Отзывы покупателей о Напиток Vega Milk рисово-миндальный ультрапастеризованный 950 мл (4820192262088)

73 отзыва

• Шевченко Ольга

Моє улюблене , всі інші наче вода після цього, можна додавати у каву чи чай , готувати з нього какао , пити просто так

Достоинства:
    Смак, ціна
    Недостатки:
    Не виявлено

Доброго дня!
      Дякуємо, що поділилися відгуком.

• Анастасия

Нормальное молоко, под кофе идеально

Дякуємо за відгук!

• Ірина Петрусевич

Купила вперше, буду купувати і далі. Вимушена була відмовитись від звичайного молока, а додавати це молоко до кави - дуже смачно. От тільки пінки з неї майже нема, але то таке, мені головне - смак, пінку я маю з іншого молока)

Достоинства:
    Смачно до кави, якщо вам не можна звичайного молока
    Недостатки:
    Для мене - немає

Доброго дня!
      Рекомендуємо спробувати для густої пінки на каві нашу новинку Vega milk Soya, або спеціальну серію для кавомашин - Barista

• Ірина Петрусевич

Дякую за рекомендацію, але не бачу такого молока на розетці( може погано дивлюсь?)

• Елена Денисенко

Для кофе лучше не придумаешь

Достоинства:
    Отличный заменитель молока к кофе: без неприятного привкуса и горечи.
    Недостатки:
    Чуть бы дешевле .

Дякуємо за Ваш відгук.

• Іванна Дзюбан

Самое вкусное молоко из этой фирмы.
    (На втором месте с какао)

Дякуємо за ваш відгук! Нехай Vega Milk вам смакує!

• Данило Меранов

Купую не перший раз. Використовую для приготування ранкового коктейлю (банан+doTerra Protein). Також готую кафелатте кавамашиною - неймовірна пишна пінка! Рекомендую!

Достоинства:
    без лактози, мигдальний смак
    Недостатки:
    не помітив

Данило, доброго дня.
      Ми цінуємо наших споживачів і вдячні вам за ваш вибір.
      Наша продукція виготовляється з натуральних інгредієнтів і не містить доданого цукру, за виключенням шоколадного молока.
      Раді, що вам сподобалося наше мигдальне молоко, рекомендуємо Вам спробувати також вівсяне чи мультизлакове без додаткових інгредієнтів.

• Оксана Минихаирова

Пища богов !
    Очень вкусное. Максимально ореховое блаженство! На розетке отличные цены по акции . Спасибо.

Оксано, нам дуже приємно читати такі відгуки як ваш,
      Погоджуємося, Vega Milk рисово-мигдальный дуже смачний і дуже корисний.
      Ми радимо спробувати також інші смаки. вони теж пречудові!
      ПС: наш відділ зв’язків з громадськістю дуже просив написати вас на пошту [email protected] та залишити свої контакти.

• Евгения Жижина

Напиток идеален для гранолы, особенно с утра. Дочери нравится. Спасибо рекомендую.

Достоинства:
    Вкусно. Недорого. Разный ассортимент

• Константин Максименко

Покупал данное молоко в супермаркете, очень вкусное капучино с ним получалось, и решил купить в розетке как увидел акцию, взял 12шт, но на мое удивление и огорчение капучино приготовленное с него оказывается кислым, как будто скисшее молоко, по ходу прийдется выбросить, я в шоке!!!

Достоинства:
    То что с атб было вкусным
    Недостатки:
    С розетки по акции пить невозможно

Доброго дня.
      Ми цінуємо наших споживачів і вдячні вам за ваш вибір. На жаль, такої ситуації не повинно було б бути. В нас є спеціальне рисове молоко Vega Milk Barista, що надає густої пінки в кавамашині. Але і інші смаки можа додавати до кави. Можливо, до вас потрапив продукт неналежної якості. Вашу скаргу буде передано в відділ контролю якості. Для уточнення інформації надішліть нам, будь ласка, свої контакті дані та дату виробництва продукту на пошту PR-відділу [email protected]

• Екатерина Екатерина

Не вкусное.Капучино в кофемашине получилось ужасное с ним.

