Отзывы покупателей о Маршрутизатор Xiaomi Mi Router AX3200 (DVB4314GL)

54 отзыва

• Дмитро Довжик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь другу неділю все влаштовує.

• Олександр Анциферов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ніколи не спішив писати відгук, але роутером повністю задоволений, мені як не досвідченому користувачу, налаштування було легке і зрозуміле, роутер перевершив мої сподівання.

Достоинства:
    Ціна відповідає рівню якості і функцій, легке налаштування.
    Недостатки:
    Поки не зустрічав.
  • Максим Дмитренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальний роутер. Вже похвалили всі, тому не буду про швидкість - особливо сподобалось, що в ньому стоять не дуже яскраві світлодіоди. В попередньому прийшлось заклеювати ізолентою... а цей і так не намагається видати себе за гирлянду.

Достоинства:
    Працює
    Недостатки:
    Не помітив
  • Артур Хазанюк

Роутер супер.

• Олег Рябоконь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший роутер, перед ним був Xiaomi ac2350 майже 3 роки теж дуже сподобався.
    При заявлених 128 можливих одночасно до нього підключених девайсів, тягнув легко 85 девайсів, більше не знайшов... Тому роутер хороший, мені сподобався, через і взяв цю новішу потужнішу модель, бо стару відправив родичам, де менші вимоги до роутеру...
    До речі тестував швидкість Гігабіту в домашка.нет видав 890/790...при тесті на тому ж провайдері 100 мб/с видав 95/95 мб/с...

• Ірина Подиряко

Рекомендую

Достоинства:
    Швидкість
  • Александр Рыбаченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прилад розрахований на одну кімнату. Біля нього інтернет літає. Заходжу в іншу кімнату і WiFi або працює на мінімалках, або взагалі зникає. Старий роутер бере аж на вулиці, але він не гігабітний.

Достоинства:
    Ціна, швидкий інтернет.
    Недостатки:
    Працює тільки в одній кімнаті.
    • Элина Каневская

Настройки проверьте

• Олександр Рибаченко

Налаштування перевіряв, виставляв різні регіони, тільки на Сінгапурі стало працювати у другій кімнаті без втрати сигналу. Можливо мені дістався бракований єкземпляр. Хтось знає який має бути робочій радіус wifi у цій моделі?

• Андрей Павленко

перевірте в налаштуваннях (через додаток mi wifi) є пункт сила сигналу, він за замовчуванням повинен бути сильний*, але раптом

• Оля Шандалко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший роутер, зрозумілий і легкий в настройці.

• Евгений
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свої гроші гарний варінт

Достоинства:
    Легко налаштувати. Стабільний сигнал
    Недостатки:
    Мала дальність wi-fi
  • Костянтин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Активував 4й протокол по найновішій інструкції з усім відомого сайта через Пітон скріпт, відкрив SSH, встановив OpenWrt, змінив регіон Панама з 27 dBm підсиленням на обох діапазонах. Все працює. Перейшов з Xiaomi ax5 ax1800, де теж на китайській прошивці було 26/28 dBm

• Святослав Калина

На стандартной прошивке я не могу получить по вайфай более 600 мегабит(провод гигибит)

Я правильно понимаю что после OpenWrt прошивки роутер выдаст лучше показатели для передачи сигнала ?

• Артем

Святослав, очень сильно зависит от устройства, я бы сказал что 600 мбит именно реальной скорости (через спидтест например. Вообще показывает скорость соединения в 866 мбит на большинстве устройств которые умеют в 5ггц 80мгц 2х2, на практике скорость меньше выходит) - это отличный результат и смысла перепрошивать особо нет если все устраивает. Так-то после прошивки можно повысить силу сигнала (не имеет влияния на скорость если вы меряете при хорошем сигнале) и включить стандарт 160мгц AX, который не поддерживается многими устройствами (вроде на этом роутере доступна конфигурация 160Mhz 2х2 или 80Mhz 4Х4)

• Костянтин

Святослав, перепрошивка openwrt з регіоном Панамою робиться для підсилення Сигналу, тобто
      якщо у 3 кімнатній квартирі на кухні через 2-3 стіни було 2 мбіти і 1-2 полоски вай фай (або то є то немає +великий пінг), то стане 150 мбіт і всі полоски (так само немов Ви стоїте впритул до роутера).

