Відгуки покупців про Миша RZTK S 420 USB Black

132 відгуки

• Максим Кулик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Прикольная мышка для игры и для работы. Над дизайном постарались 7 цветов подсветки, и рука во время игры не висит в воздухе а полностью на неё ложится. Производитель гарантирует 4 миллиона кликов что звучит оптимистично.

Переваги:
    Недорогая, красивая, игровая мышка с подсветкой.
  • Олег Катеренюк

Гарна миша

Переваги:
    Регулювання DPI
    Недоліки:
    Не можливість вимкнути підсвітку
  • Руслан Щербаков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пользуюсь второй месяц, нареканий нет

Переваги:
    Недоліки:
    Пока нет
  • Оксана Сущенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дополнительные кнопки первое время непривычно и часто непроизвольно нажимаешь. А в остальном всё хорошо

• Юрій Гаврилюк

Мишкою задоволений на всі 100%
    Ціна просто вогонь! Недоліки... для мене їх немає. Можливо, якби мишка коштувала 2-3тис тоді б я їх шукав)) Дякую бренду RZTK за чудові товари!

Переваги:
    Ціна. Дизайн. Зручна у користуванні.
  • Сергій Гладков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Швидко відправили, гарна мишка.

Переваги:
    Гарна підсвітка, легке налаштування швидкості курсора.
  • Александр Буршталь

Все добре працює

Переваги:
    Ціна.
    Недоліки:
    нема

Добрий день, Олександре! Ми вдячні Вам за покупку та позитивну оцінку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Бажаємо приємного користування!

• Олексій Травінський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Ідеально за 200 грн, довгий шнур, чіткий сенсор.
    Купували 2 такі, старанно працюють

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Нема

Доброго дня, Олексію! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Дмитрий Могукало
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отличная мышь за свои деньги!

Переваги:
    Цена/качество
  • Віктор Мостіцький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В подарунок для дитини 7-10 років можливо і зійде, для власного користування повний крінж, прийшлось замовляти іншу мишку :)

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Звук колеса миші ( гірший ніж коли точить свої кігтики )

Добрий день, Вікторе! Прикро, що Вам не вдалося оцінити переваг використання цієї комп’ютерної миші. Нагадаємо, що гарантія на товар становить 12 місяців. У разі виникнення проблем, труднощів під час експлуатації чи будь-яких запитань щодо роботи пристрою, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Георгий Шинкаревич

На свои деньги нормально
    Не Logitech так точно

Вітаємо, Георгію! Ми вдячні Вам за покупку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та позитивну оцінку. Бажаємо приємного користування!

• Олег Філоненко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка норм для таких ігор як дота, танки і тд. В основному мені мишка сподобалась але в кс сриває сенсор

Переваги:
    Дешева,підсвітка
    Недоліки:
    Сриває сенсор в кс

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Добре, що загалом Ви позитивно оцінили її використання. Дякуємо за відгук!

• Ігор Голованов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Цікава мишка із симпатичним дизайном, підсвічуванням і зручним дротом. Користуюсь майже пів року і все ок.
    Недавно замовила таку ж модель на подарунок (готуюсь до НР). Це доступна ціна, перевірений мною продукт і упаковка, яку легко обгорнути у святковий папір.
    Рекомендую!

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Раді, що Ви задоволені своїм вибором і знайшли час на відгук. Бажаємо успішного користування!

• Сергей Бервецкий

Працює )

Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за покупку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішної експлуатації!

• Нико лай
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

UPD: Вроде все здорово, все вроде было хорошо мышь удобная, пластик приятный , ВОТ ТОЛЬКО ГДЕ ИНСТРУКЦИЯ? Да хоть какая то кроме самых кнопок? Как управлять подсветкой? нашел тут в отзывах как переключить , попробовал а как назад переключить не получается полная х

Переваги:
    Мышь здорово, пластик здорово, доставка здорово
    Недоліки:
    Нет инструкции, нет адекватного управления подсветкой, мышь-гирлянда...

Доброго дня, Миколо! Дякуємо за вибір  миші бренду RZTK.
      Шкода, що у вас виникли проблеми під час користування з цією моделлю
      В інструкції вказані усі налаштування які передбачені заводом виробником.  Колір підсвічування цієї миші змінюється в автоматичному режимі. У разі потреби отримання більш детальної консультації щодо експлуатації, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Sasha Kaduk

а хочаб сенсор не зриває?

• Влидимир Михайлов

Норм.

Вітаємо! Дякуємо за вибір RZTK та корисний відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих результатів!

• Віталік Човш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже класна мишка , працює і не підводить , за таку ціну жодних мінусів

Доброго дня! Дякуємо за вибір продукції бренду RZTK та Ваш відгук. Нам приємно, що Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалого та приємного користування!

• Дмитрий Удалов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Аж не верится, что такая классная мышка может быть по такой низкой цене! Отлично сидит в руке!

Переваги:
    Топ!
    Недоліки:
    Нету!

