Тримати себе у формі й заощадити на дорогих фітнес-клубах допоможуть бігові доріжки. Зручний агрегат, виручить людей з обмеженим часом, дасть змогу займатися спортом до або після роботи, заощаджуючи час і фінанси. Деякі роботодавці розміщують подібні тренажери в офісах, оскільки вони сприяють емоційному, фізичному розвантаженню тіла й голови. Ідеально підійдуть для домашнього спортивного залу, завжди будуть корисними для дорослих і дітей.

Як би дивно це не прозвучало, коріння бігових доріжок тягнеться від винаходу сільськогосподарського колеса, яке призначалося для подрібнення зерна, переливання води. Пізніше їх використовували для корекції поведінки в’язнів у 1817 році, тоді вони допомагали у виробленні електроенергії. Можна зробити висновок, що в давні часи бігові тренажери явно не приносили користь здоров'ю, а навпаки. Через багато років їх почали застосовувати в медичних цілях, для поліпшення роботи серця й легенів, пізніше вони з'являються в спортивних центрах. У наш час, майже кожен може придбати доріжки для бігу, наприклад, складані, які можна розташувати у квартирі та будинку будь-якого метражу. Варто докладніше розібратися у видах сучасних тренажерів, а їх виділяють усього два:

  • Механічні. У такому типі полотно пересувається за допомогою людських зусиль. Рухається воно в тому разі, якщо спортсмен самостійно перебирає ногами, коли біг зупиняється, робота доріжки, відповідно, припиняється. Якщо є необхідність, можна регулювати швидкість, темп. Економний тренажер, не потребує живлення електроенергією, підійде для фітнесу. Вартість його набагато нижча, ніж в іншого виду.
  • Електричні. Розпочинають роботу завдяки електромотору. Він виставляє швидкість, нахиляє полотно в потрібний кут, задає рівень зусилля, забезпечується великою кількістю додаткових функцій. Зокрема, подібні тренажери обладнані мікрокомп'ютерами. Завдяки їм користувач самостійно може визначити потрібне навантаження, виміряти пульс, температуру, тиск. Це дасть змогу стежити за станом здоров'я під час бігання. Бувають: економ-класу — недорогі агрегати без додаткових функцій, аматорського класу — потужність 5-8 кВт, з програмою тренувань, професійні-якісні доріжки, обладнані двигунами, дисплеєм, програмами, широкою доріжкою для розвивання максимальної швидкості 40 км\год.

Асортимент товару

Подібний тренажер досить недешеве задоволення, але хто шукає, той завжди знайде. Великий вибір здійснить мрію кожного й задовольнить будь-які потреби. Домашні та напівпрофесійні, для будь-якого інтер'єру та тренажерного залу. Маючи багато місця, можна підібрати нескладану бігову доріжку, вона буде стійко стояти на місці. Для прихильників проводити багато часу, працюючи над собою, у наявності спеціальні пристрої: підставка для аксесуарів, тримач для пляшки, додаткові вентилятори. Транспортувальні ролики розв'яжуть проблеми домогосподарок, давши змогу самостійно переставляти доріжку в зручне місце. Користувач зможе вибрати відповідну вагу, бажану максимальну швидкість, ціну та багато іншого. Користь бігання зрозуміла кожному, не варто економити на здоров'ї.

Як вибрати бігову доріжку для дому

Зараз модно бути спортивним і не мати шкідливих звичок. Наявність бігової доріжки дає змогу займатися собою попри такі чинники: погана погода, брак грошей, діти та багато іншого. Вирішуючи, як вибрати тренажер, рекомендується звертати увагу на безліч характеристик: ціна, розмір, виробник, тип, потужність. Якщо вибір припав на електричну доріжку, краще придбати з запасом потужності. Бігове полотно підбирається залежно від маси та висоти тіла споживача, маючи зріст 175 підійде 120 см, завширшки 40, високим 130\45, для ходьби ідеальний варіант 100\40. Важлива амортизація, її наявність безпосередньо залежить від кінцевого результату, вартість буде дорожча. Що стосується комп'ютера, якщо замало мінімальних параметрів: дистанція, швидкість, витрати, час, краще купити з широкими можливостями, великою кількістю програм і іншим.

Компактність, стійкість – важливий аспект, тренажер великої ваги добре стоїть, але його буде важче пересувати, визначтеся, що для вас важливіше. Є моделі, які можна скласти під ліжко. Перед купуванням потрібно почитати відгуки й ретельно проконсультуватися з професіоналом. Найбільш перевірені виробники: Champion, Oxygen, Kettler, Torneo, Carbon і інші.

Показати ще 60 товарів