Відгуки покупців про Акустична система RZTK BTS 1436 40

4,8

• Евгений Курочка

Всё супер
    Спасибо розетка. За хорошие товары!

Переваги:
    Супер звук
    Недоліки:

Добрий день, Євгене! Дякуємо за придбання продукції бренду RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та комфортного використання!

Доброго дня, Євгене! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Тетяна Моржевска

Звук чистий, колонка перевершила мої очікування! Рекомендую!!!

Добрий день, Тетяно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Руслан Щедрін

Наче не велика колонка, а дає якісний і сильний звук. Акумулятор тримає довго. Користувався в садку на дачі, сусідам сподобалося)

Переваги:
    гучний, чистий звук
    Недоліки:
    поки не проявились

Добрий день, Руслане! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук . Бажаємо успішного та легкого використання!

• Георгий Нехтиренко

Реальная цена этой колонки 500-600 гр. больше не стоит.

• Ирина Петришина

Хочу купить, опишите пожалуйста подробнее что сней не так?

• Олександр Нестеренко

За свої гроші - гарна акустика. Звук як для такої малечі - шикарний, корпус із якісного пластика, аккум тримає як і заявлено.

Переваги:
    Ціна, якість, розмір
    Недоліки:
    Дратує програвання мелодії при вмк/вимк
  • Тарас Баранов

#МойRZTK_фото
    Топ за свои деньги, перед покупкой сравнивали с аналогом , эта колонка показала себя в разы интересней в плане качества звука и громкости, думаю за такую цену ничего лучшего не найти

Переваги:
    - Качество звучания, громкость
    - Долго держит батарея
    - Стильно выглядит
    - Сравнимо не высокая цена
    Недоліки:
    Пока не обнаружено

Добрий день, Тарасе! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Богдан Симончук

Очень хорошая колонка за свои деньги

Недоліки:
    Пока не обнаружено

Добрий день, Богдане! Дякуємо за придбання продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Александр Масановец

В 14-00 заказал в 15-00 уже забрал.. Спасибо. Колонка супер.

Переваги:
    Звук отличный, всё ок.
    Недоліки:
    Не обнаружил.

Добрий день, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додане фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Куриленко Анна

Хорошая колонка , звук чистый, громкая , батарея ёмкая очень

Переваги:
    Хороший звук, компактность
    Недоліки:
    Пока не обгаружила

Добрий день, Анно! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Ярослав Попович

очень практичная колонка. долгоиграбщая. качественній пластик. хорошее звучание. заряда хватает более 8 часов ( рабочий день ). не хлипкая ( работаю на стройке ). СОВЕТУЮ

Переваги:
    качественная и практичная

Доброго дня, Ярославе! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали техніку нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Иванов Андрей

Звук включение и выключение очень не приятный и громкий, если учесть что для включение это допустимо то для отключения зачем вообще звук, тем более такой неприятный

• Юлия Бойко

#МойRZTK_фото Колонка шикарная. Материал колонки очень качественный. Звучание чистое, громкое. Сравнивали 3 разные колонки, эта колонка очень достойная) Детям подросткам очень понравилась. Единственный минус - нет ручки-шнурка, то есть в руке не удобно держать. В общем качеством марки RZTK мы довольны, всем рекомендуем эту продукцию. Розетке спасибо за доставку)!

Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Не обнаружено

Добрий день, Юліє! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання!

• Васянович Олександр

Шикарна колонка в своєму ціновому сегменті

Переваги:
    Компактна і непоганий звук
    Недоліки:
    Не виявлено

Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку. Ми раді, що Вам сподобалася продукція нашого бренду. Бажаємо комфортного та легкого використання!

Доброго дня, Олександре! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

#МійRZTK_відео
    Она не для дискотек, озвучить среднюю комнату, пикник, посиделки на природе отлично справится, на полной громкости не норовит развалиться на запчасти и хрипеть как китайские подделки джебиелей, нет фона и посторонних шумов, она вам понравится, не сомневайтесь, лаконично, сдержанно , нет кричащих элементов и расцветок, раздражающих мягко говоря надписей супермега басс и павердолби саунд, все по делу и звук на уровне, заряд держит отлично, рекомендую

Переваги:
    Работает отлично, нареканий нет , мощный звук
    Недоліки:

Доброго дня, Дмитре! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

#МойRZTK_фото
    Под нее пишу отзыв)) чистый звук, хороший баланс низких и высоких, корпус крепко сбит без скрипов люфтов зазоров, приятный пластик софт тач, влагозащищенная, рекомендую, пришла очень быстро в кулечке и заводской коробке

Переваги:
    Очень неплохое звучание, есть бас и высокие
    Недоліки:

Доброго дня, Дмитре! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням техніки RZTK. Дякуємо за Ваш відгук і фото. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Альтер

Не плохая колонка. До этого была Xiaomi. Не могу сказать что особенно есть различия. И Xiaomi и rztk одинаков неплохие.

