Відгуки покупців про Клавіатура механічна дротова RZTK MKB 500 Outemu Blue

152 відгуки

• Назарій Музика
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купляв два місяці назад і от клавіша ctrl почала через раз спрацьовувати

Переваги:
    ...
    Недоліки:
    Одноразка

Добрий день, Назарію! Розуміємо, що Ви засмучені даною ситуацією. Вимушені заперечити зазначеному Вами недоліку, адже вказані Вами два місяці експлуатації свідчать про регулярність виконання дій за допомогою клавіатури. Враховуючи специфіку цієї категорії пристроїв, також імовірний вихід з ладу за причини певних дій з боку користувача, що не стосуються безпосередньої якості товару. Для з'ясування причини та усунення недоліку рекомендуємо звернутися за сервісним обслуговуванням, скориставшись інформацією у наступному посиланні:
      посилання
      У разі виникненя додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Антон Ісаєнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Одразу ж після покупки і первинних тестів написав дуже добрий відгук.

Але вже пройшло півроку, і на клавішах Q та стрілочці вліво загасли світлодіоди. Нині ще й при натисканні стрілочки право спрацьовує точка з NumPad. Page Up та Page Down натискають разом із собою * та 9 з NumPad - відповідно. Цифри 5 та 6 з того ж проблемного NumPad викликають натискання Stop і Next Track. Літери A та D так само, буває, працюють некорректно. Лівий Alt іноді заліпає (не фізично).

Не знаю, чи Rozetka торгує браком навмисно, чи як. Але до покупки не рекомендую, бо проблеми тут в багатьох. Хоча RZTK зарекомендував себе, як добрий бренд (маю від них багато чого), тому буду надалі купувати їх товари. Надіюся, що з гарантією якось добросовісно порішається, бо інакше вже буду матюкатися)

Добрий день, Антоне! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми обов’язково вирішимо цю проблему. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:
      посилання
      Для надання додаткової інформації з демонстрацією дефекту на відео, перед відправкою товару рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

через 5 місяців клавіатура почала ковтати літеру Ф, також літеру А або ковтає або дублює. підсвідка слабенька. не рекомендую

Переваги:
    майже нама
    Недоліки:
    швидко виходе з ладу

Добрий день, Олександре! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація, але, будь ласка, не поспішайте засмучуватись. Ми обов’язково допоможемо у вирішенні проблеми. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:
      посилання
      У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Станислав Ткачук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Обычная дешевая механика. Через полгода пропала половина подсветки. Без нее работать очень тяжело, ибо шрифты не видно на кнопках.

Добрий день, Станіславе! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація, але, будь ласка, не поспішайте засмучуватись. Ми обов’язково допоможемо у вирішенні проблеми. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:

• Денис Вовченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    Переваги:
    Якісна

Добрий день, Денисе! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі дротової клавіатури. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Цурко Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хотів писати гнівний відгук шо клава стала глючити через півтора роки, але проблема виявилась у засміченій поверхні з полотном клавіш. Почистив - працює як новенька!

Переваги:
    Достатньо
    Недоліки:
    Ніяких

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за виділений на написання відгуку час. Бажаємо подальшої безперебійної експлуатації!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил 2 шт. Первая после года в играх начали залипать кнопки. Вторая еще на гарантии, но уже два раза сдавал в сервис перестали работать кнопки и вот опять перестала работать кнопка понесу третий раз.

Переваги:
    Пока была новая было норм.
    Недоліки:
    Шумная.

Добрий день, Сергію! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Враховуючи специфіку використання даного товару, на виникнення певних дефектів можуть впливати чимало факторів, що також залежать від безпосереднього користувача. Подробиці щодо варіантів звернення за гарантійним обслуговування Ви можете знайти у наступному матеріалі:
      посилання
      У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Oksana Voroshan
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Первые 3 месяца все было хорошо а потом начали залипать и плохо работать клавиши не советую.

Переваги:
    Недоліки:
    Качество ужасное

Добрий день, Oksana! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми обов’язково вирішимо цю проблему. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:
      посилання

Доброго дня, Оксано! Ми намагалися з Вами зв'язатися для вирішення проблеми та уточнення інформації стосовно Вашого випадку, але Ви, на жаль, не відповіли. У разі актуальності питання, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергій Васильєв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клавіша W з самого початку користування клавіатурою, не часто, але ж не реагувала на нажимання, або при нажатій клавіші переставала працювати. Зараз щє і клавіша А періодично перестала спрацьовувати. В користуванні один рік. Не рекомендую, гроші на вітер!

