Що таке розвивальний центр, якими вони бувають і основні якості

Розвивальний центр — це кілька ігор, зібраних в одній конструкції. Мета цього товару — відпрацювати дрібну моторику рук і розвинути безліч корисних навичок у дитини. До них належить звукове сприйняття й тактильне. Для задоволення кожної мети є окремі центри. Їх умовно можна поділити на: музичні, спортивні, загальні та для малюків.

Перший тип розвивальних центрів дуже підходить для дітей від 1 року. Стандартний музичний набір являє собою міні-оркестр, до якого входять мініатюрний барабан, кілька дудок і маракасів, маленький синтезатор, прості брязкальця. Комплект допоможе розкрити творчий потенціал чада та скрасити перші роки життя, наповнивши їх звучанням музичних інструментів.

Спортивний варіант розвивального центру часто складається на базі популярних спортивних ігор. Це може бути маленький баскетбольний майданчик з крихітними м'ячиками й такими ж кошиками або ж мініатюрне футбольне поле. Такий різновид розвиває фізичні здібності з перших років життя.

До загальнорозвивальних типів можна віднести центри, що складаються з пізнавальних ігор. Це можуть бути різні м'які глобуси, ігри, націлені на дотик або комплекти з рахівницями та пазлами. Такі дитячі розвивальні предмети виготовляються з м'яких матеріалів, найчастіше полімерних тканин високої якості, що відповідають нормам безпеки. Також у виробництві використовується дерево та високоякісна пластмаса. Матеріал розфарбований екологічною фарбою у всілякі яскраві кольори для того, щоб зацікавити навіть найсерйозніших пупсів.

Різновиди розвивальних центрів

Як уже можна було помітити, різновидів дуже багато. І навіть найвідповідальнішим батькам буде не просто відразу розібратися і виділити одну конкретну модель розвивального центру, оскільки очі дійсно розбігаються. Щоб спростити завдання, фахівці створили одну головну класифікацію за загальною структурою та формами продукту. Сучасний ринок пропонує такі варіанти:

  • Розвивальні ігрові центри. Стандартний різновид товару. Містить кілька ігор, які прищеплюють чаду любов до читання, цифр і природничих наук.
  • Ігрові килимки. М'який матеріал і гарна картинка захоплюють дітей на довгі години повзання й дослідження. Найчастіше принт килимків виготовлений у стилі пазла, а точніше подібно до великих квадратних деталей із частинами зображення, які необхідно скласти воєдино.
  • Заколисувальні центри. Пристосовані для немовлят і дітей, у яких неспокійний сон. Цей тип вирішить головну проблему всіх батьків. З придбанням товару, не доведеться годинами сидіти біля колиски, заспокоюючи сина чи дочку. Це коляски на міцній ніжці з регульованими режимами заколисування й надійною системою безпеки. Подушка та вкладка колиски виготовлені зі стовідсоткової бавовни, а підкладка — з поліестеру.
  • Крісла-гойдалки. Схожі на попередні варіанти. Різниця лише у функціональності та браку заколисувального режиму в цьому типі. Перевага в стилізації пристрою. Дизайн таких гойдалок варіюється від стандартних яскравих забарвлень до оформлення в стилі тварин.
  • Шезлонги та крісла-гойдалки. На відміну від двох попередніх видів, підходять для сидіння і відпочинку. У конструкції присутня дугова рама, на яку кріпляться всілякі іграшки.
  • Стрибунки. Підійдуть як більш дорослим представникам сімейства, так і зовсім юним. Недорогий, виключно розважальний засіб для підняття настрою дитині. Багато споживачів використовують як гойдалки. Мають надійну систему безпеки та якісне кріплення.
  • Огородження. Підійдуть для зайнятих матусь, позбавлять постійних переживань про дитину поза контролем когось із дорослих. Їх також називають манежами через схожість форми. Всередину цього огородження кладуться м'які килимки для комфортного пересування всередині.

Як зробити правильний вибір і догодити навіть найпримхливішому малюку

Всім відомо, що дитячі товари — категорія, на якій краще не економити, з огляду на важливість покупки та її призначення. Вибираючи розвивальні центри, насамперед потрібно враховувати вік основного споживача. Для найменших є цілі лінійки продукції. В асортименті можна знайти міні-міста, лабіринти й розвивальні центри-люльки з іграшками, що висять над головою. Дуже важливо формувати мислення маленького мешканця житла, використовуючи ігрову форму, такий формат не буде його дратувати та викликати негативну реакцію, водночас карапуз буде пізнавати навколишній світ швидше, ніж однолітки. На питання як вибрати якісний товар — відповідають відгуки досвідчених матусь. Однак варто відштовхуватися від власних відчуттів і потреб пупса.

Розвивальні центри, килимки та крісла-гойдалки

Показати ще 60 товарів