Швейцарский нож Victorinox Nomad (0.8353.3)

Отзывы покупателей о Швейцарский нож Victorinox Nomad (0.8353.3) 43

Отличный нож.Понравился.
Достоинства: Качественный,очень острый.
Как ведёт себя сталь на клинке 420 или аналог эё?
Вадим Vadym
Так як і повинна себе вести неіржавійка - легко точиться, але й тупиться. Ріже більше геометрією клинка.
Ніж супер! Служить вже багато років. Беру з собою похід. В мене питання. Після походу ніж став брудним всередині. Його можна мити в посудомийці при 50° чи дозволено тільки ручне миття?
Пользуюсь данным ножом более 5 ти лет, отличное качество стали. В ноже есть все самое необходимое.
Достоинства: Отличный нож
#20648078
Ножик для по якості / розміру / набору інструментів нормальний, але система фіксації взагалі не сподобалася — хоч і на секунду, але потрібно підставляти палець під лезо, щоб відхилити фіксуючу пластину.

Імхо таку штуку (пластину, яку підпирає хвіст леза) якщо і робити, то вже як на моделях Ranger — з кнопкою збоку.

Поміняв на Picknicker.
Достоинства: Міцно зроблений, легкий, нормальний набір інстурментів
Недостатки: Не надто зручна і безпечна система фіксації
#19138000
один из лучших перочинных ножей
Достоинства: Качество, продуманность, удобство
Покупал эту модель лет 5 назад. Особо не мучил его, и до сих пор следов износа нет. Клинок клинком, но никто не оценил большую плоскую отвертку, она меня очень выручила, когда обычная отвертка не справилась.
Достоинства: Крепкий, отличная изначальная заточка, компактен, хороший функционал, хорошо лежит в руке.
Недостатки: Такой славный, что жаль использовать((((
Отличный нож, качество на высоте, стоит своих денег.
Рекомендую, ціна та якісь виправдовують себе на всі 100% .
Достоинства: Зручний, практичний, завжди допомагав у подорожах .
Недостатки: Не знайшов .
Купив це чудо пів року тому, одна із найвдаліших покупок. Замок працює добре, проте є невеликий люфт (якщо сильно натиснути із тупого кінця леза), на зручність користування це ніяк не впливає, так як відтворити це користуючись я не зміг. Порадувала міцність великої викрутки/відкривалки, яка має такий же замок як і основне лезо. Є невеликий мінус в тому, що рукоятка чорна і в траві загубиться легко, але це справа смаку, можна вибрати іншу модель із такими ж інструментами і червоною рукояткою або вчепити кольоровий шнурок. Основне лезо ріже добре, заводська заточка чудова. В загальному, всі інструменти показали себе із найкращої сторони, присутнє фірмове клацання при розкладанні. Єдиний мінус - шило відкривається досить туго, крім того воно не має отвору (що, власне, можна виправити). В будь-якому разі, ніж коштує своїх грошей.
Достоинства: Чудовий ніж, якість
Недостатки: Туго відкривається шило, яке не має отвору

Достоинства
Недостатки