Топ для нігтів — найважливіший останній штрих у манікюрі

База + основне покриття + топ для нігтів = гарний і стійкий манікюр. Цю формулу давно взяли на озброєння не лише майстри нігтьового сервісу. Її все частіше дотримуються в домашніх умовах, щоб дістати по-справжньому професійний результат. 

Найважливішим моментом у трифазній системі, незалежно від дизайну та структури покриття, стає використання т.зв. фінішу на кінцевому етапі. Він виконує низку функцій, починаючи з фінішного вирівнювання нігтьових пластин, закріплення елементів декору та дизайну, створення будь-якого візуального ефекту. Водночас скріплює попередні нанесені шари для довговічності манікюру, додає насиченості кольору, запобігає вигорянню пігменту. Крім того, захищає від зовнішнього впливу та механічних пошкоджень. Маючи такі властивості, топ для нігтів стає незамінним манікюрним інструментом.

Основні різновиди топа для нігтів:

 • Для лаку,
 • Для гель-лаку,
 • Для нарощених нігтів.

КЛАСИФІКАЦІЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ Класичні варіанти для звичайного кольорового лаку найневигадливіші, першими з'явилися на ринку та заслужили популярність. Різновиди, призначені для закріплення гель-лаку повною мірою враховують особливості інноваційної розробки та чудово з нею поєднуються. Засоби, які створені для нарощених нігтів, не дуже в'язкі, але й не густі, надають додаткового глянцю й особливої міцності. Всі вони можуть бути: 

 • з липким шаром,
 • без липкого шару,
 • матові.

Перші мають потрібну в'язкість, щоб робити натуральні нігтики стійкими до механічного впливу. Їхній липкий шар, званий дисперсійним, після нанесення фінішного покриття знімається спеціальною рідиною. Другі дають нагоду економити час, оскільки не мають липкого шару, переважно орієнтовані на роботу з нарощеними нігтями. Матові типи роблять поверхню оксамитовою, пом'якшують різкі тони кольорового покриття.

Які бувають топи за функціональністю:

 • закріплювач — головне завдання, як випливає з назви, зводиться до закріплення декоративного покриття, продовження стійкості.
 • сушка — забезпечує експрес-висихання, даючи нагоду максимально швидко створювати манікюр.
 • фініш — багатофункціональний засіб, яким завершує процедуру нанесення декору.

До окремої категорії належать універсальні різновиди, які працюють і як топ, і як база, що дуже економно та зручно. Їх можна наносити із самого початку та після кольорового лаку, здобуваючи бажаний результат. Також виділяється захисне покриття, яке не пропускає ультрафіолетові промені. Це справжня знахідка для нігтиків, схильних до появи жовтого відтінку. Засіб успішно маскує дефекти, робить базовий лак вишуканим і захищає від агресивного зовнішнього впливу. Під час вибору важливо враховувати не тільки функції, але й чудові властивості:

 • камуфлювальний топ для нігтів — наноситься щільним, але тонким шаром, приховує недосконалості та робить поверхню ідеально рівною.
 • З олійною основою — надає гранично делікатний вплив, має доглядальні властивості.
 • без пензлика — менш поширені варіанти, які трапляються, зазвичай, у професійних лінійках.
 • Для 3D-дизайну — із шимером, глітером та іншими домішками, що дає змогу втілювати різні нейл-ідеї.
 • каучуковий — вирізняється густою консистенцією, ідеальний для майстрів-початківців і гелевого манікюру.
 • Soak Off — характеризується насиченим кольором і розкішним дзеркальним блиском.
 • магнітний — створений на основі найдрібніших металевих частинок для ефекту «котяче око».
 • велюровий — надає особливої вишуканості та робить манікюр казково гарним.

В інтернет-магазині ROZETKA на охочих купити топове покриття для нігтів чекає широкий асортимент, що містить і бестселери, і новинки, які негайно вносяться до каталогу. На сайті подано доступну популярну першокласну продукцію популярних брендів. Надійних і перевірених, як-от Avenir Cosmetics, Kodi, My Nail, Canni, FOX, NYD Professional і багатьох інших, які задають стандарти якості в нейл-індустрії. Якщо виникнуть сумніви під час вибору, можна ознайомитися з відгуками покупців і звернутися за професійними рекомендаціями до кваліфікованих менеджерів.

Усі товари оригінальні, з демократичними та привабливими цінниками, реалізуються з доставкою по Україні. Завдяки регулярним знижкам і численним акціям, покупки стають ще вигіднішими. Звикли здійснювати тільки такі? Хочете завжди залишатися в тренді? ROZETKA готова стати надійною помічницею!

Показати ще 60 товарів