• Олександр Деманський

топ за свої гроші

Переваги:
    ціна, дизайн
    Недоліки:
    іноді лкм не проклікується

Добрий день, Олександре! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та позитивну оцінку. У разі виникнення будь-яких труднощів чи запитань щодо експлуатації можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо успішного користування!

• Володимир Коваленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже хороша мишка за таку ціну, приємно лягає а руку.

Переваги:
    Ціна, якість

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання і високу оцінку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Бажаємо довготривалого успішного використання!

• Максим Дацков

Супер

Вітаємо, Максиме! Дякуємо Вам за покупку цієї комп’ютерної миші RZTK і найвищу оцінку. Бажаємо приємного користування!

• Олег Коваль

За таку ціну норм.

Добрий день, Олегу! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо успішного користування!

• КТОТО
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купил мышь, очень крутая мне понравилось катки теперь тащу на раз-два!

Переваги:
    Приятная мышь и крутая
    Недоліки:
    Нету ну крайнее менее я не нашел

Добрий день! Ми вдячні Вам за придбання цієї комп’ютерної миші від ТМ RZTK і найвищу оцінку. Раді, що Ви задоволені використанням пристрою і поділилися своїм відгуком. Успішної експлуатації!

• Дмитрий Лазарчук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Удобная в ладони и очень красиво светится!

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо приємного користування!

• Олександр Лакоза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Юзаю почти год, за всё время один единственный раз сорвало.
    Качество отличное, тем более, за такие деньги.
    По скидке вообще огонь.

Переваги:
    Не срывает, настраиваемый dpi.
    Недоліки:
    Подсветка подбешивала первое время, но со временем привык

Добрий день, Олександре! Дякуємо за покупку цієї комп’ютерної миші від ТМ RZTK. Добре, що Ви задоволені її використанням і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішного користування і надалі!

• Альона
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка коштує своїх грошей. Не скажу, що мега крута, але зручно лягає в руку. Невеликі розміри.

Переваги:
    Ціна

• Максим Милежик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Та просто топ за свої гроші

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за покупку та високу оцінку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Добре, що Ви додали фото виробу до свого відгуку. Бажаємо приємного користування!

• Роман Мірошніков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Минусов нету. Даже плюс есть в сравнении с чуть мышкой подороже, в том что по коврику приятнее скользит.

Переваги:
    Плавнее скользит чем аналог другой марки.
    Недоліки:

Вітаємо, Романе! Дякуємо за придбання комп’ютерної миші RZTK і найвищу оцінку. Раді, що Ви задоволені використанням цього пристрою. Вдячні за Ваш відгук!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Ну я остался доволен мишью за её цену но у неё есть косяки о которых нужно знать. Боковые клавиши хлипкие и это чувствуется. Очень не понятно как настраивать что либо dpi или подсветку. Также есть проблема с драйверами с которыми я столкнулся. Он работает корректно но при зажатии боковых клавиш и левой кнопки боковые клавиши отказывают.

Недоліки:
    Хлипкость кнопок, настройка, драйвера.

Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за придбання комп’ютерної миші цієї моделі. У разі виникнення проблем, труднощів під час експлуатації чи будь-яких запитань щодо використання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

• Артем Амелічев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Користуюсь пів року, якість гарна,все працює норм.

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Не виявив

Добрий день, Артеме! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK і найвищу оцінку. Раді, що Ви задоволені використанням цієї моделі. Дякуємо за відгук!

• Олег Сафанюк

ТОП за свої гроші!

Переваги:
    Ціна

Добрий день, Олегу! Дякуємо покупку та високу оцінку комп’ютерної миші цієї моделі від ТМ RZTK. Бажаємо успішного користування!

• Дмитрий Борисович
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мишка за свої гроші

Вітаємо, Дмитре! Ми вдячні Вам за покупку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо приємного користування!

• Александр Бердников
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мышь за свою цену

Переваги:
    Длинный провод, хорошая чувствительность
    Недоліки:
    За эту цену нет
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже зручна та класна миша за таку ціну

Переваги:
    Не дорога , зручна
    Недоліки:
    Не виявили
  • Владимир Зилинский

Очень хороша !

Переваги:
    Большая, хорошая форма под ладонь, тяжёлая , устойчивая.
    У кнопок плавное нажатие, нет ощущение пустого пластикового корпуса. Подсветка приятная, - хоть и кислотные цвета, но глаз не режет.
    Недоліки:
    Пока не выявил.

Добрий день, Володимире! Дякуємо Вам за покупку та високу оцінку комп’ютерної миші RZTK цієї моделі. Раді, що Ви оцінили переваги її використання та залишили свій відгук із фото. Бажаємо успішної експлуатації!

• Владислав Феленко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    Переваги:
    Ціна,якість,підсвітка,можливість регулювати дипіай.
    Недоліки:

Добрий день, Владиславе! Ми вдячні Вам за придбання комп’ютерної миші RZTK. Раді, що відзначили переваги цієї моделі та поділилися своїм відгуком. Окрема подяка за додані фото виробу. Бажаємо приємного користування!