Недоліки:
    Навіть рік адекватно не відпрацювала

Добрий день, Сергію! Прикро, що у Вас трапилась подібна ситуація. Ми розуміємо, що Ви замучені, але термін служби техніки подібної категорії, насамперед, залежить і від дій безпосереднього користувача. У процесі експлуатації також можуть виникати дефекти, які абсолютно не стосуються якості товару чи початкової збірки. Достовірні висновки можуть зробити виключно компетентні спеціалісти сервісного центру, до якого Ви можете звернутись на платній основі, надіславши товар за реквізитами, що вказані у наступному матеріалі:
      посилання
      За наявності додаткових питань, телефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0-800-331-319. Вдячні за розуміння.

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За неделю до окончания гарантии начались проблемы с подсветкой, а именно с кнопкой insert которой по факту вообще не пользовался. На кнопках ASDW которые использовались часто началось периодические отключения( держишь зажатую кнопку W и в один момент авто перестаёт ехать, нажимаешь ещё раз, ничего, на 3 начинает ехать)

Переваги:
    Бюджетная, по началу неплохо себя показала.
    Недоліки:
    Спустя год начинаются проблемы.

Добрий день, Андрію! Розуміємо, що Ви засмучені труднощами, що виникли з клавіатурою, але ми зі свого боку також враховуємо статистичні дані причин виходу з ладу зазначеної продукції. Термін експлуатації товарів також залежить від охайності та обережності безпосереднього користувача, що повинно обов'язково враховуватись для формування об'єктивної точки зору. Рекомендуємо звернутись до найближчої точки видачі ROZETKA або скористатись інформацією у наступному матеріалі:

• Сергій Васильєв

Таж сама проблема з клавішею W, і почалось вже с самого початку користування. А тепер щє і клавіша А почала так само себе вести. В користуванні один рік. Не рекомендую, гроші на вітер!

• Юрий Батрак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Вибирав з 4 клавіатур, в цьому ціновому діапазоні розетка виявслась найкращою на мій погляд!

Переваги:
    Якість збірки , приємний звук
    Недоліки:
    Режим змінює розташування клавіш на що працівник мені повідомив що це мало імовірно))

Добрий день, Юрію! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для побуту та геймінгу. Користуйтесь із задоволенням!

• Владислав Максименко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарантійний термін не відпрацювала навіть. Почалися подвійні спрацювання, заліпання клавіш. На сервісі сказали, що все працює нормально, хоча я перевіряв на двох пристроях. Не рекомендую!

Переваги:
    Немає.
    Недоліки:
    Не відпрацювала навіть року.

Добрий день, Владиславе! Для надання більшої кількості подробиць стосовно описаного Вами явища та для консультації стосовно можливих варіантів вирішення ситуації, зателефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми обов'язково Вам допоможемо!

• Oksana Voroshan

+++

• Олег Катеренюк

Прекрасна клавіатура

Добрий день, Олегу! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротової клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Олег Ярмак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За такі кошти Найкращий товар для геймерів.Очікую на прибуття

Переваги:
    Найкращий товар за такі кошти
    Недоліки:
    По обзор не знайшов і не знайду

Добрий день, Олегу! Нам дуже приємно, що придбання товару нашого бренду викликає у Вас радісні емоції та очікування були виправдані. Бажаємо відмінних результатів у подальшому користуванні на довгий час!

• Ігор Кисіль
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Не повністю працює підсвітка клавіш
    Відпрацювала близько місяця.
    Що робити?

Добрий день, Ігорю! Для сервісного звернення скористайтеся інформацією з посилання. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Євгеній Хімач

Fn + A1(A1-A6) це підсвітка

• Матвій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудова клавіатура, більше ніж пів року користуюсь ніби ніяких великих проблем немає

Переваги:
    Не велика ціна, велика кількість режиму підсвічування, не дуже гучні світчі
    Недоліки:
    Не міцні резинки на підпорах

Добрий день, Матвію! Вдячні за придбання товару нашого бренду, а також за наданий зворотній зв'язок через певний час експлуатації з високою оцінкою цієї моделі дротової клавіатури. Користуйтесь й надалі із легкістю та задоволенням!

• Михайло
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Протестував, як завжди все подобається, дякую за оперативну доставку та якість виробу. Товари бренду RZTK придбаю вже не в перше.
    Для сліпого друку треба трохи звикнути.

