Сейфи сьогодні є не тільки в офісах, банках, на підприємствах, а й у приватних домоволодіннях і у квартирах. Однак не всі хочуть афішувати наявність таких сховищ. Окремішні моделі завжди на видноті та привертають зайву увагу. А ось сейфи, що вбудовуються, — оптимальний варіант.

Переваги вбудованих сейфів

Вбудовані сейфи призначені для прихованого зберігання важливих документів, грошових коштів, ювелірних прикрас. Їхньою головною перевагою можна назвати можливість маскування. Наприклад, вбудований стінний сейф може бути закритий від сторонніх очей меблевим гарнітуром. Варіанти, що розміщуються в підлозі, накриваються спеціальною фальшпанеллю. Крім того, великою перевагою вбудованих сейфів є те, що вони підходять для квартири будь-якої площі, позаяк не займають корисного простору.

Захист корпусу здійснюється завдяки стінам або перекриттю підлоги, тому товщина металу може бути невелика. Найнадійніший елемент — дверцята або передня панель. Вона максимально посилена, що забезпечує захист від зламу, вибивання або висвердлювання. Якщо передбачається розмістити сейф у стіні, то потрібно підбирати модель, глибина якої має бути меншою від товщини стіни мінімум на 10 см. Ідеальна ситуація, коли вбудований сейф монтується на стадії ремонту або будівництва.

Інтернет-магазин ROZETKA надає вибір вбудованих сейфів від виробників, що зарекомендували себе. У каталозі магазину можна знайти як місткий сейф-схованку для зберігання рушниці, так і менш габаритні варіанти, призначені спеціально для документів формату А4.

Як вибрати вбудований сейф

Сейфи встановлюють для захисту важливих цінностей від зламу або пожежі. Якщо говорити про зламостійкі сейфи, то вони мають класифікацію й клас від 0 до 10 — цей показник визначається в процесі випробувань. Під час випробувань сейфи зазнають зламу за допомогою низки інструментів — механічних, електричних або термічних. Кожна операція йде в супроводі хронометражу. Чим більше часу йде на проникнення в сейф, тим вищий клас виробу. Зазвичай зламостійкий сейф має в основі металевий короб, виготовлений зі сплаву. Далі йдуть навіси або шари, і чим більше шарів, тим складніше проникнення.

Вогнестійкі або вогнетривкі сейфи також зазнають випробувань, але вже на термічний вплив. Вони мають свою класифікацію й характеризуються температурними межами 30, 60, 90, 120 градусів і типом предметів, які передбачається зберігати — для паперу, фотоматеріалів, магнітних дисків. Вбудовані сейфи мають високу вогнестійкість ще й завдяки низькій теплопровідності матеріалів стін будівлі.

Перш ніж купувати вбудований сейф, потрібно визначитися з технічними можливостями його встановлення.

  • Перевірити, чи відповідає товщина стін або перекриттів глибині обраної моделі.
  • Визначитися з типом речей, які передбачається зберігати в сейфі.
  • Ретельно підійти до вибору замка — механічний, кодовий, електронний.
  • Вибрати оптимальний варіант кріплення — у підлозі, у стіні або кутовий.

В інтернет-магазині ROZETKA можна підібрати сейфи не тільки для будинку або для офісу. У каталозі також представлені спеціальні вбудовані сейфи для автомобіля. Автомобільний сейф — це надійний захист цінних речей, які не завжди зручно брати із собою під час виходу з машини. Інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір сейфів у широкому діапазоні розмірів і цін. Щоб не втрачати часу на пошук, магазин пропонує зручну панель фільтрів, де можна задати тільки актуальні параметри. Отже, залишається вибрати з декількох запропонованих варіантів. У пошуку можуть надати допомогу консультанти магазину. У режимі онлайн вони дадуть відповідь на всі питання.

Показати ще 60 товарів