- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Розмір: M. Колір: Чорний
Гарна, зручна куртка.
По погоді на листопад /березень, думаю на морози вона не підійде.Відповідність розмірній сітці
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C

Гарна, зручна куртка.
По погоді на листопад /березень, думаю на морози вона не підійде.
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
Комфортне для температури до
0°C