Відгуки покупців про Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) 58

• Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) фото від покупців 6
  • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) фото від покупців 7
  • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) фото від покупців 8
  • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) фото від покупців 9
  • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730)

Найкорисніші відгуки

• Евгений

Хороший саундбар, увесистый. Не ожидал ничего сверх-естественного так и получилось:) достаточно настроек, понравилось обьемное звучание (в сравнении со встроеными колонками телека, появился наконец-то насыщенный и обьемный звук, особенно это заметно на музыкальных канал и в НD качестве. Басс есть, он регулируется, его хватает с головой! самое главное, что смог настроить ругулировка с пульта телевизора LG, ато переключать каналы на одном а громость ругулировать на другом пульте - хуже не придумаешь. Кстате, при выключении телевизора саундбар тоже выключается и при включении соответственно включается.
    Если не было скидки - цена была бы не оправдана. Покупкой доволен

Переваги:
    много настроек звука, хорошее качество, возможность управлять с пульта телевизора
    Недоліки:
    не нашел
    • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) фото від покупців 1

Всі відгуки

• Вороняк Богдан

У мене питання до представника - я купив цей товар, але не можу підключити до свого ТV-ergo,бо немає сумісних підключень. Ergo немає HDMI виходу, ні оптоволокна,Чи існує хоч якийсь спосіб підключитись до даного телевізора???Дякую. YAMAHA YAS-108 до тv-ergo.

• Александр Горбовцов

Вихід на навушники з телевізора на вхід саундбара

• Алексей Шавра

Качество звука за свои деньги на вісоте

Переваги:
    цена
  • Сергій Волковський

#моярозпаковка
    Огляд Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730) .
    Відмінна модель soundbara з інноваційними функціями: виведення дикторського тексту та діалогів на передній план; 3D surround; сенсорне курування. Пристрій сприяє підвищенню чіткості звучання всіх переглядаючих фільмів, телевізійних шоу, спортивних трансляцій й новин. Саундбар обладнаний двома вбудованими сабвуферами (функція необхідна для насолоди насиченими глибокими басами, не підключаючи для цього окремий сабвуфер). Чудова комплектація товару, включаючи оптичний кабель та 2-х мірний картонний макет для зручності розмітки отворів у стіні. Рекомендую щодо покупки. Дякую РОЗЕТЦІ за сервіс.

Переваги:
    Хороший звук, виразні регулювання, прекрасний мануал.
    Недоліки:
    Немає взагалі.
    • Yamaha YAS-108 Black (YVAM6730)
  • Андрей Иванов

Какая версия пршивки на данный момент установлена на саундбаре? Нужно ли будет обновлять к актуальной версии? Ответьте представители компании.

• Сергій

Супер soundbar.
    Виправив звук телевізора. На жаль в телевізорі зараз звук тільки для новин :(((.
    Баси - відмінні. Багато різних налаштувань. Задоволений невеликій скидці.

Переваги:
    все супер
    Недоліки:
    пилюка пристає
  • Натали

Добрый день. Подскажите пожалуйста, подойдёт ли к Телевизору Samsung UE43RU7470UXUA.

• Представитель поставщика

Добрый день. Да, подойдет к вашему телевизору. Хороших вам покупок.

• Микита Кожум'яка

Це особисто моя думка і можливо в вас ідеальний товар, а в мене бракований, хотя він не тягне на брак як такий з глюками і лагами, але все ж неприємний присмак залишився. В користуванні менше 2х місяців, стояв вибір між цим саундом і LG SK5, на момент покупки різниця в ціні між ними була 1000 +- 200грн (LG був акційним) і тепер я розумію, шо дуже переплатив по факту ні за шо, бо з власного досвіду бачив дешевші саудбари але з окремими сабвуферами і можливості і тут і там почті однакові. Мене зацікавила універсальність 2в1 + купа роз'ємів + купа кодеків і в моєму випадку направлений звук вверх був особливо потрібним.Повівся також на хороші відгуки і пожалів, все таки цей саундбар вроді на самому ціновому дні в лінійці Ямахи, тому очікувати від нього чогось було зайвим але я все ж надіявся на удачу, все таки фірма орієнтується на аудіо і уви, пролетів) саунд поїв мені нервів огого скільки і особисто для мене Ямаха тепер в моєму списку "Триматися подалі" і саунд продовжує моментами це робити, їсти мої нерви і до сьогодні, основна його проблема особисто в мене, це ввімкнення через HDMI разом з ТВ, тобто я вмикаю ТВ і чекаю саундбар, а він і не планує вмикатися, інструкцію перечитав 3 рази якшо не більше, натискав різні комбінації на пульті саунда, тримав відповідні кнопки по 3 секунди як пише мудра книжка, вмикав і вимикав ТВ, перелазив всі налаштування в ТВ (СЕС і тому подібне), відключав всі кабелі і відключав від розетки але нічого не відбувалося, прошивка остання 9 версія. Близько тижня назад він почав вроді б працювати як потрібно, тобто проблема сама пройшла але все ж інколи я замічаю, шо ТВ ввімкнувся і саунд вроді б теж загорівся і сам ТВ каже, шо звук пішов на саунд але його нема і тільки коли натиснеш на пульті саунда кнопку HDMI (при тому, шо виведення звуку через HDMI стоїть пріорітетним, я робив все як каже інструкція, ніякими Блютусами і оптикою я не користуюся, живу сам, тому ніхто не може переключати канали виводи звуку), і якшо Ямаські боги дадуть добро, звук полиється з нього. Перехід в авторежим очікування я відключив, в такому випадку шансів не нервуватися і все буде добре, стає втричі більше але але) До речі звук починає виводитися з затримкою в 1 секунду, тобто вмикаєш наприклад пісню і ти мусиш чекати 1-2 секунди поки піде звук, це дивно, я мав багато саундів але таке бачу вперше. Об'ємний 3D звук хоть і звучить досить достойно і цікаво, дійсно є якесь віддалене звукове оточення і він завжди в мене ввімкнений але цей звук більше схожий на звук з бочки, тобто дуже добре чути ехо моментами або якшо вслухатися, я б сказав навіть занадто чути це відлуння. Цей саунд не чорна біда чи гірше бути вже не може але і чогось такого з ефектом вау немає, знову ж таки за такі великі гроші, хотілося б шоб залишилося більш приємне враження)

