Відгуки покупців про Гель Vichy Normaderm для очищення обличчя 200 мл (3337875663076)

32 відгуки

• Галина Руда
    • Объем: 200 мл

Наношу гель на щітку для вмивання Esperanza Face Cleaner EBM003T так результат кращий.
    А без щітки результат так собі.
    Шкіра м'яка.
    Ніби стала краще.
    Не знаю,користуюсь біля тижня.

Переваги:
    Не сушить і не стягує,має приємний запах.
    Недоліки:
    Без дозатора не зручно.
    Тому перелила в дозатор звичайний.
    Трохи зависока ціна.

Доброго дня, Галина. Дякуємо Вам за відгук. Для досягнення кращого результату спробуйте спінити засіб у долонях, потім нанесіть на обличчя, трохи помасажуйте та змийте достатньою кількістю води. Також доповніть догляд флюїдом Normaderm, який зволожує та бореться із недоліками шкіри. Бажаємо краси та здоров'я Вашій шкірі!

• Алла Митюшкина
    • Объем: 200 мл

Спустя неделю пользования пишу отзыв.
    Замечательный гель для умывания.
    Свежий запах. Не смотря, что кожа у меня и так сухая, он не пересушивает, а наоборот даже немного увлажняет, убирает покраснения, уменьшает высыпания и кожа на ощупь бархатная. Однозначно буду брать ещё.
    Кстати, пришел в целости и вопросов к розетке нет.

Переваги:
    Действительно помогает. Убирает покраснения.
    Недоліки:
    Единственное буду покупать в следующий раз с дозатором, данный тип упаковки мне не удобен. Но это индивидуально. Не считаю минусом.

Алла, раді вітати. Вдячні Вам за теплий відгук та довіру. Бажаємо Вас познайомити з новою Normaderm Probio-BHA сироваткою-пілінг для корекції недоліків жирної та проблемної шкіри обличчя. Сироватка-пілінг містить комплекс 5% саліцилової і гліколевої кислот, що був спеціально розроблений фахівцями бренду для корекції недоліків шкіри починаючи з їх перших проявів і завершуючи рубцями постакне. Саліцилова кислота забезпечує відлущення, а гліколева стимулює оновлення епідермісу шкіри, робить її м’якшою, покращує текстуру та вирівнює тон. Гарного дня!

• Наталия терещенко

Товар чудовий

Переваги:
    отличное качество
    Недоліки:
    немає

Наталія, доброго дня! Вдячні за відгук та високу оцінку. Рекомендуємо не нехтувати другим етапом очищення шкіри - тонізацією. Оберіть Normaderm тонік для обличчя потрійної дії, що звужує пори, для проблемної чутливої шкіри. Бажаємо гарного дня!

• Татьяна Козлова

Сделала заказ на 1125 грн, а набор мини косметики не положили

• Ліза

Косметичку треба в кошик класти. Читайте умови.

Тетяно, доброго дня! Дякуємо за вибір та довіру. Надіємось проблема була вирішена та подальше використання засобів VICHY буде приносити тільки задоволення та комфорт. Бажаємо гарного дня та міцного здоров'я!

• Татьяна Левченко
    • Объем: 400 мл

Получила сегодня заказ. Очень разочаровалась. Сделала заказ по акции от vichy, заказ нужно было сделать на 1000грн, и в подарок косметичкий набор с миниатюрами. У меня заказ получился больше чем на 1000грн и мне ничего не положили. Зачем делать такие акции и ничего не ложите.

• Оксана

Бо його треба класти в кошик з товарами. Це в умовах прописано. Акція працює автоматично, а не на складі обирають кому класти, а кому ні. Ви умови читали?

Тетяно, доброго дня! Дякуємо за вибір та довіру. Нам прикро бути свідками даної ситуації, цінуємо Вас та надіємось, що проблема була вирішена та подальше використання засобів VICHY буде приносити тільки задоволення, комфорт та бажаний результат. Бажаємо гарного дня!

• Владимир Смирнова
    • Объем: 400 мл

Приехали домой с почты вскрыли коробку , а там не тот товар не виши а какая-то другая фирма очень сильно расстроились. Даже и не знаем что делать . Больше не будем такое покупать выбросили деньги на ветер . Вот что оказалось больше им нет доверия . Покупал для жены на новый год .