Переваги:
    набираю текст без окуляров та світла в кімнаті
    Недоліки:
    не бачу

Добрий день, Михайле! Наш щиро приємний факт того, що наша техніка повсякчас тішить наших покупців та дарує незабутні враження при кожному використанні. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

• Антон Ісаєнко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все було добре, але один діод погас. Не працює у будь-якому режимі.

Добрий день, Антоне! Шкода, що у Вас трапилась подібна ситуація. Зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному матеріалі:

• Влад Буткевич
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Найкращий вибір за свої кошти.

Добрий день, Владиславе! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротової механічної клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Степан Сисенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Какой-то странный звон после резких нажатий очень бесит, не знаю брак ли это или же просто такая клавиатура у кого таукое же отзовитесь

Переваги:
    За свою цену пойдет
    Недоліки:
    Странный звон как будто пружыр
    • Ігор Малишко

Это скорее всего такой звук свитчей.

Добрий день, Степане! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Особливістю механічних клавіатур є характерний виразний звук через використовувані в них свічі. При цьому є різновиди, що мають відмінності у гучності під час натискання клавіш. Щиро сподіваємось, що з часом експлуатації Ваша думка обов'язково зміниться на кращу та це ніяк не вплине на враження від ефективності роботи пристрою!

• Михаил

это звук ретро - так стучали клавы ай-би-эм-овских машинок в прошлом веке: звук на гурмана )))

• Володимир Молчанов

Рекомендую

Переваги:
    Ненав'язлива підсвітка
    Недоліки:
    Гучновата

Добрий день, Володимире! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Александр Бойчук

рекомендую

Переваги:
    Добра клава, як для механіки, а тим паче за таку ціну. Підсвітка вогонь!
    Недоліки:
    Трохи шумно, але мені навіть прикольно) рекомендую.

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що Ви залишились задоволені покупкою дротовох клавіатури цієї моделі. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Михаил Таиров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Добрий день, Михайле! Дякуємо, що обираєте саме наші комп'ютерні аксесуари для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

• Михайло

Пробіл частенько не спрацьовує

Переваги:
    Ціна, підсвітка.
    Недоліки:
    Не завжди спрацьовує пробіл

Добрий день, Михайле! Шкода, що ви стикнулися з подібною ситуацією. Імовірною причиною може бути потрапляння сторонніх предметів на функціональну поверхню клавіш чи тимчасове залипання, яке з часом експлуатації повністю зникне. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Михайло Ковпенко

За 4 місяця ні куди воно не зникло.

• Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За такі гроші - топ) Витративши декілька тижнів на пошуки нормальної клави (не за всі гроші світу) обрав саме цей варіант. Підсвітка дуже крута, вживу виглядає дорого і дуже круто!
    Після переходу з мембранної на механічну дещо незвично, ну і зі звуком далеко не найтихіша клава. Проте вважаю, що своїх грошей вартує. Рекомендую!

Переваги:
    За такі гроші точно не знайдеш нічого кращого! :-)
    Недоліки:
    Не знайшов. Конкретно в моїй ситуації - чорно-зелений кабель міг би бути повністю чорним. Проте, це вже якщо дуже придертися)

Добрий день, Віталію! Дякуємо за змістовний відгук з описом окремо виділених Вами переваг цієї моделі дротової клавіатури. Нам дуже важливо, щоб процес експлуатації був максимально ефективним та комфортним. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Ткаченко Володимир

За свою ціну супер

Переваги:
    Краще багатьох дорожчих брендів

Добрий день, Володимире! Ми щиро раді, що придбана нещодавно дротова клавіатура нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Володимир Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Все чудово працює, моя перша механічна клавіатура.

Переваги:
    Ціна

• Михаил
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пишу данный отзыв с этой клавиатуры, моя первая механника, в них не разбирался вообще. После мембранки ощущается отлично, никаких претензий нет вообще. Всё работает, не сгинается, не люфтит, все ножки прорезинены. За свою скидочную цену вообще улёт. Единственное что в следующий раз буду брать клавиатуру на более тихих свечах, эта более громкая, ну синие свечи. Персонал как всегда на высоте, обслужил, всё быстро, чётко.

Переваги:
    Качество, виды подсветки, прорезиненые ножки.
    Недоліки:
    Не нашел.

Добрий день, Михайле! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку функціональної складової цієї моделі дротової клавіатури. Ми неабияк стараємось, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами та отримували якісний супутній сервіс. Бажаємо відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Михаил Блюдо

Яркая. удобная

Вітаємо, Михайле! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку цієї клавіатури від бренду RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Пітула Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарна клавіатура, в користуванні близько місяця, все супер.

