Підготовкою до школи прийнято займати заздалегідь, купуючи зошити, шкільні пенали, письмове приладдя і книги. Кожна з цих деталей створює навчальну атмосферу, особливо важливу для першокласника. Хлопцям, які йдуть перший раз в школу, так хочеться, щоб усе було акуратно, гарно та менш хвилююче. Книги та зошити — це важлива частина, але серед усього канцелярського приладдя не варто забувати й про місце, де будуть зберігатися всі ручки, олівці та гумки. Великий пенал або маленький — дитина має вибрати сама, також і його зовнішній вигляд також.

Насправді цей атрибут навчального процесу потрібен не тільки школярам. Ним також користується багато учнів у вищих навчальних закладах та викладачі. Він допомагає зберігати всі потрібні речі в одному місці та не втрачати дрібні прилади. Головна відмінність товарів для малюка, для підлітка та для дорослого - в тематиці виробу.

Різновиди шкільних пеналів

Класифікувати прилад для навчання можна за різними критеріями. Вони бувають різного кольору, матеріалу, форми та з різними принтами. Довірити вибір продукції варто особистому смаку та перевагам. Для першокласників є чудові тверді моделі, у яких всередині є силіконовий шар. Він дає змогу не вмастити поверхню самого пенала, захищає користувача від пошкодження. Також як запобіжні заходи роблять спеціальні кишені для гострої частини ножиць, ручок або олівців.

Для початкових класів ще є чудові варіанти виробів із наповненням. Тобто, купуючи пенал, покупець відразу отримує в ньому все необхідне. Така продукція часто складається з декількох відділень, заповнених усім необхідним. Це допоможе як дитині, так і батькам набагато швидше зібрати всі необхідні речі.

Також класифікувати продукцію можна за гендерними особливостями. Є варіанти для хлопчика з різними супергероями, машинами та кораблями. А для дівчинки потрібна зовсім інша специфіка. Такі шкільні пенали мають принти у рожевих відтінках, з принцесами, феями або будь-якими героями мультиків.

Якщо ж говорити про товар для старшої категорії, то тут виділяють ще більший асортимент. Продукція буває маленька та велика, з одним відділенням або з двома, з готовим наповненням або порожня. Для старшокласників часто вибирають невеликі пенали, щоб туди покласти все найнеобхідніше — ручку, олівець і ластик. Найчастіше вони мають конусну форму, легкі та компактні. А можна знайти великі варіанти на декілька відділень, куди легко влізе дзеркало, хустка, гребінець, гроші або інші необхідні речі.

З розвитком нових трендів з'явилися екологічні пенали та технологічні. Перший тип виготовляється з дерева. Він зручний і практичний. Його можна модифікувати та використовувати як лінійку або підставку під книги. У ньому все легко поміщається і зручно транспортується. Другий же тип має технологічні переваги, а саме календар, годинник, USB-порт, калькулятор та інші корисні штуки, які допомагають комфортному навчання.

Поради щодо вибору

Щоб не згадувати приказку «скупий платить двічі», краще з першого разу вибирати якісну продукцію. Щоб придбати правильний товар, потрібно орієнтуватися на кілька критеріїв — зовнішній вигляд, оформлення, матеріал і запах. Останній критерій може стати вирішальним, оскільки від надмірно хімічного та штучного товару йде неприємний запах, з яким діти не захочуть ходити до школи. У такій продукції, ймовірніше, використовувалися неякісні матеріали та клей.

Щоб знати, як вибрати шкільний пенал, краще запитати про це в дитини. Нехай маленький споживач сам прийме рішення і візьме те, що йому подобається. Саме так визначається дизайн продукції. Не завжди можна з точністю вгадати бажання дитини, а вона сама зможе підібрати підходящу модель.

Найдешевшими вважають конусні варіанти з пластику. Цей бюджетний сегмент не має такого великого розмаїття, як із тканини. У них часто відрізняється нижня частина за кольорами, а верхня кришка залишається білою. Одні варіанти підійдуть для ділових людей, яким завжди потрібні ручки. Для дитини ж краще придивитися до яскравих моделей. Вони не мають бути багатоярусними, оскільки під час щоденного застосування перетинки між змійками можуть порватися. 

Показати ще