Комутатор (switch) є необхідним елементом для побудови локальної мережі. Switch незамінний для об'єднання більш ніж двох комп'ютерів. Вибираючи комутатори, необхідно керуватися низкою критеріїв. По-перше, потрібно визначитися, зі швидкістю передавання даних, яку мають забезпечити комутатори. Так, для влаштування домашньої або невеликої офісної мережі цілком підійде 100-мегабітний switch. Такі комутатори надійно забезпечать передавання інформації різного типу. Для більш масштабних завдань, наприклад, організації мережевого сховища, знадобиться потужніший switch. У цьому разі слід звернути увагу на гігабайтні комутатори.
Різняться комутатори й кількістю портів. Чим більше портів мають комутатори, тим, відповідно, більшу кількість комп'ютерів до них можна підключити. Для тієї ж домашньої або малої офісної мережі ідеально підійдуть комутатори з 5-8 портами. Такий свіч має цілком доступну вартість. Так, у нашому інтернет-магазині ROZETKA можна купити свіч цієї лінійки за 10 з невеликим у.о.
Якщо ж мережа об'єднує десятки квартир або офісів, варто використовувати комутатори з 24 і більше портами. Такі свічі — керовані. Цей свіч обійдеться вам трохи дорожче. Однак, завдяки широкому функціоналу і високій надійності, керований свіч багаторазово окупить свою ціну. Так, крім основної, керовані свічі здатні виконувати й низку інших функцій. Наприклад, керований свіч забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу до мережі. При цьому керований свіч може розділяти користувачів. Іншими словами, swich передає інформацію тільки на той ПК, якому вона призначалася. Таким чином свіч розвантажує інші сегменти мережі від обробки зайвої інформації. Крім того, керований switch надійно «запам'ятовує» всі IP-адреси. А в разі необхідності — switch блокує їх підміну.
Загалом, перелік можливостей, які мають комутатори, досить широкий. Ознайомитися з найдокладнішими характеристиками на всі комутатори ви зможете на сайті нашого інтернет-магазину ROZETKA Підібрати свіч, ціна й параметри якого вас влаштують, вам також готові допомогти наші консультанти. Це може бути й недорогий свіч, з мінімальною кількістю портів. Або дорожчий керований свіч. У будь-якому випадку, у нашому асортименті обов'язково знайдеться свіч, який оптимально й надійно забезпечить виконання поставлених вами цілей. Усі пропоновані нами свічі забезпечені необхідною документацією. Кожен switch має належні гарантії. Треба зазначити, що ми пропонуємо комутатори тільки від провідних виробників у цій сфері. Так, у нас ви можете придбати комутатори таких відомих брендів, як Asus, AirTies, Belkin, Zyxel та ін.
Якщо ви вже вибрали свіч, купити його ви можете прямо зараз — у віртуальному режимі. Для того щоб купити свіч, вам достатньо лише заповнити розміщену на сайті форму замовлення. При цьому ви самі вибираєте найкращий для себе оплати комутатора (switch). Так, ви можете купити комутатори за готівку в будь-якому з наших представництв. Або оплатити комутатори за безготівковим розрахунком. Також можна придбати комутатори, скориставшись електронною системою платежів Вебмані. Якщо ж ви купуєте свічі оптом, то можете розраховувати на істотні знижки. У цьому разі ціна на свіч уточнюється окремо. Незалежно від форми оплати і способу купівлі, придбані в нас свічі доставляються покупцям за допомогою кур'єрської служби. Докладну інформацію про терміни доставки і її вартості ви знайдете на відповідній сторінці нашого сайту.

Показати ще 60 товарів