Переваги:
    Перепутали
    Недоліки:
    Перепутали

• Юлия Лякутина

Нужно проверять заказ - оплачивать же не обязательно наперёд. Розетка за 6 лет крайне частоно сотрудничества ни разу не обманула меня. Ошиблись скорее.

• Владимир
    • Объем: 200 мл

по всем параметрам качественный гель для умывания/очищения лица, использовать что бы освежиться, или что бы очистить лицо перед какой-то иной процедурой самое то. приятно удивило наличие бонусного пробника этого-же геля, хотя нигде не упомянуто) в целом - все как надо

Переваги:
    приятные и легкие ощущения на коже, медленно расходуется, чувствуешь себя принцессой после использования
    Недоліки:
    не замечено, хотел сказать дороговат но учитывая сколько прослужит такое количество, цена очень хорошая

Володимир, здрастуйте. Ми дуже раді, що Ви знайшли у нас хороший догляд для здоров'я й краси Вашої шкіри. Для досягнення кращого стану шкіри рекомендуємо Вам Normaderm гель використовувати в комплексі з Normaderm тоніком для звуження пор. Для зволоження шкіри доповніть Ваш догляд гель-бустером Mineral 89. Засіб треба наносити після очищення й тонізації шкіри обличчя. Завдяки легкій гелеподібній текстурі Mineral 89 швидко поглинається, тому прекрасно поєднується з усіма засобами основного догляду Vichy за шкірою. Щоденний гель-бустер посилює пружність та зволоження шкіри обличчя, завдяки вмісту 89% термальної води у поєднанні з гіалуроновою кислотою. Рекомендуємо наносити гель-бустер Mineral 89 перед основним доглядом. Бажаємо Вам гарного дня!

• Георгий Матвеев
    • Объем: 200 мл

Георгій, вітаємо! Дякуємо за відгук та довіру. Пам'ятайте, що бренд VICHY має гаму Homme по догляду за шкірою чоловіків. Оберіть для себе засоби для та після гоління, продукти для очищення шкіри тіла або догляд навколо очей. Бажаємо здоров'я!

• Валерія
    • Объем: 200 мл

Користувалась пробніком,дуже задоволена, забрав почервоніння і висипання, маю комбіновану чутливу шкіру. Гель дуже економний, чудово матує шкіру і очищує пори. Замовила повну версію. Цікавить чи подарунок гель 50 мл. додається автоматично чи його потрібно додавати в корзину?

Переваги:
    Забрав почервоніння, висипання, матує, очищує до скрипу
    Недоліки:
    Інколи сушить шкіру, використовую гель бустер 89

Валерія, вітаємо! Щиро вдячні за відгук та довіру. Дозвольте познайомити Вас з новинкою VICHY - Mineral 89 концентрат з пробіотичними фракціями для відновлення і захисту шкіри обличчя. Сприяє відновленню бар'єру шкіри та підсиленню її захисних/імунних властивостей із видимими результатами на шкірі: природне сяяння більш помітне, шкіра виглядає більш наповненою вологою - лінії зневоднення виглядають розгладженими. Має протизапальний та заспокійливий ефект. Застосовуйте як етап №1 по догляду за шкірою. Бажаємо краси та здоров'я!

• Карина Петрова
    • Объем: 200 мл

Я заказывала в стеклянной баночке!
    Не понимаю почему пришла в другой.
    На картинке совсем другая упаковка(((

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

Каріна, вітаємо! Дякуємо за відгук та довіру. Рекомендуємо не нехтувати другим етапом очищення шкіри - тонізацією. Оберіть Normaderm тонік для обличчя потрійної дії, що звужує пори, для проблемної чутливої шкіри. Засіб звужує пори, покращує поверхню шкіри. Активні інгредієнти забезпечують ефект пілінгу, очищають пори, матують шкіру обличчя. Поверхня шкіри вирівнюється. Бажаємо здоров'я!

