Особливості мережевих аудіопрогравачів

Різні мережеві аудіопрогравачі — універсальні пристрої, що полегшують життя. Що це таке й навіщо потрібно? Потрібна така апаратура для більш спрощеного програвання музичних композицій. На сьогодні не завжди є можливість прослуховувати музику з комп'ютера. Це може бути викликано різними причинами. Найчастіше можливості аудіосистеми компа не відповідають деяким композиціям. Наприклад, це стосується пісень із наявністю потужних басів. Або музики з високою тональністю. Навіть найбільш просунуті пристрої не завжди можуть впорається із цим завданням.

Також цей товар практично повністю замінює вже давно застарілі магнітофони. Мало хто зараз користується компакт-дисками або дискетами. Це як мінімум незручно, а як максимум уже вийшло з моди. Навіщо обтяжувати себе некомфортними ґаджетами, коли все можна зробити набагато простіше та швидше, з огляду на швидкість просування сучасних технологій.

Основним функціональним призначенням мережевих аудіопрогравачів є їхня здатність відтворювати аудіоформат через інтернет. Це набагато практичніше завдяки тому, що не всі телефони підтримують нормальні плеєри.

Цей функціонал дасть змогу слухати улюблених виконавців у будь-який час і в будь-якому місці. Він досить транспортабельний і не потребує додаткового обладнання, щоб працювати на повну потужність. Єдине що потрібно – це інтернет-під’єднання. Плюс ще полягає й у тому, що з'єднання може бути найзвичайнішим. Підійде навіть сигнал, розданий зі смартфона.

Перевагою більшості моделей товарного ряду прийнято вважати загальну звукову систему. Адже крім інноваційності під’єднання, такі магнітоли мають досить сильні з технічного боку колонки. Усі механізми й деталі буквально заточені на максимально якісне й точне транслювання без найменших перешкод.

Їхній інтерфейс передбачає наявність більшої кількості роз'ємів. Вони потрібні для під’єднання навушників або іншої гарнітури. Також на корпусі є різні важелі й коліщатка для регулювання гучності та інших технічних процесів, що безпосередньо впливають на якість поточної пісні.

Різновиди та як вибрати

Експерти й виробники рекомендують для початку визначитися з потенційним функціональним призначенням мережевого аудіопрогравача. Якщо він потрібен для здійснення якихось надскладних завдань, на зразок озвучування кінотеатру або чогось такого, — треба зупинитися на Hi-Fi примірниках.

Також потрібно згадати, що пов'язувати цей пристрій можна практично з будь-якими ґаджетами. Насамперед, до цього можна зарахувати звичайні телефони з наявністю вай-фаю або інтернету. Також це стосується просунутих плеєрів і нетбуків. Чим кращий початковий девайс, тим кращий звук буде лунати із самого магнітофона. Також підійдуть різні операційні системи. Це можуть бути флагмани на андроїді. Не варто турбуватися і власникам планшетів. На них і на айпади теж передбачений доступ.

Перед тим як вибрати, важливо враховувати матеріал, з якого він зроблений. Найчастіше це комбінований склад. Одна частина корпусу виготовляється з металу, а деталі здебільшого робляться з міцного пластику. Також є місце гумі на додаткових додатках на зразок дрібних важелів.

На ринку яскраво виділяються кілька основних виробників. Їхній продукт характеризується підвищеною якістю й надійністю. До таких виробників можна зарахувати три відомих бренди:

  • Onkyo;
  • Pioneer;
  • Marantz;

Усі ці компанії виготовляють електроніку високого класу. Якщо говорити про цінові критерії, то в цьому плані найдорожчою є техніка Марантс. Однак, у цьому разі й параметри відповідають ціні. Піонер уже давно на цій ніші, і завоював пошану й авторитет навіть серед найбільш скептичних покупців. Це властиво й апаратурі першої компанії. Потокове відтворення в них на належному рівні.

Шанувальникам естетики не варто переживати про те, що апарат не впишеться в інтер'єр або буде виділятися своєю громіздкістю. Розміри більшості модифікацій компактні, а зовнішній вигляд вишуканий. Їх можна підібрати за кольором та іншим зовнішнім характеристикам. Для квартир або будинків із витриманим лаконічним дизайном декоратори радять підбирати білі або суто чорні моделі, це вже залежить від особистого смаку кожного.

Показати ще 60 товарів