Чудовий батут. Хороша інструкція, де все детально розписано. Складала я (мама) разом із дідусем. Але у коробці не було драбинки. В описі до товару вона вказана. На використання не впливає, але річ не дешева, тож мінус одна зірка.
Син задоволений і не вилазить з батуту) Дитині 2 роки і йому дуже подобається активно проводити час . Легко збирається, можна поставити в кімнату. Продавець швидко звʼязався та відправив товар, коробка не дуже велика( вага 9-10 кг)
Купували дитині 5 років на подарунок. Дитина у захваті. Чудовий батут. Продавця рекомендую. Щодо комплектації - в одній ніжці не просвердлено отвір під стійку. І ключ, який у комплекті не підійшов до збирання. А так, усе ОК!
Пише що в подарунок мʼячик, але нічого не було, але то дрібниці я вважаю. Все чудово. Дякуємо)