Добрий день, Ігорю! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі дротової клавіатури. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

• Михаил Гоголев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Клавиатура Хорошая. Мне понравилось что можно подсветку настроить что бы она светила слева и постепенно тусклый вправо. Получаеться Правая сторона без подсветки и в темноте не напрягает, а в играх левый блок подсвечиваеться. Очень Удобно.

Добрий день, Михайле! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі дротової клавіатури від RZTK. Ми дуже стараємось, щоб Ви мали змогу користуватись найкращими товарами за доступною ціною. Бажаємо відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

• Максим Максимишин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Замовив десь місяць тому.

Купував, бо хотів зрозуміти що таке механічна клавіатура.

За місяць використання з клавіатурою нічого не трапилося.

Працює, для ігор або письма нормальна як на мене.

Гарячі клавіші є, але то дефолт.

Є декілька режимів підсвітки, але я використовую лише статичну. (Бо часто сиджу у темряві).

Колір змінити не можна. (Це дуже погано як на мене).

Як це виправити? Пропоную просто підняти ціну на 200-250 гривень, я не думаю що така технологія є коштовною.

Отже - клавіатура нормальна, але розетці є що виправити.

Переваги:
    1. Українська фірма (але виробник Китай)

2. Якість за дешево
    Недоліки:
    1. Українські літери приклеєні, а не надруковані на кейкапі. (А російські є)

2. Підсвітка є лише статичною, не можна змінити.

Додав би 200 грн, якби на ній можна було змінити колір підсвітки.

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання клавіатури RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви задоволені її використанням. Завдяки функціональним клавішам Ви можете змінювати режими підсвічування, представлені в 6-ти групах, його напрямок і швидкість руху. Також вдячні Вам за розгорнутий відгук. Ваша думка важлива для нас, а побажання і зауваження будуть враховані. Бажаємо успішної експлуатації!

• Владислав Овсійчук

Думаю на рахунок придбання цієї клави і хтів би знати що вона про себе говорить по сьогоднішній день і наскільки вона шумна, буду радий получити відповідь.

• Наталья Смокина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая механика, не знаю что ещё добавить

Переваги:
    Механика
  • Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая клава. Не легкая (по столу не скользит и не ездит), приятный ход клавиш, хорошая сборка, приятные клавиши и расстояние между ними, есть подсветка.
    Не нашел возможности отключения подсветки, я так понимаю, только снижением яркости, пока не погаснет полностью (искал по стереотипу с клавой Trust, где есть отдельная кнопка вкл-выкл подсветку - как в ноутах)
    Ну и жаль, что края клавы сразу за кнопками - вот если бы хотя бы по сантиметру еще корпуса туда. Также ;fkm? что длинный Backspace и однорядный Enter (удобнее, конечно же, двухрялдный Энтер и однокнопочный Бекспейс)
    А вообще клава замечательная, создает впечатление надежности и долговечности.. если бы сейчас покупать - купил бы ее опять.

Переваги:
    качество, механика, подсветкаб оба шифта длинные
    Недоліки:
    нет краевб длинный Бекспейс, одноэтажный энтер

Добрий день, Володимире! Дякуємо за змістовний відгук з описом окремо виділених Вами переваг цієї моделі дротової клавіатури. Нам дуже важливо, щоб процес експлуатації був максимально ефективним та комфортним. Бажаємо приємного користування на довгий час!

• Александр Лола
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За эти "гроши" в полне себе клава! Если и прослужит 5 лнт, то любовь и похвала ей!

Переваги:
    Механика. "Клацает" чётко, тактильность на высоте! Не ожиданно для такой ценовой категории. Хочется печатать дальше и больше!..
    Недоліки:
    1.шрифт не привычный, 2.без подсветки RGB, при обычном ламповом освещении не совсем видны буквы (гравировка хромает))

Добрий день, Олександре! Ми щиро раді, що придбана нещодавно дротова клавіатура нашого бренду тішить Вас високою якістю та ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

• Алексей Шкоран
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

За свою ціну товар просто супер. Повнорозмірна механічна клавіатура. Підсвітка не постійно однаково світиться, а має багато классних режимів. Можна самому ввімкнути той, який більше подобається/підходить.

Переваги:
    Якщо важливий не крутий виробник, а функції, то співвідношення ціна/якість тут чудове
    Недоліки:
    Не знайшов поки

Добрий день, Олексію! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі дротової клавіатури. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!