Без стільців на кухні зовсім не обійтися. Адже завдяки їм уся сім'я збирається за вечерею, а компанія друзів — за душевною бесідою.

Які стільці підійдуть для кухні

Вибираючи стільці для кухні, ви підбираєте їх не тільки під дизайн інтер'єру, але і як доповнення до обіднього столу. На сайті ROZETKA представлений великий асортимент стильних стільців для кухні за доступною ціною:

  • табурети : невисокі моделі без спинки; це можуть бути як дерев'яні вироби, так і табурети з металевими ніжками та м'яким сидінням;
  • стільці-крісла : зручні та практичні моделі, найчастіше на дерев'яних ніжках, з великим м'яким сидінням, спинкою й підлокітниками;
  • барні : це можуть бути як високі дерев'яні стільці без спинки, так і стильні стільці на високій обертовій металевій ніжці та невеликим сидінням; ідеальний варіант для просторої кухні-студії.

В інтернет-магазині ROZETKA ви зможете купити стільці для кухні поштучно або відразу цілий комплект, оформлений в одному стилі.

Стільці для кухні: поради та рекомендації щодо вибору меблів

Вибираючи стільці для кухні, важливо приділяти увагу трьом основним параметрам:

  • Матеріал . Від матеріалу стільця залежить і його довговічність. Так, наприклад, пластикові моделі хоч і коштують дешево, але швидко втратять свій первозданний вигляд і зламаються. Найміцнішими вважаються дерев'яні та металеві стільці. Стильний вигляд мають моделі з хромованим каркасом і прозорим сидінням. Такий комплект стільців матиме гармонійний вигляд зі скляним обіднім столом.
  • Форма та розмір . Під час вибору стільців також треба враховувати й площу самої кухні. Рекомендуємо вибирати невеликі вироби, які можна засовувати під стіл, у такий спосіб заощаджуючи місце на кухні. Що стосується форми, то стільці можуть бути круглі або квадратні, зі спинкою або без неї. Для малогабаритної кухні ідеальним варіантом будуть складані моделі, які за непотрібності можна скласти та прибрати в шафу, комору або на балкон. Також перевагою розкладних стільців є можливість брати їх із собою на пікнік.
  • Оббивка . На нашому сайті ви можете замовити як прості дерев'яні стільці для кухні, так і в певній оббивці. Як оббивку сучасні виробники використовують різні типи тканини, замшу, а також натуральну або штучну шкіру.

Купити зручний і практичний стілець для кухні з доставкою в Україні можна онлайн на сайті ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент якісних меблів відомих брендів: IKEA, AMF, Accord, Новий стиль, Nicolas й інші. З докладнішою інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще 60 товарів