Достоинства:
    НЕТ
    Недостатки:
    Молоко свернулось в кофе
    • Іванна Дзюбан

Ну так любое растительное молоко свернётся...особенно овсяное

Доброго дня.
      Ми цінуємо наших споживачів і вдячні вам за ваш вибір. На жаль, такої ситуації не повинно було б бути. В нас є спеціальне рисове молоко Vega Milk Barista, що надає густої пінки в кавамашині. Але і інші смаки можа додавати до кави. Можливо, до вас потрапив продукт неналежної якості. Вашу скаргу буде передано в відділ контролю якості. Для уточнення інформації надішліть нам, будь ласка, дату виробництва продукту на пошту PR-відділу [email protected]

• Данило Меранов

Також використовую це молоко в кавамашині і до придбання кавамашини додавав в каву. Жодного разу не згорталось. Якщо ви перед тим використовували інше молоко, рекомендую щільно промити і спробувати ще раз.

• Алена Скотаренко

Вирішила спробувати, мені сподобалося. І як окремий напій, і для коктейлів,і до кави гарно пасує. Приємний аромат, солодкуватий присмак, як корисна альтернатива думаю чудово. Як на мій смак ,краще ніж вівсяне

Достоинства:
    Смачне
    Недостатки:
    Не знайшла

Доброго дня!
      Ви завжди можете ознайомитися з асортиментом продукції та новинами, завітавши на офіційний сайт бренду Vega Milk за адресою: vegamilk.com
      Або знайти Vega Milk у соціальних мережах. Там є цікаві рецепти, які вам мають сподобатися.
      Нехай рослинне молоко Vega Milk смакує вам і вашій родині :)

• Оксана Арканова

На удивление вкусный напиток. Он конечно отдаленно напоминает молоко, но приятный миндальный привкус радует. С учетом того что я теперь вынуждена пить безлактозные заменители, а молоко из этого разряда мне не понравилось абсолютно, то этот напиток станет отличным заменителем.

Достоинства:
    вкус

Оксано, доброго дня.
      Ми вдячні вам за ваш вибір Vega Milk. Наша продукція виготовляється з натуральних інгрідієнтів і не містить доданого цукру. Рекомендуємо Вам спробувати інші види нашого рослинного молока,наприклад, вівсяне чи мультизлакове без додаткових інгредієнтів, й обрати собі до смаку.
      Також ви завжди можете ознайомитися з асортиментом продукції та новинами, завітавши на офіційний сайт бренду Vega Milk за адресою: vegamilk.com
      Нехай рослинне молоко Vega Milk смакує вам і вашій родині :)

• Прасолова Анна

Ну очень вкусное молочко))) если его так можно называть. В меру жирное, не приторное, думала буду пить с кофем, но отлично заходит в жару просто налив в стакан)

Достоинства:
    очень вкусно
    Недостатки:
    не обнаружила

Анно, доброго дня!
      Хочемо подякувати вам за відгук!
      В спекотну погоду ви можете заморозити молоко у формочках для льоду, після чого – додавати лід у гарячу каву, це не вплине на смак чи якість продукту: він рівномірно розтане та розподілиться у напої. Або у холодну каву :)
      Смачних вам експериментів!

• Елена Грицкевич

Мы с сыном перепробовали много растительного молока. И именно это стало его любимым, которое он пьет с удовольствием. Причем именно этот вкус зашел на постоянное ура!

Достоинства:
    Приятная цена за нормальное качество
    Недостатки:
    Не обнаружила

Олено, ми задоволені і щасливі, що вам і сину так сподобався наш продукт!
      Наша продукція виготовляється з натуральних інгрідієнтів і не містить доданого цукру, за виключенням шоколадного молока. До речі, варто спробувати - воно дуже смачне :)

• Валентина

Мені дуже подобається саме Вега Мілк, те ж Немолоко чи Альпро далеко не таке смачне.
    Ще дуже сподобалась новинка - кокосове.
    Ціна на розетці дуже приємна

Достоинства:
    найсмачніше

Валентино, дякуємо!
      Заради подібних слів ми і працюємо :)

• Ткач Сергей

Мне понравилось , вкусный напиток напоминающий молоко

Сергію, дякуємо!
      Рекомендуємо Вам спробувати інші види нашого рослинного молока й обрати собі до смаку.

