Чому станки для гоління неймовірно популярні

Пристосування з безпечною бритвою — станок для гоління — має величезний попит серед чоловіків і жінок. Т-подібний виріб, у якому тільки трохи виступають краї леза, цілком заслуговує на назву нешкідливого. Маючи ще низку переваг, інструмент завжди залишається на піку популярності й не виходить із моди.

За порівняно низької вартості він має дивовижні властивості. Завдяки простоті використання забезпечує комфорт навіть новачкам. Якщо дотримуватися обережності та своєчасно заміняти леза, гарантує брак неприємних відчуттів. Маючи компактні розміри, є суперпрактичним. До того ж виробники тішать великим асортиментом і новинками, які здатні задовольнити будь-які запити клієнтів. Найкращі з них представлені в інтернет-магазині ROZETKA, тому купити станок для гоління з доставкою Україною не буде важко.

Як обрати станок для гоління

По-перше, виробники поділяють голінні станки за призначенням для чоловіків і жінок. Чоловічі станки розраховані на оброблення незначної частини тіла. Також вирізняються невеликою відстанню між лезами, що забезпечує максимальну точність, і меншим розміром головки для легкості видалення жорсткого волосся. Жіночі станки переважно округлої форми, із широкою основою й лезами, які розміщені під менш гострим кутом. Вони розраховані на ніжнішу шкіру та націлені на видалення довгих волосків. Серед чоловічих і жіночих різновидів бувають багаторазові (зі змінними картриджами) й одноразові (без можливості заміни). Крім цього, їх об'єднує матеріал ручки:

 • пластик — найпоширеніший варіант, до сильних сторін якого належать легкість і яскраве різноманіття колірних рішень;
 • метал — поєднання міцності, надійності та довговічності;
 • дерево — приваблює особливим шармом і екологічністю.

По-друге, варто визначитися, який різновид станка кращий:

Особливий різновид — класичний Т-подібний станок для гоління

Повернення моди на класичні Т-подібні станки для гоління знову підтверджує, що нове — це добре забуте старе. Тільки сучасні моделі досить різноманітні, стильні та продумані до дрібниць. На вибір пропонуються пристосування з відкритим і закритим гребенем, що складаються з двох і трьох частин, з прямою і крученою головкою. У них може бути фіксований кут леза або механізм для регулювання. Більшість виробів зі знімною головкою, розгвинчуються і в такий спосіб розбираються на частини. Але є і варіанти типу «метелик» без знімних частин.

Для виготовлення продукції використовуються найрізноманітніші матеріали. Від звичайного пластику до бакеліту — дуже легкого та міцного матеріалу, актуального навіть у виробництві зброї. Окремо стоять металеві станки для гоління, вироблені із силуміну, латуні та інших сплавів методом лиття під тиском. Особливо виділяються сталеві моделі преміального сегмента.

Що потрібно враховувати, обираючи станок для гоління

Важливо знати про такі функціональні особливості деяких станків, щоб добрати потрібні:

 • плавальна головка — допомагає пробиратися до важкодоступних місць, унеможливлюючи пропущені ділянки, запобігає порізам;
 • рухомі леза — допомагають досягти ефективного результату;
 • напрямок лез — швидке видалення забезпечує пристосування, в якого леза спрямовані в протилежні сторони;
 • система очищення лез — здебільшого передбачена кнопкова система, яка максимально спрощує очищення і процес заміни;
 • наявність тримера — такі моделі дають змогу акуратно й точково позбуватися небажаного волосся;
 • леза в комплекті — зручне рішення, завдяки якому станок для гоління завжди у всеозброєнні.

Популярні бренди

Сотні всіляких моделей випускаються безліччю торгових марок в усьому світі. Крім того, щороку виробники презентую нові та вдосконалені інструменти. Але тільки деякі з представлених на ринку варті уваги, мають популярність і залишаються зажаданими. Згідно з відгуками, серед них — товари, які виробляють такі знамениті бренди:

 • Gillette,
 • BIC
 • VENUS,
 • D. R. Harris,
 • S.Quire,
 • Arko.

Іменитий американський бренд Gillette, що належить компанії Procter & Gamble, представлення не потребує. Він неодноразово займав провідні позиції у світових рейтингах і досі утримує перевагу. Французька марка BIC також широко відома довгі роки, спеціалізується на виготовленні одноразового приладдя для гоління фірмового жовтого кольору. Серед легендарних виробників жіночих станків для гоління — Venus, який давно завоював прихильність українок.

Це далеко не повний список брендів, продукція яких приваблює стильним зовнішнім виглядом, якістю та розумними цінниками. Ознайомитися з усіма привабливими пропозиціями ви можете прямо зараз, заглянувши в модний каталог ROZETKA.

Показати ще 60 товарів