Спрей для волосся: що він собою являє

До кожної професійної серії косметики входить спрей для волосся, який поєднує рішення відразу декількох завдань. Це раніше він був лише стайлінговим засобом, що полегшує розчісування й укладання, що забезпечує термозахист. Сьогодні дедалі частіше випускаються багатофункціональні б'юті-продукти, які об'єднують кондиціонувальні та захисні властивості з ефективним доглядом.

Продукція цієї категорії, яка широко представлена в інтернет-магазині ROZETKA, швидко знайшла шанувальників і є дуже актуальною. Все тому, що має низку важливих переваг. Крім різнобічної дії, спрей для волосся вигідно вирізняється простотою, зручністю використання. Він легко та рівномірно розпорошується, зазвичай незмивний, діє без обважнення, економно витрачається. До того ж виробники пропонують величезний вибір у прагненні задовольнити дедалі більші купівельні запити.

Основні різновиди спреїв для волосся

 • Двофазний — це сучасний компроміс між засобом на водній основі та олією для догляду, легші олійні речовини утворюють окрему фракцію, піднімаючись вгору, тому перед нанесенням двофазний спрей для волосся потрібно добре збовтати.
 • Сольовий — помічник у створенні модного ефекту пляжних локонів і в догляді за ослабленим, тонким, ламким волоссям.
 • Спрей-кондиціонер — відрізняється від звичайного кондиціонера зручною формою випуску, не потребує змивання.
 • Антистатик — знімає статичну електрику, забезпечує захист і запобігає зайвій пухнастості.
 • З SPF-фільтром — незамінний для фарбованого волосся, захищаючи від сонячних променів і перешкоджаючи вигорянню пігмента.

Є велике розмаїття, тому з вибором не виникає проблем. Щоб знайти дійсно вдале рішення, потрібно враховувати поставлену мету — навіщо купується спрей для волосся і з яким завданням він має впоратися. 

Призначення спреїв для волосся

Одним із найпопулярніших у використанні є спрей для розчісування волосся. Також до поширених належать спреї:

 • для росту волосся,
 • для об’єму,
 • для блиску,
 • для легкого розчісування,
 • для випрямлення, 
 • для термозахисту,
 • для укладання.

Використання одних засобів дає змогу, наприклад, «приборкати» неслухняне волосся, зробивши м'яким, гладким і податливим до укладання. Інші допомагають захистити його від впливу високих температур під час гарячого укладання, запобігаючи пошкодженню структури. Треті актуальні у разі надмірного випадіння або повільного росту, коли волосся потребує повноцінного живлення. Також є спреї для волосся, що додають об'єм тонким пасмам, і призначені для тьмяних локонів, які наповнюють здоровим блиском. Можливості конкретного продукту залежать від складу, ретельно продуманого фахівцями косметичних компаній.

Спреї для волосся в каталозі ROZETKA

Знамениті бренди дорожать репутацією і випускають продукцію, що відповідає світовим стандартам якості. Її вирізняють сучасні формули, розроблені для абсолютної безпеки та високої ефективності. В основі закладено поєднання різних активних компонентів — зволожувальних і пом'якшувальних, поживних і багатьох інших, неможливим є додавання потенційно небезпечних речовин. Часто склади збагачуються кератином, пантенолом, цінними оліями та рослинними екстрактами, що дає змогу добитися мультифункціональності.

Завдяки такому підходу засоби не завдають жодної шкоди волоссю і шкірі голови, діючи гранично делікатно. Водночас професійно виконують свої функції, допомагаючи в укладанні та догляді. Отримати максимальну користь не становитиме труднощів, головне — знати, як користуватися тим чи іншим продуктом.

Тонкощі використання спрею для волосся

Застосовувати спрей для волосся потрібно строго за призначенням, зазвичай на кожній упаковці є інструкція. Спосіб застосування може доволі сильно різнитися. Наприклад, одні спреї розпорошуються тільки на сухе волосся, інші — на злегка вологе, деякі можна наносити як перед укладанням, так і після. Більшість різновидів не потребують змивання і, відповідно, не віднімають багато часу. Водночас за властивостями й ефективністю практично не поступаються бальзамам або маскам, допомагаючи добиватися бажаного результату.

Кожен засіб потребує рівномірного розподілу, але не недлишкового, розпорошується з відстані приблизно 20-30 см. Деякі не рекомендується наносити на корені та шкіру голови, наприклад, сольові. А ось лікувальні й ті, що прискорюють ріст, навпаки, потрібно втирати у волосяну частину голови. Через цей важливий чинник часто трапляються відгуки про спреї для волосся, які «не працюють». Насправді, найімовірніше, вони були неправильно використані. Дотримуємося інструкції — і якісний засіб залишить найпозитивніші враження!

Показати ще 60 товарів