У кожному салоні краси можна побачити стільці майстра, які є зручним пристроєм для роботи. Б'юті індустрія вимагає професіоналізму, наявності чудової косметики, якісного обладнання і ,звичайно, меблів. Зайшовши у косметичний центр, перше, що впадає в око, — інтер'єр і його складники. Жінки особливо уважно ставляться до будь-яких дрібниць.

Щоб робота була комфортною, а результат і відгуки були позитивними, майстер має почуватися зручно, бути у своїй тарілці. Це поняття має безліч складників, але головне — затишне робоче місце. Зараз кожен майстер-початківець може обрати потрібний варіант стільця для себе.

Різновиди стільців майстра

На ринку є багато різновидів стільців для майстра. Вони бувають різних форм, розмірів, кольорів. З додатковими функціями підняття чи опускання сидіння, або без таких функцій. Усе це створено для того, щоб жінки завжди були вродливими. Попри зовнішні схожості, моделі відрізняються між собою. Наприклад, варіанти для педикюру мають невелику висоту, здебільшого вони не мають спинки, вона не потрібна. Вони обладнані сидіннями, які легко повертаються, для зручності майстра. Іноді потрібний лак стоїть на іншому столі, не доведеться припиняти роботу, можна просто повернутися.

Ще один варіант, для нарощування вій, тільки професіонали у цій сфері зрозуміють, чим відрізняються такі стільці майстра від інших моделей. Процес нарощування дуже довгий, всидіти на одному місці мало кому до снаги. Це людина, яка лежить на канапі, може провести час із користю, поспати, наприклад. Майстер у цей момент повністю зосереджений на роботі. Іноді вона триває понад три години, для цього знадобиться м'яка подушечка. Ніжка має добре стояти на підлозі, неправильний рух призведе до помилки, яку не оцінить клієнт.

Інколи майстру байдуже, на якому стільці працювати. Професіоналізм проявляється у здатності творити навіть у найекстремальніших умовах. Деякі роботи виконуються вдома, де немає спеціальних стільців, а залишити клієнта незадоволеним не можна, адже від цього залежить репутація.

Поради щодо вибору

Обираючи стілець, важливо звернути увагу на безліч чинників. Від цього залежить результат і власні відчуття під час роботи. Насамперед стілець майстра має бути в міру м'яким. Від цього залежить постава й комфорт під час роботи. Косметолог не має шансу на помилку, один неправильний поворот — і укол не в те місце. Бажано обирати регульовану ніжку, статичний предмет не зовсім зручний у використанні, тоді можна обійтися звичайним стільцем.

Матеріал виготовлення стільця дуже важливий, від нього залежить, наскільки довго агрегат слугуватиме своєму власникові. Він має добре витримувати вплив різних зовнішніх чинників. Часто під час манікюру на нього потрапляє ацетон та інші засоби, які псують поверхню. Якщо фарба з сидіння миттєво потече, покупка невдала. Не менше страждають перукарні стільці. Прийшовши до крамниці, бажано сісти на вподобану модель, покрутитися, посидіти певний час. Брати кота в мішку немає сенсу, це викинуті на вітер гроші.

Краще добирати моделі з прогумованими коліщатками, зі спинкою. Тоді майстерний стілець зможе пересуватися по будь-якій поверхні, не псуючи її. Оббивка сидіння має бути міцною. Бажано добирати універсальні моделі, які підходять за кольором для будь-якого інтер'єру. Зазвичай це теплі тони, бежеві, білі. Але єдиною вадою є їхня непрактичність і схильність до притягнення плям. Чорна, шкіряна оббивка дуже універсальна, зручна, матиме стильний вигляд у будь-якому приміщенні.

Іноді товар купує власник салону, який не зважає на всі побажання працівників. Навіть купуючи товар гуртом, потрібно пам'ятати про вподобання та особливості роботи різних майстрів. Від цього залежить репутація салону, подальше його існування. І не варто забувати про співвідношення ціна-якість, інакше доведеться оновлювати стільці щомісяця, що неабияк вдарить по кишені. Не потрібно довіряти бюджетним варіантам, зважаючи на привабливий зовнішній вигляд.

Показати ще 60 товарів