Вода є невіддільним складником життя на планеті. Від її чистоти безпосередньо залежить наше здоров'я, самопочуття й довголіття. Але, на жаль, проточна вода непридатна для пиття. Тому сьогодні більшість українських і закордонних виробників пропонують бутельовану воду, яку можна не тільки пити, але й використовувати для приготування їжі.

Бутельована питна вода: різновиди й особливості

Для підтримання водного балансу, а також забезпечення доброго самопочуття й міцного здоров'я, лікарі рекомендують дорослій людині щодня випивати 2-2,5 літра чистої води. На сьогодні виробники питної води пропонують своїм покупцям два різновиди бутельованої рідини:

 • штучна — вода, приготовлена через багатоетапне очищення;
 • натуральна — мінеральна вода, видобута з натуральних джерел завглибшки від 100 метрів.

Аби збагатити свій організм усіма необхідними вітамінами, мікро- й макроелементами, найкраще пити мінеральну бутельовану воду, добуту з артезіанської свердловини не менш ніж 250 метрів.

За ступенем мінералізації бутельовану питну воду можна розділити на три групи:

 • столова. В одному літрі такої води міститься не більш ніж 500 мг солей. Так само столова мінеральна вода може бути без газу (негазована) і з газом (насичена вуглекислим газом):
  • слабогазована — рівень вуглекислого газу не перевищує 0,3%;
  • середньогазована — до 0,4% вмісту вуглекислого газу;
  • сильногазована — понад 0,4% насичення вуглекислим газом.
 • Лікувально-столова. Питна вода, що містить від 500 до 1500 мг солей.
 • лікувальна. Рівень мінералізації перевищує 1500 мг.

Крім штучної й мінеральної води виробники пропонують також кисневу питну рідину. Вода, збагачена киснем, покращує роботу мозку, сприяє виведенню токсинів з організму, нейтралізує дію вільних радикалів, у такий спосіб сприяючи омолодженню організму, а також нормалізує апетит і процеси травлення. Зараз киснева вода популярна серед спортсменів і людей, які ведуть здоровий спосіб життя.

На що звертати увагу під час вибору питної води

Сьогодні купити питну воду можна, не виходячи з дому. Просто оформте онлайн-замовлення на сайті ROZETKA або телефоном та виберіть зручний спосіб доставки (кур'єром на адресу або до відділення пошти для самовивозу).

Вибираючи бутельовану питну воду, звертайте увагу на:

 • Етикетку, на якій має бути надана вся інформація про виробника, а також зазначений різновид і тип питної води.
 • Назва джерела, з якого здобута рідина, і його розташування.
 • Сертифікати, які підтверджують якість води.

Також під час вибору питної води важливу роль відіграє й тара, у яку розливають рідину. На нашому сайті в продажу є вода в скляних і в пластикових пляшках, а також жерстяних банках.

Замовити мінералку за доступною ціною можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент бутельованої мінеральної води відомих брендів: Borjomi, BonAqua, Buvette, Моршинська, Миргородська, Куяльник, Свалява, Поляна Квасова, Карпатська джерельна та інші. Ознайомитися з детальнішою інформацією, а також відгуками покупців можна в картці товару.

Показати ще 60 товарів