Коротше кажучи, якщо Ви стоїте впритул і робите замір швидкості, то Ви більше ніж ця швидкість перепрошивкою не отримаєте, Ви просто підсилете сигнал, і на більшій відстані буде стабільне з'єднання та не буде втрат швидкості (я купував один, і зараз вже замовив другий для родичів саме для цих цілей + ще налаштував Failover з 2ма провайдерами по кабелю + 3й Київстар через wifi, щоб якщо зникне один протягом мс вмикаєтся 2й і тд, погугліть failower openwrt на mwan3)

На рахунок того, що Артем написав, не тестував особливі режими, гадаю так повинна бути підтримка пристроїв з обох боків

• Олександр Гринівський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Задоволений повністю цим девайсом. Все відповідає опису. Після оновлення до останньої прошивки працює чудово.

Наразі немає гігабітного каналу, щоб перевірити на більших швидкостях, але на 100мб все ок, втрати по WI-FI невеликі. Тестив на 10 підключених одночасно пристроях і в різних кімнатах.

Достоинства:
    Все чудово
    Недостатки:
    До оновлення прошивки може зникати інтернет по вайфай(1-2сек).
  • Антон Дихтиевский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер хороший , раньше на ТР-линке 841 скорость была 12 м/сек то сейчас 96 м/сек через стену через три стены 40 м/сек

Достоинства:
    Стоит своих денег
  • Сергей Николаенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий вибір як на мене. Я задоволений.

Достоинства:
    Швидкий. Зручний. Вже місяць працює без зауваженнь.
    Недостатки:
    Яскравий діод. Доводиться затуляти на ніч.
    • Сергій Холодов

Навіщо затуляти діод?)) у аплікації MiHome є можливість керування діодами на роутері та можно або взагалі вимкнути, або поставити таймер та розклад часу коли вони будуть увімкнені або вимкнені !

• Олександр С.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже переоцінений (особливо в оглядах) роутер. На мій погляд - не вартий своїх грошей.
    Функціонал прошивки (панелі керування) дуже примітивний, ані правил маршрутизації, ані VPN сервер на стандартній прошивці налаштувати не вийде.
    Навіть у порівнянні з поширеними TP-Link, ASUS та інших виробників - можливості панелі керування DVB4314GL дуже кволі.

Але варто відмітити, що для середньостатистичного користувача з підключенням від провайдера до 1 Гб/с без надмірних забаганок - можливостей Xiaomi Mi Router AX3200 вистачить.
    Читай підказки роутера - тицяй і скоріше за все на цьому налаштування для багатьох завершаться )))

При підключенні стикнувся з проблемою, не дуже висвітленою в мережі чи інструкціях від Xiaomi - підключення від провайдера за статичною IP адресою: повідомлення від роутера "Invalid static IP address".
    Помилка виникає через специфічне ставлення програмістів Xiaomi до значень Netmask ))) а саме, значення 255.255.255.224 вони вважають не корректним (мабуть у них якісь власні специфікації ТСР/ІР).
    Рішення проблеми - використання більш загальної маски 255.255.255.0

Зміна прошивки на цій європейській (глобальный) версії роутера (DVB4314GL) можлива лише через USB–UART RS232 TTL адаптер та розбирання корпусу, з усіма можливими "пригодами" у вигляді потенційної "цеглини" з роутера, команд в терміналі, помилок при виборі прошивки, тощо.
    А без альтернативної прошивки - цей роутер не вартий своєї вартості.

Достоинства:
    підтримує WiFi6 (802.11ax)
    Недостатки:
    великі габарити, примітивний функціонал, в прошивці є "дитячі" недоліки
    • Роман

можливо ви путаєте його з Xiaomi Redmi Router AX6, який типу дуже схожий(і його хвалять), але зовсім інший і дорожчий(але лише у нас, але не там))

• Андрій

Добрий день
      На цей роутер є сторонні прошивки.
      Наприклад від OpenWrt.
      Вона ставиться через мережу.

• Олександр С

... нажаль, пане Роман, я не плутаю цей роутер з чимось іншим )
      Цей Xiaomi Mi Router AX3200 (DVB4314GL він же RB01) має абсолютно таке ж начиння як Xiaomi Redmi AX6S (він же RB03), вони різняться лише надписом на верхній кришці та блоком живлення (у RB01 він для китайського ринку).
      Тому висновки залишаю попередні )))

Про сторонні прошивки знаю, про що одразу і вказав у відгуку (дивіться останній абзац).
      Крім того для його прошивки Вам знадобляться не лише мережа, а мабуть ще й де-які знання та навички, + USB–UART RS232 TTL.
      Але не кожний готовий таким займатись (я писав лише про це).