• Татьяна Гонтарева

Очень вкусное молоко и цена приятная

Дякуємо, нам дуже приємно!

• Анна Шпікула

Дуже смачне молоко, так як я відмовилась від тваринного молока, довго шукала якесь схоже по смаку. Ні рисове, ні вівсяне, ні гречане не зайшли, а от це, я в захваті, даю до кави, дуже приємний смак

Достоинства:
    Дуже ніжний і приємний смак, якщо давати до кави
    Недостатки:
    Ціна, в магазинах воно дорожче, дуже рада що на розетці дешевше

Доброго дня.
      Ми поважаємо ваш вибір і дякуємо, що серед інших рослинних обрали саме наше молоко!
      Рекомендуємо Вам також спробувати інші види нашого рослинного молока. Вони смачні :)

• Евгения Жижина

Очень вкусный продукт, особенно с гранолой идёт на ура. Дочь довольна. Спасибо рекомендую.

Достоинства:
    Качество за небольшие деньги

Євгеніє, доброго дня.
      Ми цінуємо наших споживачів і вдячні вам за ваш вибір.
      Раді, що вам і вашій донечці сподобалося наше мигдальне молоко, рекомендуємо Вам спробувати також вівсяне чи мультизлакове без додаткових інгредієнтів.

• Ксения

Любимое растительное молоко за свои деньги. Варю на нем и кашу, и напитки делаю. Довольно ненавязчивый вкус, хорошо пенится. Нравится состав

Достоинства:
    Цена, вкус
    Недостатки:
    Пока не обнаружила
  • Анна Грушевская

перешли на розслинне молоко всією сімейкойю, задоволенні всі, смачно та мабуть корисно

Достоинства:
    смачний
  • Наталия Шубина

Из данной серии это наверное самый вкусный.

Достоинства:
    Вкусный и полезный напиток
    Недостатки:
    Дорогой
  • Анна Томьюк

Отличный напиток как заменитель молока в кофе, нежный вкус, не перебивает кофе. Храниться долго в холодильнике, до недели. Рекомендую!

Достоинства:
    Долго храниться, вкус
    Недостатки:
    пока не нашла
  • Дарья Бедина

Растительное молоко хорошего качества

Достоинства:
    Сбивается в хорошую пенку для капучино, приятный вкус, на растительной основе, долго хранится, цена ниже чем в супермаркете
    Недостатки:
    Отсутствуют
  • Angelina Stelmakh

Люблю продукцию этой фирмы!

Достоинства:
    Растительное, подходит для готовки
  • Корнілова Анна

Купую партіями коли в акції:)))

Достоинства:
    Смачний, гарна пінка з лате і капучіно
    Недостатки:
    Дорого за повну ціну
  • Оксана Олейник

Вкусное молоко, добавляю и кофе и выпечку, и какао тоже очень вкусный

Недостатки:
    Не заметила
  • Наталія Holub

Дуже смачна заміна для тих, хто постує. Приємний солодкуватий смак із ароматом мигдалю.

Достоинства:
    Можна додавати в каву як молоко чи вершки
    Недостатки:
    Дуже солодке на смак
  • Оксана
  • Оксана Купчинская
  • Вероніка Левицька

приємне на смак рослинне молоко, також непоганий склад молока.

Достоинства:
    смачне молоко
  • Елена Дубенко

У ребёнка аллергия на белок коровьева молока, а рисовое молоко этой ТМ уже год спасает наш завтрак от слез и нервов. На воде каши не любит, а с этим молоком прекрасно ест, и прошу заметить : без добавления сахара! Спасибо Розетке за отличную скидку, затарились впрок ))

• Олена Новгородцева

смачне

Достоинства:
    молоко смачне
    Недостатки:
    не знайшла
  • Лілія

Дуже смачне молоко, дуже, дуже смачне.

Достоинства:
    Смак
  • Нечепоренко Ольга

Люблю добавлять в кофе растительное молоко! Отличный вариант.
    А вот какао на этом молоке, мое мнение, было слишком жирное

Достоинства:
    Хороший вариант замены молока
  • Наталия Витютнева

В Розетке всегда быстро,удобно и акции!Молоко супер!

Достоинства:
    Овсянка на этом молоке чудусная!И пить его вкусно!