціновому діапазоні до 300грн
    Недоліки:
    Не знайшов

• Максим Халиков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличная мышь за свою цену