До того ж OpenWrt надає набагато кращій функціонал, з можливістю його розширювати, але (сподіваюсь поки що) не відрізняється бажаною стабільністю та відсутністю відвалів мережі.

Можу додати ще вражень:
      два світлодіоди стану роботи та мережі вночі непогано освітлюють невелику вітальню )))

• Данил Москаленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прийшов роутер, поставив його, налаштував. Подзвонивши провайдеру щоб роутер зареєстрували у них вони сказали що з 10 пінгів приходять лише 3. Через це прямі трянсляції та любі скачування нагружать інтернет на всі 150%

Достоинства:
    Легке налаштування, дизайн
    Недостатки:
    Жахлива швидкість
    • Олександр С.

можливо пінги не проходять через закритий файєрволом роутера протокол ІСМР? ))
      Більшість роутерів дропає пінги що приходять з WAN )))
      (це не твердження, лише припущення)

• Анатолій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер виглядає добротно. Понадіявся, що складова бренду буде в плюс.

Помилився, більше товари цього виробника купувати не буду.
    Гіршої швидкості в мене не було на жодному з роутерів, які в рази дешевші за цей (при його наявній знижці) - перевіряв 2,4 Гц з трьох девайсів: iphone 13 pro max, macbook m1 air 2021 та з компа через wi-fi приймач (tenda w311u+) - на жодному з пристроїв швидкість не була вищою за 37 мб при гігабітній швидеості інету. Через кабель 800-900. Через цей роутер xiaomi максимум 37 мб, навіть вимірюючи швидкість на відстані 1м без будь-яких перешкод.
    Прочитав нижче в коментах, що зміна мови на англійську + оновлення вирішує проблему. З'явилася надія на вирішення проблеми. Скинув все до заводських налаштувань, вибрав англійську мову на початковому екрані підключення, оновився до версії 1.0.83 - чуда не трапилось, шкидкість не покращилася.

Перед заміною заміряв швидкість на старому роутері (Netis WF2780) в іншій стороні 1-кімнатної квартири (роутер знаходиться при вході) - видавало 70-75 мб.
    При 5 Гц ситуація краще, але для мене було принциповим, щоб й 2,4Гц видавала достойні результати (не заявлені, але все ж кращі ніж встарому роутері).

Достоинства:
    Технологічні рішення, які доступні по опису. Наявність додатку та можливість взаємодіяти пристроєм з нього.
    Недостатки:
    Гіршої швидкості не було на жодному з роутерів
    • Олександр Конопацький

Спробуй змінити канал для 2.4

• Олександр С.

Швидкість WiFi катастрофічно сильно залежить від обраного каналу, ширини смуги, відповідності стандартів на роутері та приймаючому пристрої... та ще багатьох факторів.

Мушу визнати, що саме цей роутер видавав в моїх умовах найкращі швидкості WiFi (як 2 так і в 5G)
      .. але ця швидкість не варта непрогнозованих відвалів мережі чи, наприклад, L2TP клієнта..

• Олег Гузь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Подключил, выбрал регион, страну, поставил предложенное обновление. Не понравилась путаница с тем, что написано: обновление займет 7 минут, не выключайте итд, по завершению индикаторы засветят синим. Они засветили синим, но процесс длился еще минуты 2 и было похоже, что просто завис, хорошо, что подождал. Но все равно роутеры сяоми радуют стабильностью.

Достоинства:
    Цена/качество
    Недостатки:
    Не знаю, к чему можно придраться:)
  • Ярослав Чигрин

Норм

• Сергій Ткаченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Довго приглядався до цього роутеру, мав сумніви через негативні відгуки про якість покриття. Все ж таки вирішив придбати і не пошкодував. Мав проблему з покриттям в дальній кімнаті, яка знаходиться через несучу стіну від роутера. До цього використовував TP-Link 841N. З новим роутером ніяких проблем, сигнал став стабільним і швидкість з 5-10 мбіт виросла до 60-90. Маю декілька приладів з розумного дому Xiaomi: на старому роутері хаб періодично відвалювався по декілька разів на день, на новому за 2 дні ще жодного разу. Так само на старому роутері на 2 телевізорах на Android постійно збивався час, а на новому такої пробелми не спостерігається. В цілому, одні плюси.

Правда є один мінус. Немає можливості повісити роутер на стіну портами до низу, врахуйте це при виборі. Конструкція кріплень до цього просто не пристосована, пази є тільки в одну сторону. Абсолютно не логічно, важко уявити собі ситуацію, коли дроти в роутер будуть йти зверху, а не знизу. Вирішив проблему, повісивши роутер боком.