• Наталия Бенькова
    • Объем: 200 мл

Забрала сегодня гель. Прислали не в бутылочке с дозатором, а в обычном тюбике, что не очень удобно. Хотя на картинке совершенно другой формат. Не очень приятна данная ситуация

Наталія, вітаємо! Вдячні за довіру та вибір. Рекомендуємо не нехтувати другим етапом очищення шкіри - тонізацією. Оберіть Normaderm тонік для обличчя потрійної дії, що звужує пори, для проблемної чутливої шкіри. Засіб звужує пори, покращує поверхню шкіри. Активні інгредієнти забезпечують ефект пілінгу, очищають пори, матують шкіру обличчя. Поверхня шкіри вирівнюється. Бажаємо здоров'я!

• Юлия Глушко
    • Объем: 200 мл

Хороший гель, шкіру після використання не стягує і не сушить, має приємний аромат, от тільки,як на мене консистенція рідкувата

Переваги:
    Хороший гель, шкіру після використання не стягує і не сушить
    Недоліки:

Юлія, доброго дня! Вдячні за чудовий відгук. Дуже цінуємо Ваші високі оцінки. Для досягнення найкращого результату радимо в комплексі використовувати Normaderm тонік для обличчя потрійної дії, що звужує пори, для проблемної чутливої шкіри. Та рекомендуємо познайомитися з новинкою VICHY - Mineral 89 концентрат з пробіотичними фракціями для відновлення і захисту шкіри обличчя. Засіб сприяє відновленню бар'єру шкіри та підсиленню її захисних/імунних властивостей із видимими результатами на шкірі: природне сяяння більш помітне, шкіра виглядає більш наповненою вологою - лінії зневоднення виглядають розгладженими. Має протизапальний та заспокійливий ефект. Застосовуйте як етап №1 по догляду за шкірою. Бажаємо краси та здоров'я!

• Маргарита Поташна
    • Объем: 200 мл

Маргарита, вітаємо. Для нас приємно те, що Ви обираєте бренд Vichy. Щоб забезпечити кращий стан шкіри, використовуйте комплексно продукти гами Normaderm. Бажаємо Вам привабливості!

• Катерина
    • Объем: 200 мл

Гель пришёл в тюбике, а не в бутылочке с дозатором.
    Это не так удобно в эксплуатации.
    Но с функцией очистки отлично справляется.

Катерина, вітаємо. Дякуємо за відгук. Ми дуже раді, що у нас Ви знайшли засіб, що підходить Вашій шкірі. Для кращого ефекту рекомендуємо комплексно використовувати засоби гами Normaderm. Зверніть Вашу увагу на термальну воду Vichy. Термальна вода вулканічного походження з унікальною формулою з 15 мінералів зміцнює, відновлює шкіру, нормалізує рН, підсилює бар'єрно-захисні функції шкіри. Шкіра виглядає більш здоровою на вигляд. Підходить для чутливої ​​шкіри дітей і дорослих. Бажаємо Вам краси!

• Анжелика Жолудь
    • Объем: 400 мл

Отличный гель.Все время мучилась с кожей(сыпь,прыщи,угри) Но как стала пользоваться Vichy ,все прошло.При ежедневном пользование уходит воспаление,тон кожи становится ровный .Конечно дороговато ,но оно того стоит.Расход небольшой,поэтому на долго хватает

Переваги:
    Качество и эфективность

Анжеліка, добрий день. Ми раді, що Ви помітили як покращився стан Вашої шкіри. При виборі засобів по догляду за шкірою, важливо дотримуватися використання комплексу, щоб досягти бажаного результату. Рекомендуємо доповнити ритуал догляду Normaderm Phytosolution щоденним флюїдом подвійної дії для жирної, схильної до недоліків шкіри. Щоденний зволожувальний флюїд для жирної, схильної до недоліків шкіри на основі дерматологічних інгредієнтів натурального походження зменшує недоліки та зволожує шкіру. Забезпечуйте глибоке очищення шкіри 1-2 рази на тиждень Normaderm засобом 3 в 1 для очищення обличчя. Три методи використання: 1. Очищення 2. Скраб 3. Маска. Саліцилова та гліколева кислота у складі дбайливо очищають шкіру та мають бактерицидну дію. Вирівнює поверхню шкіри та усуває жирний блиск завдяки вмісту 25% глини та цинку. Бажаємо досконалості Вашій шкірі!

