Скраб для тіла — багатофункціональний помічник у боротьбі за досконалість

Важливим доповненням основного догляду за шкірою є скраб для тіла, який допомагає досягти бездоганності. Косметичний продукт створений на основі спеціальних абразивних частинок, завдяки чому чинить відлущувальну дію. Видаляючи омертвілі клітини разом із надлишками шкірного сала та різного роду забрудненнями, він додає гладкості, посилює циркуляцію крові та стимулює клітинне оновлення, у такий спосіб неабияк покращуючи стан і зовнішній вигляд шкіри.

Крім головних функцій — відлущування й очищення — сучасні скраби для тіла виконують низку додаткових. Насичені формули з оліями, різними екстрактами, з медом та іншими грамотно підібраними компонентами діють у декількох напрямах. Зазвичай живлять, зволожують і пом'якшують шкірний покрив, миттєво перетворюючи та поступово удосконалюючи.

Основні різновиди скрабів для тіла

Залежно від того, які скрабувальні частки введені до складу, виділяють такі різновиди:

Професійно впорається зі своїм завданням кожен із цих скрабів для тіла — як із морською сіллю чи тростинним цукром, так і з фруктовими кислотами (ензимний). Потрібно всього лише правильно підібрати засіб, який підійде для певного типу шкіри. Наприклад, чутлива вимагає особливо дбайливого догляду, і для неї найкращим варіантом буде органічний продукт, який не містить хімічних речовин. М'яка формула гарантує гранично дбайливий вплив без травмування, подразнення й алергічних реакцій. Якщо шкірний покрив потребує глибокого очищення, потрібно вибирати засіб із максимальною ефективністю. Також, вибираючи, важливо враховувати поставлену мету, у досягненні якої має допомогти той чи інший різновид.

Призначення скрабів для тіла

  • Детокс — відмітна риса такого скрабу для тіла, одного з найактуальніших, полягає в здатності виводити токсини (шкідливі речовини, які накопичуються в клітинах шкіри та порушують їхню роботу).
  • Ліфтинг — засіб має комплексний вплив для ретельного очищення й омолоджувального ефекту, допомагає в боротьбі з віковими змінами та відновленні пружності.
  • Проти розтяжок — забезпечує належний догляд, націлений на усунення неестетичних смужок.
  • Проти целюліту — належним способом піклується про шкіру в проблемних зонах для моделювання фігури без «апельсинової кірки».

Вибрати й купити скраб для тіла, ознайомившись із запропонованими товарами, описом і відгуками, можна в будь-який зручний час на нашому сайті. Завдяки широкому асортименту каталогу ROZETKA не важко буде знайти потрібний варіант — від підтягувального засобу з ефектом ліфтингу до антицелюлітного. У каталозі запропонована якісна продукція популярних брендів, серед яких Organic Shop, Natura Siberica, Hillary, EO Laboratorie, Mades Cosmetics, ЧистоТел і багато інших.

Показати ще 60 товарів