Що таке велохімія для ремонту й навіщо вона потрібна

Для кожного власника велосипеда велохімія для ремонту двоколісного транспортного засобу — потрібний продукт, що допомагає машині прослужити довше й після довгих років використання мати презентабельний вигляд. Спорт — обов'язкова й найважливіша частина життя людини. Щоб зберігати здоров'я й мати добрий вигляд, людина прагне виконувати фізичні вправи. Одні йдуть у спортивний зал і наполегливо працюють на тренажерах, другим до вподоби групові заняття — фітнес або пілатес, треті вважають найліпшим футбол або баскетбол. Спорт буває аматорський і професійний. Велосипед універсальний щодо цього. На ньому ганяють і хлопчаки у дворі, і професіонали на змаганнях. Однак головне — це безпека. Цей продукт зберігає механізм, гарантуючи його безпечне використання.

Продукція становить сукупність різних хімічних і нехімічних виробів. Вони містять потрібні речовини і призначені для окремих частин транспортного засобу. Є деякі підвиди товару. Велохімія для ремонту сприяє тому, що велосипедист може запастися певним типом продукції й самостійно відремонтувати транспортний засіб. Велохімія для догляду — це різновид товару, використовуваний, щоб машину не треба було завчасно ремонтувати. Якщо правильно й регулярно використовувати другий продукт, імовірно, що товар для ремонту довго не знадобиться.

Різновиди виробів

Варто дізнатися, що конкретно містить ця продукція, й ознайомитися з кожним різновидом окремо:

  • Герметики та антипрокольні рідини. Вони призначені, щоб швидко та зручно ремонтувати порізи та проколи. З цим товаром не потрібно знімати колесо і вставляти латки. Різниця в тому, що рідину використовують для камер, а герметик — для безкамерних покришок. Вони містяь суміш волокнистих і застигних речовин, а також полімерів. Коли виріб заливають у шину й починають її крутити, герметик створює захисну оболонку.
  • Ремкомплекти. Велохімія для ремонту, має різну комплектацію. В одних комплектах додають антипрокольну рідину, а в наборах для камери у пластиковому чохлі для комфортабельного перевезення можна знайти тертушку зі спеціальної неіржавкої сталі і 6 латочок для камер.
  • Оливи. Зазвичай застосовують до вилок та амортизаторів. Вони мають високий рівень стійкості до навантажень і хімікатів, наявних в електроприводах. Добре допомагають позбутися корозії і знижують рівень тертя й шуму.
  • Очисники. Використовують, щоб чистити ланцюг. Основа — мінеральна олія. Належать до велохімії для догляду. Якісно видаляють бруд і не містять розчинників із різкими й агресивними запахами.
  • Мастила. Є для еластичних синтетичних матеріалів, для гуми та пластмаси. Має властивості відштовхувати вологу та бруд. Застосовують для башингів, еластомірів та защільників. Захищають покришки та гуму від деформування й пошкоджень за температури нижче від нуля.
  • Засоби для догляду. Лужний рідкий очищувач, що містить складні речовини. Не пахне й піниться. Прекрасно видаляє навіть старий засохлий бруд. Потрібно розбризкати препарат, залишити ненадовго та згодом стерти бруд щіткою або губкою.

Як правильно вибрати продукт

Складно дати чітку відповідь на запитання, як вибрати продукцію. Усе залежить від фінансових можливостей покупця і від того, що саме має проблеми в його транспортному засобі. Звісно, машину потрібно доглядати в будь-якому разі і, якщо господар дійсно любить свій велосипед, то він просто потребує цих знань. Не важливо, професійно або аматорськи використовують машину, будь-який механізм полюбляє догляд та увагу до себе. Вибираючи велохімію для ремонту, зважайте на те, яку конкретно запчастину зламано в машині, а товари для догляду потрібні власникові транспорту, щоб засіб пересування завжди мав естетично приємний вигляд і його можна було використовувати якомога довше. Відгуки часто можуть розповісти про те, яке мастило ліпше або який ремкомплект виявився якісніший.

Показати ще