• Ирина Фучеджи

Спасибо Розетке, всё супер❤️

Ирина, здрастуйте. Для нас приємно те, що Ви обираєте торгову марку Vichy. Бажаємо Вам чарівності!

• Анна Калашник

Очень экономичный расход!
    Очень классно пахнет!
    Хорошо очищает.
    Используем всю баночку - дополним отзыв, как подействует на кожу

Анна, вітаємо Вас. Чудово, що засіб підійшов Вашій шкірі. Разом з іншими засобами гами Normaderm Ваш догляд буде ще ефективніше. У період сонячної активності обов'язково захищайте шкіру обличчя від негативного впливу сонячного випромінювання. Обирайте Capital Soleil сонцезахисний матуючий крем 3 в 1 для жирної проблемної шкіри SPF50+. Бажаємо Вам приємного використання!

• Вадим Савченко

Четкий гель
    Взял для любимой жены то говорит что супер.

Переваги:
    Все на высшем уровне,аромат на любителя
    Недоліки:

Вадим, раді вітати. Дякуємо Вам за відгук. Для покращення ефекту рекомендуємо звернути увагу на Normaderm засіб 3 в 1 для очищення обличчя. Багатофункціональний засіб надає шкірі здорового вигляду, значно покращує і освіжає колір обличчя. У складі засобу — збалансоване поєднання активних інгредієнтів з ефектом пілінгу, заспокійливих компонентів і глини 25% концентрації. Бажаємо Вам досконалості!

• Євгенія Стрілець
    • Объем: 200 мл

Довго думала, шкіра в мене жирна і часто бувають червоні прищіки.

Переваги:
    Економний, не сушить шкіру, приємно пахне, після нього обличча м'яке и гладеньке, не таке жирне. Використовую вранці і ввечері.
    Недоліки:

Євгенія, вітаємо. Нам дуже приємно читати ваш чудовий відгук. Щоб забезпечити кращий стан шкіри, використовуйте комплексно продукти гами Normaderm Phytosolution. Після делікатного очищення використовуйте Normaderm Phytosolution щоденний флюїд подвійної дії для жирної, схильної до недоліків шкіри. Для покращення ефекту основного догляду доповніть свою рутину Normaderm засобом 3 в 1 для очищення обличчя. Багатофункціональний засіб надає шкірі здорового вигляду, значно покращує і освіжає колір обличчя. У складі гелю — збалансоване поєднання активних інгредієнтів з ефектом пілінгу, заспокійливих компонентів і глини 25% концентрації. Бажаємо гарного дня і здоров'я Вашій шкірі!

• Ольга Пологова
    • Объем: 400 мл

Дуже гарно очищує, але після висихання шкіра трошки "зтягнута". Користуюсь тоніком цієїж серії

Переваги:
    Якість
    Недоліки:
    Аромат хоч і не"сильний", досить приємний, але може не всім сподобатись(трав'яний/хвоя)

Ольга, добрий день. Раді, що Ви знайшли чудовий засіб для краси та здоров'я Вашої шкіри. Жирна шкіра потребує інтенсивного зволоження, як і будь-який інший тип шкіри. Подаруйте заряд зволоження за допомогою Mineral 89 зміцнюючої тканинної маски для відновлення шкіри обличчя. Маска створена на основі 89% термальної води вулканічного походження, гіалуронової кислоти натурального походження та фібри альгінатних водоростей. Бажаємо краси Вашій шкірі!

• Валентина Гордійчук
    • Объем: 400 мл

Чудово очищує схильну до жирності шкіру

Переваги:
    Якісний
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Представитель поставщика

Валентина, вітаємо. Нам дуже приємно читати ваш чудовий відгук. Щоб забезпечити кращий стан шкіри, використовуйте комплексно продукти гами Normaderm Phytosolution. Після делікатного очищення використовуйте Normaderm Phytosolution щоденний флюїд подвійної дії для жирної, схильної до недоліків шкіри. Для покращення ефекту основного догляду доповніть свою рутину Normaderm засобом 3 в 1 для очищення обличчя. Багатофункціональний засіб надає шкірі здорового вигляду, значно покращує і освіжає колір обличчя. У складі гелю — збалансоване поєднання активних інгредієнтів з ефектом пілінгу, заспокійливих компонентів і глини 25% концентрації. Бажаємо гарного дня і здоров'я Вашій шкірі!

