Розвитку дитини безпосередньо сприяють іграшки для колясок і автокрісел, які вирізняються різноманітністю й багатогранним функціоналом. Їхня основна функція не розважальна, а навчальна. Прості у своєму використанні, вони приносять як користь, так і здатні заподіяти шкоду. Тому до вибору варто підійти серйозно. Товари різного характеру викликають зацікавлення у дітей молодшого віку. Є придатними для експлуатації новонародженим. Матеріал виготовлення має бути натуральним і гіпоалергенним, щоб під час чергового разу спробувати іграшку на смак, дитина не отруїлася.

Різновиди іграшок для колясок і автокрісел

Є різні види девайсів, які однаково якісно виконують свій прямий обов'язок:

  • Брязкальця на коляску. Основна характеристика — це звук. Це може бути не ємність, наповнена певним матеріалом, що шарудить, а продукт, який під час трясіння відтворює звуки різного характеру.
  • Підвіски на коляску. Переважно одна деталь, привертає до себе всі погляди й основну увагу. Може не видавати звуків, вирізняється формою й кольором.
  • Розвивальні дуги. Основою слугує дуга, на ній розташовані підвіски різного характеру.

Опис типів продукції

Брязкальця відрізняються один від одного звуковими характеристиками — здатні видавати різні звуки. Матеріал і щільність також бувають різними. Можуть бути м'якими та твердими. Перший тип більше підходить для немовлят, щоб у разі випадкового відчеплення тросів не пошкодити чадо. Розтяжка для них виготовлена з гуми, головне, щоб матеріал був натуральний і міцний, щоб уникнути пошкоджень чада. Нещодавно введений в ужиток девайс під назвою мобіль. Це брязкальця на спеціальній підкладці, яка крутиться автоматично. Легкі рухи провокують появу звуку — основного призначення цього типу товару.

Підвіски, на противагу попередній моделі, мають одного персонажа, зобов'язаного бути яскравим і помітним. Найчастіше він буває з прищіпкою, для легкого кріплення до поверхні. Не можна, щоб іграшки для колясок і автокрісел лякали дитину. Вони здатні як прививати симпатію до чогось, так і відлякувати. Неправильно підібрані аксесуари здатні викликати емоцію страху, а опісля — фобію. Необхідність спостерігати за підвісними предметами аргументується тим, що людина за своєю природою не здатна у ранньому віці концентрувати свою увагу на одному чиннику. Звуки, яскраві кольори, повільний рух по наміченій траєкторії сприяє тому, що малюк захопиться, поступово звикаючи до цього рефлекторного процесу.

Розвивальні дуги обладнані рівномірно розподіленими підвішеними предметами завдяки своїй будові. Основа буває м'яка, яка призначена для немовлят, і тверда. Форма спіралі є дуже зручною для різнопланового розміщення. Є також музичний варіант продукції, що дає змогу виконувати додаткові цілі та завдання. Це тип корисного продукту, можливий для пристосування для ближнього розташування до дитини. Він має велику амплітуду, і функція тренування й розробки зору в ньому розвинена на невеликий відсоток більше. Хоча об'єктивність у цьому питанні недоречна, адже всі вироблені навички залежать від особливостей розвитку. Одному типу імпонує підвіска, іншому — дуга чи брязкальце.

Основне призначення й додаткові функції

Розташовується продукція з великим функціоналом здебільшого над зоровою смугою малюка, даючи йому можливість піднімати голову вгору. Залежно від будови основи, дуга може перебувати на рівні очей. З огляду на своє розташування, виділяють низку позитивних відбитків на здоров'ї та в процесі розвитку. Це можливість концентрації зору на одній точці, що дітям не властиво, допомога в освоєнні розпізнавання деяких предметів, деталізація форм, розрізнення кольорів та ін.

Переймаючись питанням, як вибрати потрібний продукт, варто загострити свій погляд на імпонуванні аксесуара загальним виглядом. Сучасні мами приділяють багато уваги створенню свого образу: підбирають трендові речі, стежать за останніми оновленнями у світі дитячих іграшок і розвивальних елементів. Як свідчать відгуки, варто підбирати іграшки для колясок і автокрісел відповідно до колірної гами всієї конструкції. Безліч людей висловлюють свою думку в плюс того, що такий хід у виборі навчальних приладів виконує подвійну функцію — ще і прищеплює гарний смак із самого дитинства.

Іграшки для колясок і автокрісел

Показати ще 60 товарів