Сьогодні в магазинах представлений широкий вибір батутів для сімейного проведення часу й професійних тренувань. Стрибки дають змогу коригувати фігуру, стабілізувати роботу серцево-судинної системи й отримувати багато позитивних емоцій. До того ж у процесі чудово розвивається вестибулярний апарат і неабияк підвищується витривалість. Отже, подібна покупка є корисним і вигідним вкладенням коштів.

Які різновиди батутів є?

Найчастіше під час вибору товарів звертають увагу на дитячі моделі. Малюкам завжди важко всидіти на місці, тому встановлення цього виробу на дачі дасть змогу весело провести час і витратити безліч енергії. Зазвичай ігрові моделі призначені для нескладних стрибків, і являють собою невеликий манеж із захисною сіткою. Компанії-виробники також пропонують надувні варіанти, які подібні до тварин, замків та інших фігур. Їх легко зберігати й транспортувати, що дуже тішить батьків.

Для дорослих рекомендують звернути увагу на спортивні, аматорські та професійні вироби із сіткою. Перший варіант популярний у фітнес-центрах, хоч тренуватися на ньому можна й у квартирі. Такі міні-батути мають висоту до 30 см і діаметр від 90 до 140 см, що дає змогу його вільно зберігати у квартирі. Окружність аматорського варіанта досягає 4 метрів і вільно витримує відразу кілька людей. Професійні моделі призначені напряму для спортсменів. На ньому легко виконувати різноманітні трюки. Прямокутна конструкція має сітчасту основу, еластичний матеріал вільно підкидає атлета на висоту до 10 метрів.

Останнім часом стали популярними водні моделі. Зовні вони схожі на надувний балон із натягнутим стрибковим полотном. Це чудова можливість весело провести час на річці й морі.

Як вибрати батути?

Величезна кількість товарів на ринку спричиняє низку труднощів у споживачів, які прагнуть знайти безпечне й надійне спортивне знаряддя. Тому фахівці рекомендують ретельно вивчити характеристики вподобаних моделей і прочитати відгуки клієнтів.

Важливо звернути увагу на максимальне навантаження батута. Стандартні моделі зазвичай вільно витримують вагу до 120 кг, а професійні — до 150 кг. Також знаряддя мусить мати страхувальну захисну сітку за периметром, яка забезпечить безпеку спортсмена. В іншому разі людина може вилетіти й отримати травми. Пружини мусять бути покриті м'якою матерією, а звукоізоляційний килимок — незамінний елемент для дому. Драбина допоможе легко й безпечно піднятися на виріб, а зовнішній чохол укриє знаряддя від дощу.

Щоб зробити правильний вибір, потрібно дотримуватися таким рекомендаціям:

  • Насамперед потрібно визначитися, де саме буде встановлений подібний інвентар. Для приміщення й вулиці представлені різні моделі.
  • Надійні ніжки зазвичай виготовлені подібно до літери «W». Цей критерій дуже важливий, оскільки він забезпечує стійкість і безпеку конструкції.
  • Основа мусить бути виготовлена з міцного еластичного й травмобезпечного матеріалу, а шви — зроблені якісно.
  • Стрибкова дія прямо залежить від кількості пружин, яка може варіюватися від 36 до 110 штук.  Що довше пружини, то вони вищі.
  • Простежте, щоб рама була зроблена з високоякісної сталі. Для вуличних варіантів рекомендують вибирати гальванізовані каркаси. Це допоможе захистити їх від шкідливого впливу погодних умов.

Однією з найпопулярніших марок, яка виробляє товари для дітей, є Berg. Бренд пропонує батути з міцного й довговічного ПВХ різних форм. У виробництві застосовуються безпечні матеріали, які не виділяють токсини й допоможуть запобігти ймовірності виникнення алергічних реакцій. Серед марок для дорослих вирізняють EnergyFit. Це найміцніші й технологічні вироби.

Гумові ігрові комплекси принесуть дітям і дорослим безліч позитивних емоцій. Сидяче життя стає причиною виникнення зайвої ваги й в'ялості м'язів. Тому придбання подібного знаряддя — прекрасна можливість активно провести час на природі серед родини.

Показати ще 60 товарів