Отзывы покупателей о Зарядная станция Vtoman FlashSpeed 300 / 300 Вт / 230 Вт⋅ч / LiFePO4
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не советую не кому , нет заявленного объема батареи, после зарядки повербанка на 20 000 ма.ч и телефона на 50% ,со 100% сел до 10% возврат не могу оформить потому что нахожусь в полевых условиях, надеялся на отзывы и добросовестных продавцов.
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Все
- Представник постачальника
Вітаю! Дякуємо за відгук. Звертаємо увагу, що для коректного відображення рівня заряду може знадобитися калібрування акумулятора. Рекомендуємо виконати кілька повних циклів заряджання та розряджання — від 100% до автоматичного вимкнення та повторно до 100%.
Після цього індикатор заряду зазвичай точніше визначає фактичний залишок ємності. Показник 10% після першого використання не обов’язково свідчить про невідповідність заявленої ємності. В іншому випадку зверніться в техпідтримку.
- Валерій Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав, на всяк випадок, для системи зворотнього осмосу. Була заряджена на 88 відсотків. Перевірив роботу фільтра - все працює. Потужності вдосталь.
- Достоинства:
- Невелика вага, зручне керування. При заряджання блок живлення не сильно гріється
- Недостатки:
- Не дуже зручно, коли блок живлення не в одному корпусі зі станцією. Така ситуація на багатьох станціях.
- Вероніка П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я спочатку скептично ставилась, і думала купляти чи ні, але він виправдав всі мої очікування за таку скромну ціну
- Достоинства:
- Швидка зарядка пристроїв
Гарне пакування(все прийшло цілим та непошкодженим) - Недостатки:
- Нема
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вищий клас
- Марина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
отлично . работаю мастером маникюра хватает на 2 клиента. и ещё остается для зарядки телефона
- Достоинства:
- маленький вес
- Недостатки:
- нет точной инструкции все познала методом тыка
