Що таке сумки для інструментів і навіщо вони потрібні

Кожна людина, що береться за ремонтну діяльність, хоч раз стикалася з проблемою зберігання ключів, свердел і іншого інвентарю, щоб уникнути таких незручностей є сумки для інструментів і подібні до них аналоги. Не найбільш зручним місцем для зберігання ремонтного приладдя є підлога, стійка або стіл. Практичніше тримати все необхідне під рукою. Товар на колесах допоможе заощадити час на пошук того чи іншого приладдя в моменти, коли швидкість рішень вирішує практично все. Підтримка порядку — важлива річ на будівництві, адже будь-який недбало залишений предмет може коштувати здоров'я людини, яка з необережності на нього наткнеться.

Саме тому й потрібні ці ємності. Найчастіше вони є універсальними й підходять для зберігання не тільки інструментів, а й інших предметів першої необхідності. Конструкція досить проста. Якщо говорити конкретно про ящики для інструментів intertool чи інших марок — вони найчастіше бувають пластикові й мають верхню кришку, що захищає предмети від нальотів пилу та бруду. Мають безліч відсіків, що дають змогу розкласти інвентар по секціях залежно від їхніх особливостей і типів. Адаптовані під будь-яке транспортування на далекі дистанції без шкоди для вмісту, який буде щільно зафіксований й навряд чи що-небудь випаде з коробки.

Різновиди та їхні технічні характеристики

Крім ящиків із відкидним верхом і без нього, і сумок для інструментів, описаних вище, є другорядні похідні, які з технічних особливостей зовсім не поступаються своїм аналогам. Фахівці виділяють такі підвиди сумок для інструментів:

  • Бокси для інструментів. Характеризуються величезною кількістю брендових виробників. Компактність продукції перевершує очікування. Мають плоску прямокутну форму, що дуже зручно для заощадження й перенесення такого сплюснутого інвентарю, як гайкові ключі. Використовується як самостійний об'єкт і як своєрідна вкладка у масивніші конструкції. Сам по собі дуже легкий, і завдяки спеціальній досить м'якій піні не буде дряпати й пошкоджувати інші поверхні, зокрема й транспорт, у якому буде перевозитися. Також всередині надійно фіксує обладнання й не завдає йому шкоди покриттям внутрішньої частини кришки.
  • Жилети для інструментів. Тканинна накидка, що покриває периметр тіла від плечей до пояса. Складається з декількох відокремлених кишеньок, у які зручно класти малогабаритні предмети. Кишені достатньо міцні й можуть витримувати вагу приблизно 3 кілограми. Деякі моделі розраховані на 16 відділень, збільшують продуктивність роботи й економлять робочий ресурс, час. Виготовлений елемент одягу й ремонтного побуту зі щільних тканин. Здебільшого — з нейлону. Конструкція виготовлена так, що наповнені кишеньки не обтяжуватимуть рух власника, оскільки щільно прилягають до тіла. Професійні жилети окантовані по периметру, всі відділення прострочені декілька разів, а місця, що піддаються максимальним навантаженням, обладнані заклепками.
  • Органайзери для інструментів. Багаторівневий камерний ящик, характеризується більш промисловими масштабами. Місткий, однак, не найкомпактніший. У нього надійна поверхня, як верхня, що захищає від механічних пошкоджень, так і нижня, завдяки якій агрегат рівно стоїть на будь-яких площинах. Бувають металеві моделі.
  • Пояс для інструментів. Предмет, який оперізує тіло власника трохи нижче живота. Обладнаний якісними лямками кріплення й декількома відсіками для великих і маленьких елементів.

Як зробити правильний вибір

Відштовхуватися треба від характеру потенційних цілей. Якщо обсяги виробничого масштабу — то треба задуматися про великі агрегати на зразок боксів і коробок. У процесі підбору відповідного ящика для інструментів відразу важливо звернути увагу на відгуки та визначити, які саме інструменти будуть у ньому зберігатися.

Якщо це прилад, що працює від електромережі, сприйнятливий до перепадів температур і вологи, потрібно вибирати щільний пластиковий або дерев'яний варіант. Якщо інструменти важкі, тоді вибір — агрегат із металу. Подібний товар і слугуватиме довше завдяки своїй міцності, і дасть змогу зручно переміщати деталі між приміщеннями.

Показати ще 60 товарів