Достоинства:
    Легке налаштування, якість покриття
    Недостатки:
    Не продумані кріплення для монтажу на стіну
    • Денис Калинин

Боком это интересно. Но,антенны должны быть вертикальными. При горизонтальной установке все понятно,при вертикальной как предусмотренно-тоже,а боком как?! Или вы снабжает вы соседей сверху/снизу а себе оставляете крохи?

• Сергій Ткаченко

Благо антени в маршрутизаторі доволі рухомі та можуть бути підлаштовані.

• Євген Маркевич

В мене кабелі приходять з верху, нічого тут важкоуявляємого немає. Над роутерои інтернет розетки, роутер з низу на стіні і все гуд

• Саша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

50 квадратов покрывает. Охлад норм. Настройка для домохозяек. По акции норм маршутизатор

• Іван Луцюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прислали б/у роутер. Последняя покупка у вас

Достоинства:
    Никаких
    Недостатки:
    Б/у товар
  • Ігор Осадчий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купуючи цей товар Xiaomi AX 3200,я надіявся на нормальний зв'язок з моїми гатжетами,но мабуть помилився.В мене працював до цього апарату tp link dir 615,2008 року без всяких проблем, і покриття вистачало на всю квартиру.Підключивши Xiaomi з кучою антен нащо вони їх туди начіпляли,покриття wi fi,порівнюючи з старим tp link,стало менше.Відходячи від xiaomi в дальню кімнату wi fi взагалі зникає.Буду повертати і купувати Tp link

Недостатки:
    Слабке покриття wi fi

Да, Xiaomi в этом плане еще те лодыри. Они склтпали прошивку с 13 dBm на 5гГц, для всего глобала. Им лень было разделять по законодательству стран. Если Telnet доступен - то легко поднять до 20 dBm(там не линейная зависимость. 20 значительно мощнее 13). Если нет - то только прошивка с предварительной подпайкой по UART.

• Олександр С.

В моєму RB01 дата випуску виявилась 11/2021 - то ж телнет вже не доступний (пізніше 10/2021 - закрили) ... але - можна впоратись нічого не паяючи ))

Проте і влаштовувати мікрохвильовку з роутера мабуть також не варто )

• Ирина Кравец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный роутер.Не пропадает интернет.С предыдущим стареньким tp-link бегали по 20-30 раз за вечер перезагружать.Проблемы лишились с эти роутером.

• Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сигнал стабильный, покрытия хватает на весь дом

Достоинства:
    Хорошее покрытие
  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не сказать что он мне понравился. Покупал, чтобы покрытия стало больше а сигнал стабильнее... В итоге уровень сигнала слабее чем у роутера, который был в 2 раза дешевле и с 6-ю антеннами вместо двух. Соответственно зона покрытия меньше на 2-3 метра.

Стабильность сигнала норм. Перезагрузить можно только через меню в браузере, почему не сделать кнопку питания - загадка.

Достоинства:
    Работает, прикольный интерфейс.
    Недостатки:
    Зона покрытия, отсутствие кнопки перезагрузки.

Да, уровень сигнала тут низкий. Они для Европы 1 прошивку делают по намиеньшим разрешенным сигналам. Если Телнет открыт - то можно очень легко разлочить сигнал до уровня китайской версии. На моем экземпляре был открыт, повезло. Увеличил сигнал. Если закрыт - то только по UART подпаиватся и шить другую прошивку.

• Виталий

Зачем нужна кнопка перезагрузки? Роутеры хиаоми в этом ненуждаются, ми4, ми3 по 5 лет работают в сети , ниразу невыключал, развечто на блекаутах, 2350 стричёк так же 3 года почти из сети невыключал ниразу..

• Андрій Головань
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нормальний роутер з мінімальними налаштуваннями. Працює стабільно.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Роз'єм живлення 4.0х1.7
  • Данил Калитиевский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Замечаний нет хороший роутер за свои деньги

Достоинства:
    Цена, Wi-Fi6
  • Юра Куц

Налаштування легке
    Йому поки 3 дні, але не лагав як старенький AirPort Extreme gen4

Достоинства:
    Мінімальні втрати швидкості по wifi, від оптичного гігабітного інтернету: консоль отримує 800-900 мегабіт.
    WiFi 5g: 400-600мегабіт, 2.4g: 100-200мегабіь
    Недостатки:
    Не Apple
  • Андрей Шевченко

Не якісна зборка

Недостатки:
    Погана зборка
  • Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Распаковал, установил, отлично работает. Установка простая и быстрая. От павербанка работает без проблем. Потребляет от банки около 1 А. На фото видно. Для питания от павербанки потребовался конвертер с 5 В на 12 В + переходник с 5,5 мм на 4,1 мм. Докупил на радиорынке.
    Розетке спасибо за оперативную доставку.

