Сьогодні плавання можна віднести до окремого виду спорту, який містить у собі комплекс вправ у воді з подоланням різних дистанцій. Плавання — це не тільки збалансоване фізичне навантаження, а й ефективний засіб для зміцнення здоров'я. А що найголовніше — ним можна займатися всім, незалежно від віку. Тому сьогодні дедалі більше людей відвідують спортивні комплекси з басейнами, де можна не тільки плавати, а й займатися аквафітнесом разом з інструктором.

Кому треба плавати й займатися аквафітнесом

Усі ми знаємо, що той чи інший вид спорту сприятливо впливає на певні органи й системи людини. І тільки плавання залучає велику частину органів і зміцнює майже всі системи людини. Тому займатися плаванням рекомендовано з дитинства і все життя. Ну а якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто купувати абонемент у басейн, ось вам кілька цікавих фактів на користь останнього:

 • плавання спалює жир і калорії набагато швидше, ніж заняття фітнесом чи біг;
 • регулярні заняття в басейні зроблять ваше тіло підтягнутішим і рельєфнішим;
 • плавання знімає стрес і заряджає позитивною енергією;
 • водні процедури знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань і атеросклерозу;
 • під час плавання ваші легені розвиваються, в такий спосіб поліпшується робота дихальної системи;
 • також заняття в басейні нормалізують тиск і кровообіг.

Як бачите, плавання корисне всім. Винятком можуть стати проблеми з поставою або захворювання серця. Але й тут відвідування басейну не заборонено — просто сильне фізичне навантаження треба замінити на заняття аквафітнесом.

Які аксесуари для басейну й аквафітнесу можна купити на ROZETKA

Якщо ви все-таки зважилися зайнятися плаванням або аквафітнесом, то вам знадобиться спеціальне екіпірування для басейну. До речі, товари для занять спортом у воді можна купити в інтернет-магазині ROZETKA за доступною ціною прямо зараз. Просто оберіть товар, який сподобався, й оформте онлайн-замовлення на сайті або телефоном.

Для плавання в басейні вам можуть знадобитися:

Також для відвідування басейну і занять аквафітнесом вам знадобляться такі аксесуари:

 • нудлс — спеціальна палиця для занять водною аеробікою; підійде для виконання вправ у воді, а також для тих, хто тільки вчиться плавати;
 • рукавички з перетинками для басейну — потрібні для відпрацювання правильної техніки плавання;
 • колобашка для плавання — водний тренажер із надлегкого ізолону, призначений для тренування верхньої частини м'язів; по суті, колобашка є свого роду опорою-поплавцем;
 • дошка для плавання — незамінний аксесуар для тренувань на воді;
 • пояс для аквафітнесу — використовується для занять аквафітнесом, щоб підтримувати тіло у вертикальному положенні;
 • трубка для плавання — підійде не тільки для басейну, а й для плавання у відкритих водоймах, морі або океані;
 • гантелі для аквафітнесу — забезпечують додаткове навантаження під час водних процедур.

Ну а для малюків, які тільки вчаться плавати, рекомендуємо замовити дитячий надувний жилет або нарукавники.

Обираючи товари для басейну й аквафітнесу на сайті ROZETKA, ви отримуєте товари високої якості за демократичною ціною. Адже ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами: Speedo, Arena, Intex, HEAD, Sport Vida, BECO та ін. Оформити доставку можна зручним для вас способом (кур'єром на адресу або до відділення пошти для самовивозу) у будь-який населений пункт України. З докладнішою інформацією та корисними відгуками наших покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще 60 товарів