• Юлия Глушко
    • Объем: 200 мл

мені цей гель сподобався, добре очишає, має в"язку консестенцію і приємний запах

Переваги:
    дієвий

Вітаємо Вас. Дякуємо, що поділилися враженнями після використання засобу. Після очищення шкіри використовуйте тонік Normaderm для повноцінного очищення. Засіб гарно звужує пори. Протирайте шкіру тоніком одразу після вмивання. Наносити на ватний диск . Також доповніть догляд матуюючим спреєм Normaderm, який має накопичувальну себорегуюючу дію. Здоров'я Вашій шкірі.

• Сергей Бондарев
    • Объем: 400 мл

Лучшая умывалка, которой пользуется вся семья уже долгое время

Переваги:
    Хороший запах, эффективный
    • Представитель поставщика

Сергей, добрый день. Рады Вашему теплому отзыву. Чтобы обеспечить лучшее состояние кожи, используйте комплексно продукты гаммы Normaderm, дополните свой уход продуктами этой линейки: Normaderm тоник для лица тройного действия, который сужает поры, для проблемной чувствительной кожи и Normaderm Phytosolution ежедневный флюид двойного действия для жирной, склонной к недостаткам кожи. Здоровья Вашей кожи!

• Алёна Мельник
    • Объем: 400 мл

Для сухой, но при этом склонной к высыпаниям кожи - самое то!

Вітаємо Вас. Чудово, що засіб підійшов Вашій шкірі. Запорука здоров’я та краси шкіри – це її очищення. Дійсно гель має делікатну структуру та не травмує шкіру під час вмивання. Доповніть очищення засобом 3 в 1, який ви зможете використовувати як маску і як скраб. Також в гамі Normaderm є матуючий спрей з накопичувальною себорегулюючою дією. Здоров'я Вашій шкірі.

• Светлана Берлизова
    • Объем: 200 мл

В принципе мне нравится,лицо становится лучше.

Переваги:
    Только из за того,что это виши,уже должно помочь или улучшить ситуацию с лицом.
    Недоліки:
    Конечно цена,но увидела скидку,поэтому купила.

Светлана, раді вітати. Ми вдячні Вам за позитивний відгук. Щоб забезпечити кращий стан шкіри, використовуйте комплексно продукти гами Normaderm: очищення, етап тонізації шкіри обличчя й основний догляд. Зверніть Вашу увагу на Vichy Dermablend Covermatte SPF 25. Пудра для обличчя з матуючим ефектом приховує недоліки - прищики, почервоніння, і вирівнює рельєф шкіри.  Засіб рекомендується для дівчат з чутливою, жирною і проблемною шкірою. Бажаємо Вам гарного дня!

• Проценко Валерия
    • Объем: 200 мл

Покупала средство на другом сайте и оно меня разочаровало. Для жирной кожи необходимо тщательное очищение, а гель подошёл бы больше сухой коже. Еле-еле смывает гидрофильное масло. Для утреннего умывания может и подойдёт, но хорошего очищения не ждите.

Переваги:
    Экономный расход
    Недоліки:
    Плохо очищает кожу, не подходит для жирного типа

Доброго дня, Валерія. Вдячні за Ваш відгук. Для ефективного догляду за шкірою радимо Вам використовувати в комплексі засоби гами Normaderm. Завершуйте етап очищення тоніком Normaderm, який забезпечить ефект пілінгу, очистить пори, матує шкіру та підготує її для нанесення подальшого догляду. В якості основного догляду радимо Normaderm Phytosolution щоденний зволожувальний флюїд. Додаткове більш глибоке очищення забезпечуйте за допомогою Normaderm засобу 3в1 для очищення обличчя. Очищуючий засіб потрійної дії, який підходить до використання як очищуючий засіб, скраб та маска. Бажаємо краси Вашій шкірі!

• Богдан Казімірчук
    • Объем: 200 мл

Доволі класний за свою ціну..
    Спочатку підсушував шкіру,але через тиждень шкіра підлаштувалася і підсушування відчував ледь ледь. Шкіра жирна. Жир прибирав,тому виконував своє завдання !

