Зубна паста — найважливіший елемент догляду за порожниною рота

Для підтримання гігієни порожнини рота в здоровому стані незамінна зубна паста, яка також має лікувальний і профілактичний вплив. Відтоді, як почалося регулярне виробництво в 70-ті роки 19-го століття, вона впевнено ввійшла в ужиток. І сьогодні належить до вкрай потрібних засобів для регулярного гігієнічного догляду за порожниною рота, без яких просто не обійтися сучасній людині. 

Вплив сучасної зубної пасти спрямований не тільки на очищення емалі від нальоту. Гарний продукт робить свіжим дихання і запобігає виникненню поширених інфекційно-запальних захворювань, працюючи в кількох найважливіших напрямах. Усе залежить від конкретного складу, що містить певний комплекс активних компонентів із різними властивостями для досягнення певних цілей.

Призначення зубної пасти:

 • Для чутливих зубів — характеризується низькою абразивністю, здатна пригнічувати нервові закінчення, у такий спосіб знижуючи інтенсивність болю, насичувати потрібними мінералами для зміцнення емалі.
 • Вибілювальна — допомагає повернути природну білину, створюючи освітлювальний ефект.
 • Від запалення ясен — ліпший продукт, використовується не тільки для профілактики, але й ефективний у боротьбі з кровоточивістю.
 • Від кровоточивості ясен — допоміжний лікувальний засіб, усуває симптом й запобігає розвитку пародонтозу.
 • Відновлювальна емаль — містить речовини для заповнення мікротріщин і відновлення пошкоджених зон.
 • Від пародонтозу — ефективний у разі серйозного захворювання, коли настає остання стадія запалення ясен, активно працює над усуненням причин хвороби.
 • Комплексний захист — має різнобічний вплив для свіжого дихання, міцної емалі та здорових ясен.

Зазвичай у зубної пасти однорідна консистенція, що зовні подібна до щільної маси. Різновиди для чутливих зубів випускають у формі гелю без абразивних частинок, що гарантує дбайливий вплив. Усі вони можуть бути гігієнічними, лікувально-профілактичними й лікувальними. Перші не мають лікувальних властивостей, другі запобігають різним захворюванням, треті націлені на боротьбу з наявними проблемами. Такі засоби пропонують десятки виробників, з-поміж яких найпопулярніші:

 • Colgate,
 • Lacalut,
 • Сплат,
 • Blend-a-med, 
 • Weleda,
 • Biorepair та ін. 

Можна вибрати й купити найрізноманітнішу зубну пасту. З фтором і без фтору, з кальцієм, із содою, із цілющими травами, від карієсу або, наприклад, від зубного каменю. Це якісні засоби з різними смаками й ароматами, звичайні й натуральні, класичні й новомодні чорні на основі деревного вугілля, для дорослих і дітей.

Особливості дитячих зубних паст

Засоби відомих і сповнених самоповаги брендів створюють з огляду на актуальні вимоги, які висувають турботливі батьки. Вони відрізняються від дорослих яскравими, барвистими, нерідко оригінальними упаковками й безпечним складом, позбавленим агресивних речовин. Такі зубні пасти особливо привабливі для малюків, мають цілющий вплив, не пошкоджують вразливої емалі й не травмують ясен.

Здебільшого дитячі зубні пасти призначені для різних вікових категорій. Одні годяться від народження й до 2 років, інші охоплюють вікову категорію 2-4 рочки, треті призначені для дітей старшого віку — від 4 до 8 років. Є спеціальні продукти для дівчаток і хлопчиків віком від 8 до 14 років. Вони максимально наближені до дорослих аналогів, відрізняючись нижчою концентрацією фтору й показником абразивності.

У каталозі ROZETKA можна підібрати й легко купити зубну пасту для кожного. Демократичні та привабливі ціни сприяють вигідній купівлі. Своєчасна доставка Україною за допомогою популярних служб залишає найкращі враження від шопінгу. Для тих, кому неприйнятні компроміси в питаннях першокласного сервісу й оптимального співвідношення ціна-якість, завжди відчинені віртуальні двері ROZETKA.

Показати ще 60 товарів