Переваги:
    Звук. Басы. Зарядка usb c. Комплектация.
    Недоліки:
    Раздражает звук включения и выключения. Нельзя было просто короткий звук сделать? Обязательно эта симфония?

Вітаємо Вас! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Анна Т

неймовірно красивий дизайн.

звук без зайвих хвиль чи шипінь.
    однозначно рекомендую. дуже хороша колонка

#МойRZTK_фото

Переваги:
    КОМПАКТНА, КРАСИВА КОЛОНКА З ХОРОШИМ ЗВУКОМ
    Недоліки:

Доброго дня, Анно! Дякуємо за покупку та відгук. Раді, що Ви обрали техніку ТМ RZTK. Бажаємо приємної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Евгений Полищук

Для колонки за такие деньги - звучание просто супер. Бассы вообще отдельный разговор. Первое включение на деревянном столе, такое ощущение что работает полноценная звуковая система. На следующей неделе протестируем у бассейна, что-то мне подсказывает что водостойкость тоже не подведет.

Переваги:
    Шикарный вариант в этом ценовом диапазоне

Доброго дня, Євгене! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Сергей Шепеленко

Хорошая колонка для не слишком громкого прослушивания. Ожидал конечно большего от нее. Судя по восторженным отзывам должна играть громко. У кого то чуть уши не закладывало а на деле средние бассы, мне громкости для квартиры даже маловато, а для улицы тем более мало. Так что кто хочет устраивать дискотеки...берите раза в 2 мощнее, мин. ватт на 30... Хотя по качеству исполнения вопросов нет.

Переваги:
    Качественно и сердито. Пластик приятный на ощупь. Чистота звучания хоть на максимуме хоть на минимуме.
    Недоліки:
    Для меня тихая. У меня телевизор так же "кричит" по громкости, а по сравнению с уровнем громкости автомагнитолы вообще игрушка.

Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїми враженнями про експлуатацію продукції RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Сергій

#МійRZTK_відео
    Прийшла повністю розряджена,а це погано для батареї. Звук непоганий, проте високих частот не вистачає, хоч з іншої сторони з такого розміру динаміків більше вижати навряд вийде. Досвіду з іншими колонками такого типу не було. Не запамятовує залишену перед вимкненням гучність, і включається з гучністю в 50%.
    За свої гроші нормальна, але не більше
    Найгірше це системні звуки колонки

Недоліки:
    Звуки системи голосні і довгі

Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації техніки RZTK. Бажаємо подальшого успішного використання продукції нашого бренду!

• Святослав Крамский

Данная колонка впечатлила меня своим звучанием. Для такого размера сочные басы, чистый тон. Работаю на улице под нее, хорошо держит заряд, особенно если подключать через штекер.

Переваги:
    емкий аккумулятор, басы
    Недоліки:
    нет ремня

Доброго дня, Святославе! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Артем Сердюк

Вона создана для басов а так нормальна

Переваги:
    лёгка удобна
    Недоліки:
    перетворює оригинальну музика на какойта ремикс ето плохо

Добрий день, Артеме! Дякуємо за вибір продукції RZTK. Для успішного прослуховування звуку без звукової обробки на акустичній системі RZTK BTS 1436 радимо користуватись нею з вимкнутим режимом "Bass". Якщо Вам буде необхідна додаткова консультація зверніться, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді Вам допомогти! Бажаємо успішного користування!

• Сидоренко Сергей

В сравненинии с классической Xiaomi эта колонка значительно выигрывает по качеству звука. Тут звук чистый, без выкрученых по самое немогу псевдо-басов, есть детальность звучания.

Вобщем звук и правда понравился. А это для колонки -- главное.

Не могу разобраться, как она подключается в ТВС режиме, можно ли скачать инструкцию?

Переваги:
    Хороший звук, хорошее качество изготовления
    Недоліки:
    Громкий звук отключения колонки, в т.ч. при засыпании.

Доброго дня, Сергію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Сидоренко Сергей

Дополню свой отзыв, внезапно оказалось, что она играет при подключении к компьютеру через ЮСБ-С без блютус. При этом звук слегка получше чем через блютус.

• Елена Задорожная

За эти деньги аналог найти трудно,
    так что не думайте,берите.

Переваги:
    Качество звука, хорошо держит заряд
    Недоліки:
    Для меня нет

Доброго дня, Олено! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Александр Швец

За такую стоимость очень хорошая колонка- ни чем не хуже всяких JBL.
    Звук приятный - без посторонних звуков .
    За дизайн отдельный like , так как колонка очень стильная , легкая и не занимает много места. #МойRZTK_фото

Переваги:
    цена, чистый звук
    Недоліки:
    нет.

Доброго дня, Олександре! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і фото. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Максим Красножон

#МойRZTK_видео

Это моя первая bluetooth-колонка. Покупкой доволен. На ощупь колонка собрана качественно. Звучание хорошее, работает очень долго без подзарядки, особенно если по 3,5 мм подключать.

