Різні штативи - інструмент, що є в арсеналі досвідченого фотографа й режисера. Цей пристрій необхідний для фотоапарата і його подальшої фіксації. Будь-який оператор хоч раз стикався з проблемою тремтячих рук під час фотографування чи відеозаписів.

Давно не секрет, що знімати за допомогою додаткової опори набагато простіше і зручніше. Фіксація зумовлює рівне положення під час вибору кадру. Якщо процес запису відбувається тривалий час — без цього елемента просто не обійтися. Наприклад, весільна фотосесія є трудомісткий процес підбору потрібного ракурсу і світла, найчастіше в статичному положенні.

Щодо сфери використання, тут обмежень немає. Однак, не підходить для динамічного використання в русі. Такий предмет можна зустріти на масштабних заходах у журналістів і кореспондентів. Для цих призначень підходять підлогові варіанти.

Підійде і для фотографів-початківців. Це залежить від класу товару. Є лінійки професійної техніки, для роботи з якою необхідно мати достатню кількість знань усіх нюансів і деталей. Без цього просто не обійтися, адже побудова навіть найменшого різновиду може створити проблему, якщо в користувача немає досвіду взаємодії з такими ґаджетами.

Для тих, хто тільки починає знайомство з таким різновидом приладів, продаються аматорські варіації. Вони характеризуються простотою у встановленні й легкістю у використанні. Розібратися з різними дрібницями можна за допомогою невеликої інструкції, що пропонується виробником.

Попри стереотипну думку підійдуть вони не тільки для фотоапаратів. Застосовувати можна навіть для смартфонів. У цій справі чудово підійдуть спеціальні модифікації або різновиди з вбудованим режимом для телефону. Не варто ігнорувати універсальні варіації, які використовують практично для всіх типів знімальної техніки.

Також варто відразу подбати про купівлю допоміжних предметів. До них належить такий аксесуар, як штативна сумка. З її допомогою девайс можна без проблем транспортувати на далекі дистанції. Вона не займе багато місця в автомобілі. Найчастіше лямку можна надягати через плече.

Різновиди

Експерти і фахівці ділять весь товарний ряд на декілька типів, відштовхуючись від цільового призначення й технічних особливостей. Згідно з цими параметрами штативи буваю такими:

  • Монопод. Так називають інструмент на одній ніжці. Для прихильників триноги варто зазначити, що використання такого екземпляра набагато практичніше й комфортніше. У більшості випадків він важить менше й коштує трохи дешевше, проте, за зручністю застосування зовсім не поступається аналогам. Зручність полягає ще й у тому, що він легко маневрує і власник може нахиляти його і змінювати положення так, як йому це буде вигідно.
  • Відеоштатив. Тут основною перевагою є висота. Максимальна сягає 180 сантиметрів. Її також можна регулювати за допомогою невеликого важеля. За конструкцією він має три міцні ніжки, які щільно закріплюють апарат, не даючи йому зіскочити в найбільш відповідальний момент.
  • Настільний штатив. Головна їхня особливість — це невеликі розміри, які підходять для знімання великим планом. Заввишки вони часто досягають 30 сантиметрів. Механізми прості. Піднімання здійснюється за допомогою важеля, розташованого в нижній частині конструкції.
  • Платформа. Змінний майданчик кріпиться до фото або відеокамери й дає змогу швидко зняти або встановити камеру на платформу штатива. Належать до середнього сегменту продукції. Можуть бути вертикальними або горизонтальними.
  • Штативная головка. Практично у всіх штативів є певна головка, однак, з певних причин, вона може ставати непридатною або просто зношуватися й ламатися. У такому разі, можна її замінити на аналогічну.

Перш, ніж вибрати певну модифікацію, варто відповісти на питання: для чого вона потрібна? Багато хто здійснює купівлю без особливої потреби. За підсумком, придбання лежить без діла. Так що спочатку варто визначити, наскільки прилад знадобитися для роботи й чи буде з нього користь.

Показати ще 60 товарів