Навіщо потрібні закладки для книг

Практично з першою появою паперових видань, на канцелярський ринок вийшла така дрібничка, як закладка для книг, згодом підкоривши книголюбів практичністю. В епоху сучасних технологій дедалі більшою популярністю користуються електронні ґаджети, які ніби витісняють книжки на задній план. Однак поки думка про повне забуття "друкованих друзів" здається абсолютно утопічною.

Доти, поки люди ходять у бібліотеки і книжкові магазини, залишаються актуальними й закладки для книг. Часто, почувши це словосполучення, на думку спадають лише старі радянські аналоги, паперові та громіздкі. Вони часто м'ялися й були незручні у використанні. Трохи пізніше асортимент продукції збагатився більш просунутими різновидами. Покращився й урізноманітнився дизайн, конструкція повністю змінилася. Закладати сторінки стало набагато комфортніше і зручніше. Однак і тут розвиток товару не закінчився.

Сучасні закладки для книг є поєднанням практичності, надійності й зовнішньої привабливості. Зовні вони далекі від минулих варіацій. Конструкція предмета проста. Основна частина схожа на довгий тоненький штир, на верхівці якого й розташована закладна деталь.

На противагу предкам, сучасні моделі складно втратити або зіпсувати завдяки міцним матеріалам. Найчастіше виробники зупиняються на металі, він має надмірну міцність, тож зламати його буде важко, а гучний звук у разі падіння на землю точно дасть знати про себе навіть найнеуважнішому господареві.

Що стосується зовнішньої складової, то дизайнерські рішення часом дивують або навіть шокують різноманітністю й незвичністю. Декор цього аксесуара буває двох видів. Найчастіше трапляються примірники з підвісками. Містяться вони на верхньому кінці конструкції, щоб під час закладання брюлики трохи звисав, ідентифікуючи закладене місце. Бувають товари абсолютно різними. Кожен споживач задовольнить свій смак, це можуть бути невеликі рибки, сердечка або щось інше.

Різновиди і як зробити правильний вибір

Особливої класифікації просто не існує. Але й без неї умовно виділяють кілька основних категорій. Зважаючи на зовнішні чинники, класифікується продукція для дівчаток і для хлопчиків. Дівчачі витонченіші. Бувають золотистими або сріблястими. Хлопчачі ж практично нічим не виділяються і виконують лише пряме призначення.

Для кожного з батьків найважчим випробуванням стають збори в школу. Молоді мама й тато намагаються забезпечити дитину всім найнеобхіднішим. Шкільні закладки для дітей — те, що точно стане корисним ґаджетом за шкільною партою. Вони відповідають за зовсім інший функціонал, ніж звичайні варіації. Безсумнівно, головним призначенням також буде запам'ятовування останньої прочитаної сторінки. Але у випадку зі шкільними посібниками ситуація трошки інша. Старі сторінки вже немолодих підручників потребують ретельного догляду. Пошкодити їх легко, а привести до ладу, на жаль, практично неможливо. Ці закладки для книг не заподіють стареньким навчальним матеріалам ніякої шкоди. Розташувавшись під самим коренем, зовсім не будуть стикатися зі сторінками.

Як вибрати з такої великої товарної лінійки — питання складне, але вирішуване. Потрібно відштовхуватися від самого книголюба. Для чоловічої й жіночої статі є лінійки продукції, що повністю відповідають гендерним відмінностям. Також до цього пункту належить і вік споживача. Для різних вікових категорій дизайнери й декоратори створили окремі лінійки. Дитячому віку будуть цікаві зображення мультиків або казкових героїв, а серед дорослих популярні фільми, аніме, комікси і просто красиві нейтральні товари.

Також важливо враховувати фірму-виробника. Зараз їх не так багато, але відмінності суттєві. Різні виробники характеризуються деталями й нюансами, щодо зовнішніх особливостей. Ціна у всіх випадках практично однакова.

Вибираючи, не треба нехтувати таким істотним чинником, як відгуки досвідчених покупців. У деяких випадках, це економить час, гроші й нерви. Крім цього, основним двигуном рішення має бути власний смак покупця.

Закладки для книг

Показати ще 60 товарів