Під час купівлі і вибору флеш пам'яті USB варто враховувати кожну характеристику. Продукція представлена в широкому асортименті на ринку продажів. Колірна гамма виробів досить різноманітна — від найсвітліших тонів до темних, з різними дизайнами й малюнками.

Як зробити правильний вибір під час купівлі

Як обрати дійсно якісний і довговічний товар — популярне питання серед покупців. Насамперед, варто звернути увагу на місткість. Можуть вміщати від 1 до 256 Гб. Для зберігання та обміну музикою, документами та іншими невеликими за обсягом файлами досить виробу на 8 і 16 Гб. Для світлин і фільмів у високій якості варто придбати з більшою місткістю.

Велику роль відіграє інтерфейс і роз'єм. Зазвичай використовується всіма відомий роз'єм. Підійдуть для використання з комп'ютером. Для планшетів, мобільних телефонів цей тип буде завеликий. Для такої продукції в експлуатацію вводиться micro USB. Сьогодні використовують також type C, який вважається універсальним, за розмірами трохи менший, ніж повномірний роз'єм.

Для ноутбуків застосовуються стандартні накопичувачі, у яких інтерфейс становить 3.0 або 3.1. Порадує якісною роботою і високою швидкістю передавання даних. Звичайний можна під’єднати до телефону або планшета через спеціальний перехідник. Інтерфейс Lightning підійде для Apple, який несумісний зі звичайним ПК. Цінова політика такої продукції досить висока. Дає можливітсь розширити вбудовану місткість iPhone і iPad.

Основні різновиди й характеристики флеш пам'яті USB

Виробники пропонують продукцію різних розмірів. Для використання з комп'ютером не обов'язково вибирати мініатюрний пристрій, який займає небагато місця. Такі характеристики не дадуть особливих плюсів, може навіть загубитися. Якщо продукт буде піддаватися частому транспортуванню, варто віддати перевагу виробам невеликого розміру, що заощадить достатню кількість місця.

Можна придбати флешку в металевому корпусі й повісити у зв'язку ключів, також такі вироби називають брелоками. Так ймовірність втрати буде невелика. Для транспортування в кишені можна розглянути пластикову модель. Не буде дряпати інші предмети, що є в кишені. Виділяють такі різновиди пристроїв:

  • OTG. Використовуються для передавання даних між смартфоном або планшетом з micro роз'ємом і ноутбуком, принтером. Бувають різних габаритів, кольорів, обсягів. Виготовляються з алюмінію або пластику. Зазвичай вигтовляються в компактних розмірах для зручного транспортування й економії місця. Дають змогу переглядати вміст на мобільному ґаджеті або планшеті в будь-якому зручному місці в будь-який час. Оснащені такі флеш пам'яті USB різними додатковими функціями: можуть бути двосторонніми, з перехідником, з перекидним захисним ковпачком.
  • Захищені. Оснащені різними функціями захисту. Водонепроникні будуть функціонувати і у разі потрапляння всередину води. Блокуються від запису небажаної інформації, щоб запобігти проникненню вірусів або неспеціальному стиранню даних. Завдяки спеціальній вбудованій програмі надається можливість ставити пароль. Це може бути відбиток пальця власника. Створення резервних копій даних допомагає відновити втрачені дані. Під час встановлення флешки на ПК ця функція працює автоматично. Для зменшення обсягу використовується стиснення, призначене для копіювання на пристрій. У разі втрати або викрадення застосовується функція апаратного шифрування, що не дасть можливості стороннім особам зчитувати інформацію. Також такі продукти захищені від поломок і пошкоджень під час ударів та інших механічних впливів.

Виготовляються в різних формах і дизайнах — у вигляді фігурок машин, квітів, тварин, чоловічків тощо. Виділяють такі типи корпусу: моноблоки, слайдери і складані ножі. Перший різновид вважається більш надійним за формою, але водночас кришечки часто губляться.

Потрібно купувати товари відомих виробників. Надання гарантійного талона та сертифіката якості обов'язкове. Цінова політика досить різна, але не варто забувати, що від цього залежить якість. Під час купівлі та вибору флеш пам'яті USB варто прочитати і прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або тих, хто вже використовує таку продукцію.

Показати ще 60 товарів