Смітничок то що треба.Поставив втулки,щоб коліщата не совалися в сторону.Це до виробника на памʼятку.Мішок на 160 літрів,зафіксований з чотирьох сторін «дніпровськими» маленькими прищіпками і вуаля.
Гарний, вмісткий, виглядає надійно, трішечки потрібно поправляти кришку, але я думаю що згодом рука набьється закривати одразу правильно. Покупкою задоволена, доставка швидка 15.07 ввечері заказала 17.07 зранку отримала
Недавно придбала сміттєвий бак. Вдячна менеджерам за оперативність, уточнення різних деталей по доставці та подальшому обслуговуванню. В мене виникла проблема з тим, що колещата бака я зафіксувала не в тій позиції, що була практичніша для мене. Зв'язок з менеджером і мені надіслали відео як виправити цю проблему. Дуже вдячна.
Рекомендую)
Бак міцний, добротний, дуже місткий.
Колеса монтуються окремо (легка справа на три рухи).
Приємний сервіс в магазині - дякую Алєсі за консультацію та допомогу з пошуком відділення НП
Я самотужки забирала машиною (седан) на вантажному відділенні НП - бак влізає на заднє сидіння.
Рекомендую)
Колеса монтуються окремо (легка справа на три рухи).
Приємний сервіс в магазині - дякую Алєсі за консультацію та допомогу з пошуком відділення НП
Я самотужки забирала машиною (седан) на вантажному відділенні НП - бак влізає на заднє сидіння.