Сервисом Розетка доволен, колонка быстро приехала на отделение.

Сейчас тестирую влияние кнопки Bass на звук.

Переваги:
    Громкий, чистый звук. Отличная автономность. Легкая, удобно брать с собой. Есть заглушка на входах. Хочу себе вторую такую
    Недоліки:
    Комплектные кабели коротковатые

Доброго дня, Максиме! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням продукції RZTK. Дякуємо за Ваш відгук і відео. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Олег - «Yash@» ®

В целов всё отлично. Качество, дизайн, звук и басы - SUPER ! Такая маленькая, но может опередить своих более дорогих брендов → на УРА ! И по цене и по звучанию. Уже не первый товар, разного направления, покапаю от производителя «RZTK» ®. Не могу нарадоваться !

P.S. Обязательно обратите внимание, на мелкий недостаток, указанный выше. Уверен, после этого будут не покупать, а МАССОВО РАЗГРЕБАТЬ !

Переваги:
    Всё ОК !
    Недоліки:
    Нет FM-тюнера и переносной ручки (ремешка). В модели по ниже, всё это есть !

Добрий день, Олеже! Дякуємо за вибір продукції RZTK та за те, що знайшли час поділитися своїм розгорнутим відгуком. Ваші побажання обовязково будуть враховані та допоможуть нам вдосконалити продукцію. Бажаємо успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Слєпцов Віктор

#МойRZTK_фото Отличная колонка, выглядит классно, звук достаточно неплохой, есть возможность включить режим Bass. В общем покупкой доволен.

Переваги:
    Стильный дизайн, басс
    Недоліки:
    Не выявлено

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку продукції RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Петро Савоцький

Потрібна була портативна колонка для ноута і телефона, вибрав продукцію від "Розетки" і не прогадав)

P.S. Дякую за патріотичну позицію.

Переваги:
    Ціна, якість, грає гучно без шуму, конектиться легко й швидко. Класний, та мінімалістичний дизайн.
    Недоліки:
    Об'єктивно не побачив. Єдине що звуки при увімкненні/вимкненні трохи специфічні, але це суб'єктивно.

Доброго дня, Петре! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Павел Берсенев

#МойRZTK_видео

Подбирал себе звук в комнату для связки ноутбук + проектор. Сперва думал стационарные колонки взять. Но какой смысл, если за те же деньги можно взять портативную систему, которую еще можно брать отдельно на природу?

Перед этим купил маленькую колонку RZTK и она приятно удивила звучанием. Но хотелось больше мощности. И вот тут уже ее достаточно. Автономность вообще мое почтение судя завяленным цифрам (еще не успел протестить)

Ну и качество сборки и материалов традиционно приятное и за свою цену можно даже сказать премиальное. В общем рекомендую колонку и бренд RZTK. Бесплатная доставка на точку выдачи как всегда топ)

Переваги:
    Легкая, чистый звук, мощная батарея
    Недоліки:

Доброго дня, Павле! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Юлия Бойко

#МойRZTK_видео Колонка выполнена из качественного материала, приятная на ощупь. Звук отличный, чистый, громкий. Всем рекомендую марку RZTK. Уже много товаров приобрели этой марки, всем довольны. Розетке спасибо за сервис)

Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Не обнаружено

Доброго дня, Юліє! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук та відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Ирина Калинская

#МойRZTK_фото
    Колонка очень понравилась. Компактная, качественная. Приятно держать в руках. Отличное звучание, большая громкость. Есть басы. Отличный сервис Розетки! Спасибо!

Переваги:
    Прекрасная колонка.
    Недоліки:
    Нет.

Вітаємо Вас, Ірино! Дякуємо за відгук з фото і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Вадим Калинский

#МойRZTK_видео
    Отличное качество материалов. Колонка очень красивая и аккуратная, небольшого размера. Очень качественное и громкое звучание. Есть басы. Как всегда отличный сервис Розетки и быстрая доставка. Спасибо Розетке!

Переваги:
    Отличная колонка.
    Недоліки:
    Нет.

Доброго дня, Вадиме! Раді, що Ви задоволені використанням техніки RZTK. Дякуємо за надісланий відгук і відео. Бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Юрій Туровський

Гучна, копактна, автономна, type c, доступна за ціною. Рекомендую!
    #МійRZTK_відео

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    не знайшов

Доброго дня, Юрію! Ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені придбанням акустичної системи RZTK. Дякуємо за Ваш відгук і відео. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Анатолий Евсеев

Просто идеальная колонка

Переваги:
    Микрофон, управление, качество звучания на максимальной громкости
    Недоліки:

Доброго дня, Анатолію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Кирил Сотников

Относительно моей предыдущей колонке, которой вот уже 3 года, новая RZTK колонка просто космос, при том что она легче, у нее и звук чище.

Переваги:
    бас можно добавить кнопкой прямо на колонке

Доброго дня, Кириле! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням акустичної системи нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!