Переваги:
    2в1, колонки + сабвуфер в одному корпусі, відповідно потрібна тільки 1 розетка, ціла купа роз'ємів для підключення + окремий вихід на сабвуфер, великий набір кодеків які дійсно змінюють звук на краще. Доволі проста в користуванні програма для смартфону, все елементарно просто налаштовується в саундбарі через телефон.
    Недоліки:
    На пульті немає кнопок шоб перемикати музику коли телефон підключений по блютуз, це просто нонсенс, маю простий і дешевий саунд з окремим сабом Hisense HS218 і там я звик до того, шо можу пультом переключати треки, де б телефон не валявся, а тут ... "ужос", просто "ужос"або я просто погано читав інструкцію і можливо якісь не підписані для цього діла кнопки це вміють. Багато проблем з підключенням через HDMI, саундом користуюся менше 2х місяців і негативу десь 70% і другий раз я б його не купив і нікому не порадив) Якість звуку середня, не вау і не погана але за такі гроші і від такої фірми я очікував набагато більшого, а отримав половину, якшо не менше) інколи сабвуферу не хватає частот чи не знаю як це правильно сказати, просто ти знаєш, шо ця після має ось такі баси, а на цьому саундбарі вони або взагалі ніякі або це якийсь салат і жалка пародія на бас але в фільмах все ок і з музикою таке не часто, просто є окремі треки які саунд не може стягнути як треба) USB тільки для прошивки і як я замітив навіть напруги там нема, бо ні один пристрій, флешка чи LED підсвітка не подали признаків життя. Відсутність екрану один з найбільших недоліків, ті лампочки бігають туда-сюда, блимають і не понятно, шо вони хочуть і шо робиться, зажали пару діодіків для екрану... ехх). Також наприклад Xiaomi Mi TV Soundbar за більше ніж вдвічі меншу ціну звучить по якості +- так само, чучуть програє в якості і потужності + менше басів але різниця в "ціна/якість звуку" там і тут точно не в 2 рази. І якшо Xiaomi перше враження про себе склав як "ого, це неочікувано добре", то Ямахи швидше як "і це все?!"
    • Александр Горбовцов

Спробуйте використовувати якісний кабель, краще версії 2.0. А ще визначте, який з роз₴ємів HDMI у телевізорі точно підтримує СЕС. У мене всі режими працюють (телевізор + саундбар, і коли через саундбар підключен тв-бокс), але так, спочатку трохи є затримка, далі все добре. І ще, інколи глюки можуть бути, коли контакт у роз₴ємі саундбара погіршується (порухав при уборці в кімнаті.) Якщо перепідключити роз₴єми наново, все знову працює.

• Александр Жук

Разочаровало качество звука - сплошная мешанина, никакой детализации. Даже JBL Flip 5 и Bose Companion 2 (из того что у меня есть) намного лучше звучат. Надеюсь в следующих версиях прошивки хоть как то поправят этот бубнеж, или хотябы эквалайзер в программу настройки добавят.

Переваги:
    Чуть лучше чем динамики телевизора
    Недоліки:
    Посредственный звук.
  • Руслан Маковецкий

Дуже радий що вирішив придбати. Якість звуку значно краще ніж без нього, звук перестав бути пласким.

Переваги:
    Не займає зайве місце, легко розташувати і коли тв на ніжках і коли на стіні.
  • Руслан Маковецкий

Переваги:
    Не займає зайве місце, легко розташувати і коли тв на ніжках і коли на стіні.