- Наталія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все добре, дякую!
- Представник постачальника
Наталія, вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук!
- ІгорОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий продукт відмінної якості.
- Достоинства:
- Великий об'єм за невеликі гроші.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Представник постачальника
Ігор, вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук.
- Надежда Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мені мило сподобалось. Шкіра після нього м'яка і ніжна, не сушить.
- Достоинства:
- Дозатор, зручно для використання
- Недостатки:
- Як для мене то немає
- Іван М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В цілому негативне враження про цей продукт. Запах мила більше схожий на сморід. Хіба псів милити. Для себе НЕ рекомедую.
- Недостатки:
- дозатор, запах, перебільшена вартість як за такий продукт
- Михаил П***Продавец: Rozetka
Удобно что есть дозатор, дозирует хорошо
Кожу рук не сушит, очищает хорошо, пенится для меня тоже нормально. - Іван Т***Продавец: Rozetka
Чудове антибактеріальне мило, особливо актуальне в теперішній час. Чудово бореться з бактеріями, сприяє загоєню ран і не сушить шкіру
- ИринаПродавец: Rozetka
Хорошее мыло. Приятный запах не сушит кожу. Антибактериальное действие руки остаются мягкими. Понравилось
