Майже в кожному будинку будинку відбуваються збої в мережевих апаратах, а вирішити питання допоможуть мережеві фільтри для будинку. Використовувати такі пристрої потрібно для того, щоб захистити електрику від перебоїв і продовжити роботу мережі на тривалий період. Для забезпечення безпеки для себе і свого дому, потрібно детально розібратися: що це таке, як користуватися і як вибрати подібний пристрій.

Що таке мережеві фільтри? 

Мережевий фільтр — це економний та легкий у використанні пристрій, який забезпечує захист електроніки від всіляких перешкод, перевантаження струму й навіть від короткого замикання. Це техніка, яка гарантує стабільність і безпеку вашого дому й електроніки, зокрема. 

Електростанції постачають електрику майже в кожен будинок. За підсумком, коли десь вмикають або вимикають потужні електроприлади, виникають великі скачки напруги — як вгору, так і вниз. А у разі подібних збоїв техніка в домі, особливо, комп'ютерна, може сильно постраждати. 

Мережеві фільтри згладжують такі імпульсні, високо- або низькочастотні перепони перед подаванням напруги в комп'ютер. Схема, вбудована в цей пристрій, вловлює і вбирає в себе спотворення частоти. З таким механізмом техніка може прослужити набагато довше - без спішного зношування й повного виходу з ладу. Крім комп'ютерної, підходять і для побутової техніки, забезпечуючи її стабільне функціонування. 

Властивості товару та його класифікація 

Дуже важливою властивістю мережевого фільтра є число розеток. Зараз їхні розробники роблять до восьми штук в одному фільтрі — проте потрібно розуміти, що від великої кількості під’єднаних пристроїв сам прилад може бути перевантаженим. 

До того ж, цей апарат може вберегти телефонні лінії. Скачки відбуваються в них із завидною сталістю, що надає масу проблем. У фільтровому агрегаті є схема живлення, яка прибирає зміни на телефонній лінії - їхнє усунення забезпечує нормальну роботу телефону, факсу або модему. 

Крім цього, фільтрові механізми усувають такі перешкоди конкретно в комп'ютерній мережі, якщо її концентратори використовуються в приміщенні з постійно мінливим електроживленням. 

У кожному механізмі передбачена така характеристика, як максимальний поглинальний імпульсивний викид — найбільше значення споживаної напруги, яке може відфільтрувати прилад. 

Є два типи мережевих фільтрів: 

  • Подовжувач. Це не просто пристрій із декількома розетками, який завдяки наявності довгого дроту дозволяє підключитися до електроживлення у важкодоступних місцях. Він ще виконує функцію фільтра, гарантуючи безпечну експлуатацію техніки. Найчастіше трапляються фільтри-подовжувачі на 5 розеток, проте можна знайти й на 3 розетки. Цей варіант бюджетний, але якість його роботи гірша порівняно з іншим типом.
  • Зі стабілізатором напруги. Є окремі стабілізатори, однак ідеальним варіантом є об'єднання цих двох приладів в один, що дає довгостроковий і високоякісний результат. Судячи з відгуків, саме такі живуть довше й запобігають дуже серйозним перешкодам. 

Як вибрати? 

Перед купівлею необхідно визначитися, де точно ви збираєтеся використовувати пристрій: вдома чи в офісі. Для різних місць підійдуть різні моделі. Також варто враховувати, скільки приладів ви плануєте під’єднати до фільтрового апарату. 

Під час вибору пристрою насамперед потрібно звернути увагу на розмір. Невеликі мережеві фільтри викликають скептичне ставлення. Важливо ще перевірити документацію й переконатися в оригінальності апарату, який купується. 

Пам'ятайте про показник максимального поглинального імпульсивного викиду — чим він вищий, тим більше коливання напруги, яку здатний увібрати в себе пристрій. Ключовим моментом у виборі мережевого фільтра, як і будь-якого іншого подібного агрегату, служать запобіжники — уточніть їхній тип і кількість. 

Важливо пам'ятати — мережеві фільтри, звичайно, можуть захистити комп'ютер від перешкод унаслідок стрибків напруги і спотворення частоти, однак збереження матеріалів, з якими ви працюєте в момент відключення апарату, не гарантується.

Показати ще 60 товарів