- ОЛЕКСАНДР В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Зеленый. Размер: 42.5
Це мої другі по рахунку кросівки даного бренду. Перші були бюджетні, але відходили і вогонь і воду, і на підставі цього вирішив придбати такі ж, але з більш дорожчого модельного ряду.
Дані кросівки дуже зручні , стильні та легенькі.
На спекотне літо в самий раз.- Достоинства:
- Стиль, якісь, зручність
- Недостатки:
- Відсутні.
- Максим Т***Продавец: Rozetka. Цвет: Светло-серый. Размер: 42.5
Очень рекомендую к покупке. Весьма недооценённые кросовки молодого бренда Under Armour. Лёгкие, стильные, в меру массивные с визуальной точки зрения, благодаря чему смотрятся на ногах очень хорошо. HOVR довольно игривый пеноматериал с неплохим возвратом энергии. Для тяжелых бегунов до 95 кг тоже отлично подойдут. Нога в них никуда не заваливается и это здорово! Я уже устал от переизбытка мягкости у других брендов... Из коробки могут поскрипывать! Необходимо разносить буквально час времени, после чего скрип пропадёт.
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный. Размер: 41
Матеріали якісні, зручність на рівні. Дизайн мінімалістичний, підходять до будь-якого спортивного одягу. Хороший варіант для бігу.
Соответствие полноте
Средняя
Соответствие по подъему
Средний
Соответствие размеру
Соответствует
- Наталья К***Продавец: Rozetka. Цвет: Зеленый. Размер: 42.5
Кросівки пахнули фарбою. Поверталася в магазин, перевіряла багато пар - жодного запаху в оригіналах немає.
Також здивувало, що в чоловічій розмірній сітці в магазині 40 розміру не існує, а на Розетці я замовила 40 чоловічі.
Засумнівавшись, чи це взагалі оригінал, відмовилася від покупки. Шкода. Ціна була дуже привабливою.- Достоинства:
- Бренд
- Недостатки:
- не впевнена, чи оригінал
- Максим Т***
Они не краской пахли) Это такой пеноматериал HOVR ) Их ещё называют кроссовками пенопластами в зарубежных источниках)