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Перший тиждень підсушував,але згодом шкіра привикла або перестав замічати !

Богдан, доброго дня! Дякуємо, що обираєте бренд VICHY. Рекомендуємо доповнити Ваш догляд за шкірою Normaderm Phytosolution щоденним флюїдом подвійної дії для жирної, схильної до недоліків шкіри. Засіб інтенсивно зволожує шкіру протягом дня. Застосовуйте флюїд зранку та ввечері після очищення та тонізації засобами з гами Normaderm. В якості додаткового догляду оберіть термальну воду VICHY, яка зміцнює захисний бар'єр шкіри, дарує відчуття зволоження та свіжості. Бажаємо Вам здоров'я і краси!

• Машка Смайл
    • Объем: 200 мл

Гель дууже сподобався,для жирної шкіри підійшов ідеально.Густий ,концентрований,приємний запах для вмивання достатньо капельки.

Переваги:
    Допоміг при висипах.Супер для жирної і комбінованої шкіри.Не виклика алергії.
    • Представитель поставщика

Марія, дякуємо за вибір бренду La Roche-Posay. Для досягнення кращого стану шкіри рекомендуємо комплексно використовувати продукти з гами Normaderm: гель для глибокого очищення, тонік і щоденний флюїд. Бажаємо гарного дня!

• Захарова Карина

Гель отличный

Переваги:
    Убирает прыщи
    • Представитель поставщика

Добрый день! Благодарим Вас за выбор бренда Vichy. Для достижения лучшего состояния кожи рекомендуем комплексно использовать продукты из гаммы Normaderm: гель для глубокого очищения, тоник и ежедневный флюид. Дополните свою рутину по уходу за жирной, склонной к недостаткам кожей с помощью нового Normaderm Phytosolution матирующего спрея с длительным эффектом для уменьшения жирного блеска комбинированной и жирной кожи. Желаем Вам здоровья и красоты!

• Тетяна Бичок
    • Объем: 400 мл

Тетяна, здрастуйте. Дякуємо Вам за високу оцінку. Використання комплексного догляду гами Normaderm забезпечить кращий результат. Доповніть Ваш догляд засобом Normaderm Phytosolution флюїд. Щоденний зволожувальний флюїд розроблений для жирної, схильної до недоліків шкіри. Засіб зменшує недоліки, зволожує шкіру, відновлює та зміцнює захисний бар'єр шкіри. Вітамін CG, що входить до складу, надає протизапальну дію та запобігає постакне-пігментації. Саліцилова кислота натурального походження екстрагована з листя гуалтерії  надає кератолітичну дію. Легка текстура флюїду швидко поглинається та забезпечує тривале відчуття свіжості. Бажаємо Вам краси!

• Ізотов Дімітрій
    • Объем: 200 мл

Гель отлично очищает кожу и при этом абсолютно не сушит её. Не содержит ни красителей, без запаха.

Доброго дня. Дякуємо, що ділитеся враженнями після використання продукту. Рекомендуємо доповнити очищення тоніком, який добре звужує пори. Наносьте на ватний диск та протирайте шкіру після кожного вмивання. Також спробуйте скраб 3в 1, засіб можна використовувати як маску та як скраб. В складі є біла глина , яка добре очищує та звужує пори шкіри . Здоров'я Вашій шкірі.

• Ізотов Дімітрій
    • Объем: 400 мл

Бутылочка имеет удобный дозатор, мне хватает одного нажатия для разового применения. При этом гель слегка пенится, меняя свою консистенцию.

• Представитель поставщика

Добрый день. Мы признательны Вам за положительный отзыв. Использование комплексного ухода гаммы Normaderm обеспечит лучший результат. После полного этапа очищения рекомендуем использовать Normaderm Phytosolution ежедневный флюид двойного действия для жирной, склонной к недостаткам кожи. Средство, на основе дерматологических ингредиентов натурального происхождения, уменьшает недостатки и увлажняет кожу. Восстанавливает и укрепляет защитный барьер кожи, увлажнение 24 часа. При проблеме жирного блеска, отличным решением будет использование нового Normaderm Phytosolution матирующего спрея с длительным эффектом для уменьшения жирного блеска комбинированной и жирной кожи. Желаем Вам совершенства!