Достоинства:
    мощный, качественный, легкая и быстрая установка
    Недостатки:
    отсутствуют
    • Костянтин Баринов

дякую

• Наталія

Чудовий роутер! Як шанувальник всього від Сяомі рекомендую

Достоинства:
    Швидкий інтернет, просте підключення
    Недостатки:
    Читайте відгуки про підключення до павербанку. Той кабель що пропонують не підійде, знадобиться перехідник.
    • Сергей Карпенко

Який саме перехідник потрібен?

• Димитриус

И телефоны с прошивками у них тоже классные?:-)

• Дмитрий Федосов

Цікаво,якщо швідкість 80мбіт по вайфай, то норм? Чи то вже швидко?

• Кирило
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний роутер за свої грощі. Підключив, налаштував у два кліки, працює.

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Поставив, прилетіла обнова, підключив в міхом. сигнал добре бь'є ,гарний зв'язок по обом мережам( краще відокремлювати 2.4 і 5) . з квартири пробиває на вулицю( 9 поверхів).у кв по вай фаю максимум витиснув 700 мгбіт на один девайс, по кабелю 930. В порівнянні із минулими 100 мбіг, мене все влаштовує)

Достоинства:
    зручність,потужність
  • Дмитрий Бондарь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отлично работает при отключенном свете, из-за отключенных соседских сетей ловит по всей квартире)
    Для питания его от powerbank, вам необходим преобразующий кабель на 12В так же если у вас оптоволокно, то вам понадобится второй такой кабель для терминала, в подавляющем большинстве такие кабели имеют разъемы USB и DC 5.5 x 2.1
    Такой разъем питания не подходит, надо покупать переходник
    Размер штекера в роутере 4.0x1.7mm (bullet), желтый такого размера не подходит, также не подходит 4.0x1.35mm
    Если выключить беспроводные технологии, 5Ghz WIFI, и поставить слабую мощность сигнала на 2.4 Ghz WiFi, то будет потреблять 0.6 - 1 Ампер, преимущественно потребляет 0.7А, бывают скачки до 1А - 1.1А, преобразующий кабель в таких условиях еле теплый
    Мой терминал на 12В, потребляет 0.3А - 0.4А
    Powerbank Romoss PEA60 на 60000 Мач, думаю такая банка выдержит 2 дня (роутер, терминал и ночник), пока не было такой возможности проверить и не надо мне)
    Всем рекомендую заинтересоваться в быстрых зарядках, зарядка идет быстрее почти в 2 раза

• Тимофей Остапенко

Какой кабель вам питания к роутеру подошел? Какой размер штекера?

• Дмитрий Бондарь

преобразующий кабель с 5В на 12В, в подавляющем большинстве такие кабели имеют разъемы USB и DC 5.5x2.1, в этом роутере штекер 4.0x1.7mm (bullet), поэтому вам в любом случае придется купить переходник

• Ігор Луців

Підкажіть будь ласка, який саме кабель Ви купляли? поки нажаль в мене не запускається ні з одного павербанку.

• Ігор Гімла
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Простой роутер. Слабий сигнал. Мав дотого тенду на 4 антени то був сильніший. Через одну стіну і 2 метри від роутера мінус поділка. В кінці квартири метрів 6 майже нетяне. Але на 55 квадратів хватне. Взяв бо маю гігабіт. По вайфай 5 тяне до 300мб..по кабелю 900..

Достоинства:
    Просте управління, не дорогий.
    Недостатки:
    Слабий сигнал хоч і є 6 антен.
  • Ольга Іванова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Взяли взамен Asus RT-AC86U у которого вышел из строя контролёр питания. Данная модель лёгкая, кажется, что внутри ничего нет. Отсутствует кнопка питания, не съёмные антенны, размером большем чем Asus.

Роутер выдает идентичную скорость как Asus, но сигнал уровнем ниже.

Веб интерфейс прост, понятен, у Asus понятен, но более профессионален. Если сравнивать мобильные приложения XIAOMI и Asus, то у Asus лучше.

В целом аппарат хорош, твёрдая 4.

Достоинства:
    Цена, скорость
    Недостатки:
    Несъемные антенны, размеры, уровень сигнала
    • Ольга Іванова

Размер штекера не стандартный 4.0*1.7 мм