Віск для волосся — легендарна класика сучасного стайлінгу

Одним із класичних стайлінгових засобів є віск для волосся — найпоширеніший різновид. У первинному варіанті він призначений для моделювання, дає змогу створювати як прості, так і складні укладки, надавати об’єм, виділяти окремі пасма та виконувати ще низку завдань. Крім цього, забезпечує фіксацію в потрібному положенні. 

У сучасному варіанті ці б'юті-продукти також стають надійними помічниками з догляду. Згідно з відгуками, вони дбають не тільки про зовнішній вигляд, але і про стан волосся, якщо містять спеціальні активні речовини. Найчастіше склади збагачуються зволожувальними та поживними компонентами для м'якості, гладкості та здорового блиску міцного здорового волосся. Крім особливих, «вдосконалених» формул, сучасні засоби привертають великою різноманітністю. Вибрати й купити віск для волосся можна з урахуванням найрізноманітніших уподобань.

Основні типи засобів для укладання волосся:

 • Віск — традиційний варіант із доволі густою консистенцією, яку перед нанесенням потрібно розігрівати в руках (є підвиди, наприклад, текстурувальний спрей-віск). 
 • Паста для укладання — завжди готова до використання завдяки оптимальній консистенції, яка легко розподіляється.
 • Помада — засіб на водній основі схожий на м'яку пасту, на олійній основі має насичену жирну консистенцію. 
 • Моделювальна глина — схожа на пасту, тільки твердіша, має матовий ефект.
 • Бріолін — забезпечує абсолютну легкість укладання й надійну, але еластичну фіксацію, робить волосся гладким і блискучим.

Незалежно від типу, засоби бувають жіночими та чоловічими. У лінійці, орієнтованій на прекрасну половину людства, більше різновидів і з вираженішим ароматом. Продукти, які адресовані сильній статі, враховують потреби чоловічого волосся — жорсткого та менш піддатливого до укладання, часто не мають запаху. Завдяки спеціально розробленим формулам допомагають укладати навіть найбільш неслухняні пасма, завжди отримуючи потрібний ефект. Окремою категорією виступає суто чоловічий віск — найчастіше представлений у формі пасти або глини для укладання бороди та вусів.

Крім жіночих і чоловічих, є варіанти унісекс. Вони однаково підходять представникам обох статей, адаптовані до волосся будь-якого типу, допомагають моделювати різні зачіски та закріплюють результат. Всі вони різняться за своєю консистенцією і, відповідно, способом використання. Бувають тверді та рідкі воски для волосся, які однаково популярні:

 • Тверді — консистенцією схожі на дуже густий крем, батер із танучою консистенцією. Підходять для укладання сухих і вологих пасом, незамінні для екстравагантних зачісок. Формування скульптурних кучерів, чубчика й окремих пасом, створення ефекту ідеально гладкого важкого волосся — тільки частина завдань, які легко виконати з їхньою допомогою.
 • Рідкі — часто випускаються у форматі спрею. Використовуються для моделювання і фіксації різних коротких укладок, надають об’єм тонкому довгому волоссю, роблячи візуально пишним і густим. Вибрати відповідний продукт не становить труднощів: залежно від того, якого ефекту потрібно добитися. З кожним до снаги впоратися не тільки майстрам перукарського мистецтва, а й новачкам у цій справі завдяки простоті використання.

Як користуватися воском для волосся

Класичний засіб у твердій формі розігрівається теплом долонь для набування пластичності. Тільки після цього він без проблем наноситься, легко розподіляється за допомогою гребінця із широкими, рідкими зубцями, буквально обволікає кожну волосину.

Якщо консистенція рідка, все набагато простіше — лічені хвилини для розпилення й можна розпочинати укладання. Але цього разу є кілька нюансів. Стайлінговий продукт випускається у форматі спрею, що дає змогу максимально швидко розпорошувати його по всій довжині. Або в компактному флаконі без розприскувача. Тоді невелика кількість вмісту наливається на долоню, розтирається й рівномірно наноситься руками.

Всі воски для волосся, на відміну від засобів на водній основі, не засихають, даючи змогу впродовж дня «грати» зі стилем зачіски. Зазвичай для цього не потрібне повторне нанесення — досить проявити фантазію. 

Де купити якісний віск для волосся

До ваших послуг інтернет-магазин ROZETKA, де не становитиме труднощів вибрати відповідний варіант для створення зачісок будь-якої складності та з усілякими ефектами. Твердий, рідкий, у баночці або у формі спрею, глянсовий або матувальний, для жінок або для чоловіків, з легким або надсильним ступенем фіксації. На сайті представлені актуальні воски для волосся, відповідні актуальним потребам. Це продукція високої якості за демократичними цінами від таких популярних виробників:

 • Estel,
 • Wella,
 • American Crew,
 • PROFIStyle,
 • Goldwell,
 • Тафт і багатьох інших.

Брендові засоби зручні в застосуванні, не містять у складі важких силіконів чи мінеральних олій, діють без склеювання й обважнення. З їхньою допомогою створювати стильні та модні образи — одне задоволення, жодних проблем і завжди чудовий результат.

Показати ще 60 товарів